<rss version="2.0" xmlns:atom="http://www.w3.org/2005/Atom"><channel><title>QXL.no</title><link>http://www.qxl.no/DataService/XmlProxy.aspx?GetRss</link><description>QXL.no - Øvrig RSS</description><atom:link rel="self" href="http://www.qxl.no/DataService/XmlProxy.aspx?GetRss?CategoryNr=26708"/><item><guid isPermaLink="false">697527802</guid><link>http://www.qxl.no/pris/boeker-magasiner/barn-og-ungdom/serier-jenteboeker/oevrig/fridas-valg-av-helene-hoerlyck-1934/v/an697527802/</link><title>Fridas valg. Av Helene Hørlyck 1934</title><description>&lt;p&gt;&lt;a href="http://www.qxl.no/pris/boeker-magasiner/barn-og-ungdom/serier-jenteboeker/oevrig/fridas-valg-av-helene-hoerlyck-1934/v/an697527802/"&gt;&#xD;
  &lt;img src="http://pics.qxlstatic.no/20_697527802/barn-og-ungdom/fridas-valg-av-helene-hoerlyck-1934.jpg" align="left" alt="Fridas valg. Av Helene Hørlyck 1934" /&gt;&#xD;
&lt;/a&gt; Pen bok. Innholdet er litt løst + navnetrekk.  &lt;br&gt; 25,- &lt;span class="currency"&gt;NOK&lt;/span&gt; &lt;/p&gt;&lt;b clear="all" /&gt;</description><atom:updated>2013-05-23T18:04:00Z</atom:updated></item><item><guid isPermaLink="false">711519880</guid><link>http://www.qxl.no/pris/boeker-magasiner/barn-og-ungdom/serier-jenteboeker/oevrig/annik-saxegaard-hele-verden-er-min-1-utg-1-oppl-1963/v/an711519880/</link><title>Annik Saxegaard  Hele verden er min 1.utg.1.oppl. 1963</title><description>&lt;p&gt;&lt;a href="http://www.qxl.no/pris/boeker-magasiner/barn-og-ungdom/serier-jenteboeker/oevrig/annik-saxegaard-hele-verden-er-min-1-utg-1-oppl-1963/v/an711519880/"&gt;&#xD;
  &lt;img src="http://pics.qxlstatic.no/20_711519880/barn-og-ungdom/annik-saxegaard-hele-verden-er-min-1-utg-1-oppl-1963.jpg" align="left" alt="Annik Saxegaard  Hele verden er min 1.utg.1.oppl. 1963" /&gt;&#xD;
&lt;/a&gt; Boken er nesten som helt ny , har ikke vært gjennomlest.  &lt;br&gt; 150,- &lt;span class="currency"&gt;NOK&lt;/span&gt; &lt;/p&gt;&lt;b clear="all" /&gt;</description><atom:updated>2013-05-22T16:06:00Z</atom:updated></item><item><guid isPermaLink="false">711520052</guid><link>http://www.qxl.no/pris/boeker-magasiner/barn-og-ungdom/serier-jenteboeker/oevrig/annik-saxegaard-hele-verden-er-min-1-utg-1-oppl-1963/v/an711520052/</link><title>Annik Saxegaard  Hele verden er min 1.utg.1.oppl. 1963</title><description>&lt;p&gt;&lt;a href="http://www.qxl.no/pris/boeker-magasiner/barn-og-ungdom/serier-jenteboeker/oevrig/annik-saxegaard-hele-verden-er-min-1-utg-1-oppl-1963/v/an711520052/"&gt;&#xD;
  &lt;img src="http://pics.qxlstatic.no/20_711520052/barn-og-ungdom/annik-saxegaard-hele-verden-er-min-1-utg-1-oppl-1963.jpg" align="left" alt="Annik Saxegaard  Hele verden er min 1.utg.1.oppl. 1963" /&gt;&#xD;
