QXL.no - Markedsplass for kjøp og salg.
 
Detaljert Søk
 
Ny på QXL? Registrer deg her!
Besøk QXL Butikk
QXL.noKategorierData & HardwarePC - Bærbare Bærbar over 2,5 GHz Gjenstandsnummer 600134474
Denne annonsen er nå avsluttet!
Du kan finne flere auksjoner under eller gjør et søk på det du er på jakt etter.
« Forrige annonse
Neste annonse »


1KR CRAZY WEEK! Acer Aspire Timeline 3810TZ 13.3" WXGA

Selgerinformasjon
1KR CRAZY WEEK! Acer Aspire Timeline 3810TZ 13.3' WXGA
Se større versjon av bildet!
Antall besøk: 0

Gjenstandsnr: 600134474
Startdato: 3/3/2010 17:00
Avsluttes den: 9/3/2010 22:00
Antall: 2
Varens stand: Ny vare/tjeneste
Antall bud: 59
Tid:    Auksjonen er ikke aktiv

Utropspris: 1,- NOK
Budøkninger 100,- NOK  
Lagerstatus -
Fraktkostnader & vilkår: Ikke oppgitt
Kjøper betaler frakt
Neste bud ved: 4200,- NOK  
Selger: alcaimport SuperSelger Diamant SuperKjøper Smaragd
Registrert som Næringsdrivende
Karakter: (2404)
Positiv: 0%
Antallet stjerner avgjøres av antall % positive karaktererAntallet stjerner avgjøres av antall % positive karaktererAntallet stjerner avgjøres av antall % positive karakterer 
Postnummer & sted:
3520 Jevnaker
Område:
Norge/Oppland
Medlem siden :
13/7/2003


Rapporter denne gjenstanden til QXL
Gjenstandsnummer 600134474
Gjenstandstittel 1KR CRAZY WEEK! Acer Aspire Timeline 3810TZ 13.3" WXGA
Emne  Mistenkelig gjenstand
 Uregelmessig kategori
   
Noen mistanker ?

Hvis denne gjenstanden ikke følger QXL.no sine regler, vennligst rapporter denne til oss.

QXL vil undersøke denne saken nærmere. Takk for ditt tips!


 
Betalingsinfo Frakt Garanti Spørsmål Bud  
Beskrivelse av produktet

1KR CRAZY WEEK! Acer Aspire Timeline 3810TZ 13.3" WXGA

1KR Acer Aspire Timeline 3810TZ 13.3" WXGA!

Pentium SU4100, 4GB RAM, 500GB HDD, Webcam, W7 Home!

    


  

Veil Pris 6.499,-

  

 

  CRAZY WEEK!

FLERE AUKSJONER HELE UKEN!

 

 

Dine fordeler når du kjøper fra oss.  


NYE PRODUKTER MED GARANTI 
NORSKE VARER OG SENDES FRA NORGE  

 

 


 

 

Testlogoer

 

 

Acer Aspire 3810TZ SU4100  4GB  

Acer Aspire 3810TZ er en bærbar PC i den nye Timeline serien fra acer med ekstremt god batterikapasitet, dette er pc'en for deg som vil ha en fullspekket hjemmePC i et noe mindre format. Acer Aspire 3810TZ er en godt utstyrt laptop med både dedikert grafikk og masse minne. Acer Aspire 3810TZ har blant annet LED skjerm.

 


Årets dataprodukt    ble nylig kåret av Fagbladet Elektronikkbransjen i anledning kåring av Årets Julegaver 2009. Acer Aspire Timeline gikk av med seieren som Årets dataprodukt! Dette blir blant annet begrunnet med sin Aspire Timeline-serie har Acer lykkes i å utvikle en ultraportabel maskin som skal holde i over åtte timer mellom hver lading. Den har også den egenskapen at den ikke utvikler varme på undersiden, en fordel for brukere som har datamaskinen plassert på fanget. Acer Aspire Timeline er et godt kjøp for den som trenger lett og kompakt datamaskin som kan brukes lenge på batteridrift, med krefter nok til vanlig databruk. Tidligere kostet bærbare maskiner med tilsvarende ytelse og batterikapasitet gjerne det dobbelte, eller vekten var den doble. Hele begrunnelsen kan du lese   her!      

 

Terningkast 6:   PC World gjennomførte nylig en test av Acer Aspire Timeline 3810TZ og den fikk ikke mindre enn terningkast 6! Testen konkluderer blant annet med at Acer Aspire Timeline 3810TZ er et godt kjøp for deg som trenger en PC som kan brukes lenge på batteridrift. Det Acer her gir er en lett og kompakt pc med lang batteritid som ytelsesmessig er raskt nok til «vanlig bruk». Dette kombineres med et generelt godt inntrykk av maskinen og til en overkommelig pris! Les hele testen   her!     Acer

 

Aspire Timeline   ble også testet av Dinside.no for en tid tilbake og ga karakter 5. Dinside.no konkluderer med følgende: Timeline er slanke og elegante bærbare med gode spesifikasjoner, utmerket ytelse og en batterilevetid som er overlegen, samt at prisene ikke er avskrekkende! Les hele testen   her!   

VG   testet også nylig Acer Aspire Timeline og ga den karakter 6 og gir den stempelet: Billig bærbar med ekstrem batteritid! Les hele testen   her!      

 

Teknofil.no   har også kjørt en test på Timeline og sier blant annet: "For en ultraportabel med batterilevetid på høyde med Aspire 3810TZ måtte du tidligere ut med nærmere det tredobbelte i blanke kroner, eller du kunne glemme det portable og doble vekta. Og Acer har nesten gjort alt riktig med sin nye Timeline-serie