&lt;/a&gt; Boken har vært lest en par ganger , en tanke skjev på ryggen og "julen 1963" er skrevet på satsblad...&lt;br&gt; 110,- &lt;span class="currency"&gt;NOK&lt;/span&gt; &lt;/p&gt;&lt;b clear="all" /&gt;</description><atom:updated>2013-05-22T16:06:00Z</atom:updated></item><item><guid isPermaLink="false">662501244</guid><link>http://www.qxl.no/pris/boeker-magasiner/barn-og-ungdom/serier-jenteboeker/oevrig/susy-paa-egne-ben-nr-10/v/an662501244/</link><title>Susy på egne ben - Nr 10</title><description>&lt;p&gt;&lt;a href="http://www.qxl.no/pris/boeker-magasiner/barn-og-ungdom/serier-jenteboeker/oevrig/susy-paa-egne-ben-nr-10/v/an662501244/"&gt;&#xD;
  &lt;img src="http://pics.qxlstatic.no/20_662501244/barn-og-ungdom/susy-paa-egne-ben-nr-10.jpg" align="left" alt="Susy på egne ben - Nr 10" /&gt;&#xD;
&lt;/a&gt; Susy på egne ben - Nr 10 -microsoft-com:office:office" ?--&gt; Frakt = kr 30,- &lt;span style="font-famil...&lt;br&gt; 20,- &lt;span class="currency"&gt;NOK&lt;/span&gt; &lt;/p&gt;&lt;b clear="all" /&gt;</description><atom:updated>2013-05-21T13:22:00Z</atom:updated></item><item><guid isPermaLink="false">684431056</guid><link>http://www.qxl.no/pris/boeker-magasiner/barn-og-ungdom/serier-jenteboeker/oevrig/aschehougs-utvalgte-for-piker-nr-11-fjellmus-1948/v/an684431056/</link><title>Aschehougs utvalgte for piker: nr 11 Fjellmus 1948</title><description>&lt;p&gt;&lt;a href="http://www.qxl.no/pris/boeker-magasiner/barn-og-ungdom/serier-jenteboeker/oevrig/aschehougs-utvalgte-for-piker-nr-11-fjellmus-1948/v/an684431056/"&gt;&#xD;
  &lt;img src="http://pics.qxlstatic.no/20_684431056/barn-og-ungdom/aschehougs-utvalgte-for-piker-nr-11-fjellmus-1948.jpg" align="left" alt="Aschehougs utvalgte for piker: nr 11 Fjellmus 1948" /&gt;&#xD;
&lt;/a&gt; Kvaliteten holder ca: OK bok av den gamle utgaven Se bilde  &lt;br&gt; 50,- &lt;span class="currency"&gt;NOK&lt;/span&gt; &lt;/p&gt;&lt;b clear="all" /&gt;</description><atom:updated>2013-05-20T20:45:00Z</atom:updated></item><item><guid isPermaLink="false">684431314</guid><link>http://www.qxl.no/pris/boeker-magasiner/barn-og-ungdom/serier-jenteboeker/oevrig/heidi-vender-tilbake-nr-17-verdens-beste-ungdomsboeker-1961/v/an684431314/</link><title>heidi vender tilbake: nr 17 Verdens beste ungdomsbøker 1961</title><description>&lt;p&gt;&lt;a href="http://www.qxl.no/pris/boeker-magasiner/barn-og-ungdom/serier-jenteboeker/oevrig/heidi-vender-tilbake-nr-17-verdens-beste-ungdomsboeker-1961/v/an684431314/"&gt;&#xD;
  &lt;img src="http://pics.qxlstatic.no/20_684431314/barn-og-ungdom/heidi-vender-tilbake-nr-17-verdens-beste-ungdomsboeker-1961.jpg" align="left" alt="heidi vender tilbake: nr 17 Verdens beste ungdomsbøker 1961" /&gt;&#xD;
&lt;/a&gt; Kvaliteten holder ca: OK bok av den gamle utgaven ryggen er halvveis løs Se bilde  &lt;br&gt; 50,- &lt;span class="currency"&gt;NOK&lt;/span&gt; &lt;/p&gt;&lt;b clear="all" /&gt;</description><atom:updated>2013-05-20T20:38:00Z</atom:updated></item><item><guid isPermaLink="false">684431226</guid><link>http://www.qxl.no/pris/boeker-magasiner/barn-og-ungdom/serier-jenteboeker/oevrig/barnes-i-viller-vallan-margareta-andren-svensk-1940/v/an684431226/</link><title>Barnes i viller-vallan : Margareta Andren  Svensk 1940</title><description>&lt;p&gt;&lt;a href="http://www.qxl.no/pris/boeker-magasiner/barn-og-ungdom/serier-jenteboeker/oevrig/barnes-i-viller-vallan-margareta-andren-svensk-1940/v/an684431226/"&gt;&#xD;
  &lt;img src="http://pics.qxlstatic.no/20_684431226/barn-og-ungdom/barnes-i-viller-vallan-margareta-andren-svensk-1940.jpg" align="left" alt="Barnes i viller-vallan : Margareta Andren  Svensk 1940" /&gt;&#xD;
&lt;/a&gt; Kvaliteten holder ca: OK pen bok av den gamle utgaven Se bilde  &lt;br&gt; 50,- &lt;span class="currency"&gt;NOK&lt;/span&gt; &lt;/p&gt;&lt;b clear="all" /&gt;</description><atom:updated>2013-05-20T20:32:00Z</atom:updated></item><item><guid isPermaLink="false">709282304</guid><link>http://www.qxl.no/pris/boeker-magasiner/barn-og-ungdom/serier-jenteboeker/oevrig/l-m-montgomery-3-emily-boeker-innb-utg-1989/v/an709282304/</link><title>L.M. Montgomery : 3 Emily-bøker - Innb Utg 1989</title><description>&lt;p&gt;&lt;a href="http://www.qxl.no/pris/boeker-magasiner/barn-og-ungdom/serier-jenteboeker/oevrig/l-m-montgomery-3-emily-boeker-innb-utg-1989/v/an709282304/"&gt;&#xD;
  &lt;img src="http://pics.qxlstatic.no/20_709282304/barn-og-ungdom/l-m-montgomery-3-emily-boeker-innb-utg-1989.jpg" align="left" alt="L.M. Montgomery : 3 Emily-bøker - Innb Utg 1989" /&gt;&#xD;
&lt;/a&gt; Grei bok, noen små bruksspor, 2-3 blanke sider bakerst i boken er fjernet  &lt;br&gt; 40,- &lt;span class="currency"&gt;NOK&lt;/span&gt; &lt;/p&gt;&lt;b clear="all" /&gt;</description><atom:updated>2013-05-20T08:23:00Z</atom:updated></item><item><guid isPermaLink="false">712504508</guid><link>http://www.qxl.no/pris/boeker-magasiner/barn-og-ungdom/serier-jenteboeker/oevrig/enid-blyton-fem-serien-nr-3-paa-kirrinoeya-1958/v/an712504508/</link><title>*** ENID BLYTON: FEM SERIEN Nr. 3 - PÅ KIRRINØYA *** 1958</title><description>&lt;p&gt;&lt;a href="http://www.qxl.no/pris/boeker-magasiner/barn-og-ungdom/serier-jenteboeker/oevrig/enid-blyton-fem-serien-nr-3-paa-kirrinoeya-1958/v/an712504508/"&gt;&#xD;
  &lt;img src="http://pics.qxlstatic.no/20_712504508/barn-og-ungdom/enid-blyton-fem-serien-nr-3-paa-kirrinoeya-1958.jpg" align="left" alt="*** ENID BLYTON: FEM SERIEN Nr. 3 - PÅ KIRRINØYA *** 1958" /&gt;&#xD;
&lt;/a&gt; Pent behandlet bok. Se bildet. Se også mine andre auksjoner for flere gode kjøp: http://auksjon.qxl...&lt;br&gt; 25,- &lt;span class="currency"&gt;NOK&lt;/span&gt; &lt;/p&gt;&lt;b clear="all" /&gt;</description><atom:updated>2013-05-19T23:04:00Z</atom:updated></item><item><guid isPermaLink="false">712504520</guid><link>http://www.qxl.no/pris/boeker-magasiner/barn-og-ungdom/serier-jenteboeker/oevrig/beverly-gray-nr-4-som-journalist/v/an712504520/</link><title>*** BEVERLY GRAY Nr. 4 - SOM JOURNALIST ***</title><description>&lt;p&gt;&lt;a href="http://www.qxl.no/pris/boeker-magasiner/barn-og-ungdom/serier-jenteboeker/oevrig/beverly-gray-nr-4-som-journalist/v/an712504520/"&gt;&#xD;
  &lt;img src="http://pics.qxlstatic.no/20_712504520/barn-og-ungdom/beverly-gray-nr-4-som-journalist.jpg" align="left" alt="*** BEVERLY GRAY Nr. 4 - SOM JOURNALIST ***" /&gt;&#xD;
&lt;/a&gt; Pent behandlet bok. Se bildet. Se også mine andre auksjoner for flere gode kjøp: http://auksjon.qxl...&lt;br&gt; 25,- &lt;span class="currency"&gt;NOK&lt;/span&gt; &lt;/p&gt;&lt;b clear="all" /&gt;</description><atom:updated>2013-05-19T23:04:00Z</atom:updated></item><item><guid isPermaLink="false">710905588</guid><link>http://www.qxl.no/pris/boeker-magasiner/barn-og-ungdom/serier-jenteboeker/oevrig/annik-saxegaard-slik-skal-det-vaere-anne-1954/v/an710905588/</link><title>Annik Saxegaard - Slik skal det være, Anne! (1954)</title><description>&lt;p&gt;&lt;a href="http://www.qxl.no/pris/boeker-magasiner/barn-og-ungdom/serier-jenteboeker/oevrig/annik-saxegaard-slik-skal-det-vaere-anne-1954/v/an710905588/"&gt;&#xD;
  &lt;img src="http://pics.qxlstatic.no/20_710905588/barn-og-ungdom/annik-saxegaard-slik-skal-det-vaere-anne-1954.jpg" align="left" alt="Annik Saxegaard - Slik skal det være, Anne! (1954)" /&gt;&#xD;
&lt;/a&gt; Annik Saxegaard - Slik skal det være, Anne! (1954) Boken er i god stand. 175 sider.  &lt;br&gt; 110,- &lt;span class="currency"&gt;NOK&lt;/span&gt; &lt;/p&gt;&lt;b clear="all" /&gt;</description><atom:updated>2013-05-18T17:11:00Z</atom:updated></item><item><guid isPermaLink="false">712713522</guid><link>http://www.qxl.no/pris/boeker-magasiner/barn-og-ungdom/serier-jenteboeker/oevrig/lisbeth-werner-puk-gir-seg-ikke-nr-5/v/an712713522/</link><title>Lisbeth Werner - PUK GIR SEG IKKE (Nr 5)</title><description>&lt;p&gt;&lt;a href="http://www.qxl.no/pris/boeker-magasiner/barn-og-ungdom/serier-jenteboeker/oevrig/lisbeth-werner-puk-gir-seg-ikke-nr-5/v/an712713522/"&gt;&#xD;
  &lt;img src="http://pics.qxlstatic.no/20_712713522/barn-og-ungdom/lisbeth-werner-puk-gir-seg-ikke-nr-5.jpg" align="left" alt="Lisbeth Werner - PUK GIR SEG IKKE (Nr 5)" /&gt;&#xD;
&lt;/a&gt; Utgitt på Stabenfeldt Forlag (uten årstall). Ryggen på boka er delvis løs og med flere rifter. Navn...&lt;br&gt; 30,- &lt;span class="currency"&gt;NOK&lt;/span&gt; &lt;/p&gt;&lt;b clear="all" /&gt;</description><atom:updated>2013-05-22T11:58:00Z</atom:updated></item><item><guid isPermaLink="false">712713320</guid><link>http://www.qxl.no/pris/boeker-magasiner/barn-og-ungdom/serier-jenteboeker/oevrig/lisbeth-werner-puk-paa-farten-nr-9/v/an712713320/</link><title>Lisbeth Werner - PUK PÅ FARTEN (Nr 9)</title><description>&lt;p&gt;&lt;a href="http://www.qxl.no/pris/boeker-magasiner/barn-og-ungdom/serier-jenteboeker/oevrig/lisbeth-werner-puk-paa-farten-nr-9/v/an712713320/"&gt;&#xD;
  &lt;img src="http://pics.qxlstatic.no/20_712713320/barn-og-ungdom/lisbeth-werner-puk-paa-farten-nr-9.jpg" align="left" alt="Lisbeth Werner - PUK PÅ FARTEN (Nr 9)" /&gt;&#xD;
&lt;/a&gt; Utgitt på Stabenfeldt Forlag (uten årstall). Bok i god stand. Se bildet.  &lt;br&gt; 30,- &lt;span class="currency"&gt;NOK&lt;/span&gt; &lt;/p&gt;&lt;b clear="all" /&gt;</description><atom:updated>2013-05-22T11:54:00Z</atom:updated></item><item><guid isPermaLink="false">712713214</guid><link>http://www.qxl.no/pris/boeker-magasiner/barn-og-ungdom/serier-jenteboeker/oevrig/lisbeth-werner-puk-lenge-leve-nr-20/v/an712713214/</link><title>Lisbeth Werner - PUK LENGE LEVE (Nr 20)</title><description>&lt;p&gt;&lt;a href="http://www.qxl.no/pris/boeker-magasiner/barn-og-ungdom/serier-jenteboeker/oevrig/lisbeth-werner-puk-lenge-leve-nr-20/v/an712713214/"&gt;&#xD;
  &lt;img src="http://pics.qxlstatic.no/20_712713214/barn-og-ungdom/lisbeth-werner-puk-lenge-leve-nr-20.jpg" align="left" alt="Lisbeth Werner - PUK LENGE LEVE (Nr 20)" /&gt;&#xD;
&lt;/a&gt; Utgitt på Stabenfeldt Forlag (uten årstall). Bok i god stand. Se bildene.  &lt;br&gt; 30,- &lt;span class="currency"&gt;NOK&lt;/span&gt; &lt;/p&gt;&lt;b clear="all" /&gt;</description><atom:updated>2013-05-22T11:53:00Z</atom:updated></item><item><guid isPermaLink="false">712713086</guid><link>http://www.qxl.no/pris/boeker-magasiner/barn-og-ungdom/serier-jenteboeker/oevrig/lisbeth-werner-puk-kommer-til-hjelp-nr-6/v/an712713086/</link><title>Lisbeth Werner - PUK KOMMER TIL HJELP (Nr 6)</title><description>&lt;p&gt;&lt;a href="http://www.qxl.no/pris/boeker-magasiner/barn-og-ungdom/serier-jenteboeker/oevrig/lisbeth-werner-puk-kommer-til-hjelp-nr-6/v/an712713086/"&gt;&#xD;
  &lt;img src="http://pics.qxlstatic.no/20_712713086/barn-og-ungdom/lisbeth-werner-puk-kommer-til-hjelp-nr-6.jpg" align="left" alt="Lisbeth Werner - PUK KOMMER TIL HJELP (Nr 6)" /&gt;&#xD;
&lt;/a&gt; Utgitt på Stabenfeldt Forlag (uten årstall). Bok i god stand. Navntrekk på forsatsblad.  &lt;br&gt; 30,- &lt;span class="currency"&gt;NOK&lt;/span&gt; &lt;/p&gt;&lt;b clear="all" /&gt;</description><atom:updated>2013-05-22T11:50:00Z</atom:updated></item><item><guid isPermaLink="false">653443324</guid><link>http://www.qxl.no/pris/boeker-magasiner/barn-og-ungdom/serier-jenteboeker/oevrig/h-j-temple-peggy-og-de-stjaalne-frimerker-1965-bok-nr-7/v/an653443324/</link><title>H.J.temple PEGGY og de stjålne frimerker (1965) - bok nr.7</title><description>&lt;p&gt;&lt;a href="http://www.qxl.no/pris/boeker-magasiner/barn-og-ungdom/serier-jenteboeker/oevrig/h-j-temple-peggy-og-de-stjaalne-frimerker-1965-bok-nr-7/v/an653443324/"&gt;&#xD;
  &lt;img src="http://pics.qxlstatic.no/20_653443324/barn-og-ungdom/h-j-temple-peggy-og-de-stjaalne-frimerker-1965-bok-nr-7.jpg" align="left" alt="H.J.temple PEGGY og de stjålne frimerker (1965) - bok nr.7" /&gt;&#xD;
&lt;/a&gt;En meget pen bok, navnetrekk. &lt;br&gt; 25,- &lt;span class="currency"&gt;NOK&lt;/span&gt; &lt;/p&gt;&lt;b clear="all" /&gt;</description><atom:updated>2013-05-17T17:40:00Z</atom:updated></item><item><guid isPermaLink="false">615199942</guid><link>http://www.qxl.no/pris/boeker-magasiner/barn-og-ungdom/serier-jenteboeker/oevrig/helen-wells-cherry-nr-20-cherry-og-mannen-uten-fortid-1959/v/an615199942/</link><title>Helen Wells;CHERRY nr.20-Cherry og mannen uten fortid (1959)</title><description>&lt;p&gt;&lt;a href="http://www.qxl.no/pris/boeker-magasiner/barn-og-ungdom/serier-jenteboeker/oevrig/helen-wells-cherry-nr-20-cherry-og-mannen-uten-fortid-1959/v/an615199942/"&gt;&#xD;
  &lt;img src="http://pics.qxlstatic.no/20_615199942/barn-og-ungdom/helen-wells-cherry-nr-20-cherry-og-mannen-uten-fortid-1959.jpg" align="left" alt="Helen Wells;CHERRY nr.20-Cherry og mannen uten fortid (1959)" /&gt;&#xD;
&lt;/a&gt;Fin bok, normal bruksslitasje. &lt;br&gt; 25,- &lt;span class="currency"&gt;NOK&lt;/span&gt; &lt;/p&gt;&lt;b clear="all" /&gt;</description><atom:updated>2013-05-17T17:39:00Z</atom:updated></item><item><guid isPermaLink="false">705685718</guid><link>http://www.qxl.no/pris/boeker-magasiner/barn-og-ungdom/serier-jenteboeker/oevrig/evi-boegenes-foedt-paa-en-soendag-1953/v/an705685718/</link><title>Evi Bøgenes - Født på en søndag (1953)</title><description>&lt;p&gt;&lt;a href="http://www.qxl.no/pris/boeker-magasiner/barn-og-ungdom/serier-jenteboeker/oevrig/evi-boegenes-foedt-paa-en-soendag-1953/v/an705685718/"&gt;&#xD;
  &lt;img src="http://pics.qxlstatic.no/20_705685718/barn-og-ungdom/evi-boegenes-foedt-paa-en-soendag-1953.jpg" align="left" alt="Evi Bøgenes - Født på en søndag (1953)" /&gt;&#xD;
&lt;/a&gt; Pent eksemplar, innbundet, innvendig meget god stand, normale utvendige bruksspor, navnelapp foran ...&lt;br&gt; 40,- &lt;span class="currency"&gt;NOK&lt;/span&gt; &lt;/p&gt;&lt;b clear="all" /&gt;</description><atom:updated>2013-05-17T17:34:00Z</atom:updated></item><item><guid isPermaLink="false">705685930</guid><link>http://www.qxl.no/pris/boeker-magasiner/barn-og-ungdom/serier-jenteboeker/oevrig/angela-dorsey-kondorfjellet-2005/v/an705685930/</link><title>Angela Dorsey - Kondorfjellet (2005)</title><description>&lt;p&gt;&lt;a href="http://www.qxl.no/pris/boeker-magasiner/barn-og-ungdom/serier-jenteboeker/oevrig/angela-dorsey-kondorfjellet-2005/v/an705685930/"&gt;&#xD;
  &lt;img src="http://pics.qxlstatic.no/20_705685930/barn-og-ungdom/angela-dorsey-kondorfjellet-2005.jpg" align="left" alt="Angela Dorsey - Kondorfjellet (2005)" /&gt;&#xD;
&lt;/a&gt; Pent eksemplar, hardback, innvendig meget god stand, minimale utvendige bruksspor, 152 sider.  &lt;br&gt; 20,- &lt;span class="currency"&gt;NOK&lt;/span&gt; &lt;/p&gt;&lt;b clear="all" /&gt;</description><atom:updated>2013-05-17T17:34:00Z</atom:updated></item><item><guid isPermaLink="false">705685932</guid><link>http://www.qxl.no/pris/boeker-magasiner/barn-og-ungdom/serier-jenteboeker/oevrig/anna-sellberg-redd-hestene-sara-2004/v/an705685932/</link><title>Anna Sellberg - REDD HESTENE, SARA! (2004)</title><description>&lt;p&gt;&lt;a href="http://www.qxl.no/pris/boeker-magasiner/barn-og-ungdom/serier-jenteboeker/oevrig/anna-sellberg-redd-hestene-sara-2004/v/an705685932/"&gt;&#xD;
  &lt;img src="http://pics.qxlstatic.no/20_705685932/barn-og-ungdom/anna-sellberg-redd-hestene-sara-2004.jpg" align="left" alt="Anna Sellberg - REDD HESTENE, SARA! (2004)" /&gt;&#xD;
&lt;/a&gt; Pent eksemplar, hardback, innvendig meget god stand, minimale utvendige bruksspor, 151 sider.  &lt;br&gt; 20,- &lt;span class="currency"&gt;NOK&lt;/span&gt; &lt;/p&gt;&lt;b clear="all" /&gt;</description><atom:updated>2013-05-17T17:34:00Z</atom:updated></item><item><guid isPermaLink="false">705685934</guid><link>http://www.qxl.no/pris/boeker-magasiner/barn-og-ungdom/serier-jenteboeker/oevrig/sophie-saraby-solhestens-hevn-2003/v/an705685934/</link><title>Sophie Saraby - SOLHESTENS HEVN (2003)</title><description>&lt;p&gt;&lt;a href="http://www.qxl.no/pris/boeker-magasiner/barn-og-ungdom/serier-jenteboeker/oevrig/sophie-saraby-solhestens-hevn-2003/v/an705685934/"&gt;&#xD;
  &lt;img src="http://pics.qxlstatic.no/20_705685934/barn-og-ungdom/sophie-saraby-solhestens-hevn-2003.jpg" align="left" alt="Sophie Saraby - SOLHESTENS HEVN (2003)" /&gt;&#xD;
&lt;/a&gt; Pent eksemplar, hardback, innvendig meget god stand, minimale utvendige bruksspor, navnetrekk, 152 ...&lt;br&gt; 20,- &lt;span class="currency"&gt;NOK&lt;/span&gt; &lt;/p&gt;&lt;b clear="all" /&gt;</description><atom:updated>2013-05-17T17:34:00Z</atom:updated></item><item><guid isPermaLink="false">705685936</guid><link>http://www.qxl.no/pris/boeker-magasiner/barn-og-ungdom/serier-jenteboeker/oevrig/cajsa-winqvist-pim-midt-i-spillet-2000/v/an705685936/</link><title>Cajsa Winqvist ; PIM - Midt i spillet (2000)</title><description>&lt;p&gt;&lt;a href="http://www.qxl.no/pris/boeker-magasiner/barn-og-ungdom/serier-jenteboeker/oevrig/cajsa-winqvist-pim-midt-i-spillet-2000/v/an705685936/"&gt;&#xD;
  &lt;img src="http://pics.qxlstatic.no/20_705685936/barn-og-ungdom/cajsa-winqvist-pim-midt-i-spillet-2000.jpg" align="left" alt="Cajsa Winqvist ; PIM - Midt i spillet (2000)" /&gt;&#xD;
&lt;/a&gt; Pent eksemplar, hardback, innvendig meget god stand, minimale utvendige bruksspor, 152 sider.  &lt;br&gt; 20,- &lt;span class="currency"&gt;NOK&lt;/span&gt; &lt;/p&gt;&lt;b clear="all" /&gt;</description><atom:updated>2013-05-17T17:34:00Z</atom:updated></item><item><guid isPermaLink="false">705685938</guid><link>http://www.qxl.no/pris/boeker-magasiner/barn-og-ungdom/serier-jenteboeker/oevrig/cajsa-winqvist-boka-om-pim-2003/v/an705685938/</link><title>Cajsa Winqvist - Boka om PIM (2003)</title><description>&lt;p&gt;&lt;a href="http://www.qxl.no/pris/boeker-magasiner/barn-og-ungdom/serier-jenteboeker/oevrig/cajsa-winqvist-boka-om-pim-2003/v/an705685938/"&gt;&#xD;
  &lt;img src="http://pics.qxlstatic.no/20_705685938/barn-og-ungdom/cajsa-winqvist-boka-om-pim-2003.jpg" align="left" alt="Cajsa Winqvist - Boka om PIM (2003)" /&gt;&#xD;
&lt;/a&gt; Pent eksemplar, hardback, innvendig meget god stand, minimale utvendige bruksspor, 153 sider.  &lt;br&gt; 20,- &lt;span class="currency"&gt;NOK&lt;/span&gt; &lt;/p&gt;&lt;b clear="all" /&gt;</description><atom:updated>2013-05-17T17:34:00Z</atom:updated></item><item><guid isPermaLink="false">705685940</guid><link>http://www.qxl.no/pris/boeker-magasiner/barn-og-ungdom/serier-jenteboeker/oevrig/peggie-cannam-hjelperen-paa-den-andre-siden-2003/v/an705685940/</link><title>Peggie Cannam - hjelperen på den andre siden (2003)</title><description>&lt;p&gt;&lt;a href="http://www.qxl.no/pris/boeker-magasiner/barn-og-ungdom/serier-jenteboeker/oevrig/peggie-cannam-hjelperen-paa-den-andre-siden-2003/v/an705685940/"&gt;&#xD;
  &lt;img src="http://pics.qxlstatic.no/20_705685940/barn-og-ungdom/peggie-cannam-hjelperen-paa-den-andre-siden-2003.jpg" align="left" alt="Peggie Cannam - hjelperen på den andre siden (2003)" /&gt;&#xD;
&lt;/a&gt; Pent eksemplar, hardback, innvendig meget god stand, minimale utvendige bruksspor, 152 sider.  &lt;br&gt; 20,- &lt;span class="currency"&gt;NOK&lt;/span&gt; &lt;/p&gt;&lt;b clear="all" /&gt;</description><atom:updated>2013-05-17T17:34:00Z</atom:updated></item><item><guid isPermaLink="false">705685942</guid><link>http://www.qxl.no/pris/boeker-magasiner/barn-og-ungdom/serier-jenteboeker/oevrig/christine-pullein-thompson-vent-paa-meg-phantom/v/an705685942/</link><title>Christine Pullein-Thompson ; Vent på meg, Phantom!</title><description>&lt;p&gt;&lt;a href="http://www.qxl.no/pris/boeker-magasiner/barn-og-ungdom/serier-jenteboeker/oevrig/christine-pullein-thompson-vent-paa-meg-phantom/v/an705685942/"&gt;&#xD;
  &lt;img src="http://pics.qxlstatic.no/20_705685942/barn-og-ungdom/christine-pullein-thompson-vent-paa-meg-phantom.jpg" align="left" alt="Christine Pullein-Thompson ; Vent på meg, Phantom!" /&gt;&#xD;
&lt;/a&gt; Pent eksemplar, hardback, innvendig meget god stand, minimale utvendige bruksspor, navnetrekk, 150 ...&lt;br&gt; 20,- &lt;span class="currency"&gt;NOK&lt;/span&gt; &lt;/p&gt;&lt;b clear="all" /&gt;</description><atom:updated>2013-05-17T17:34:00Z</atom:updated></item></channel></rss>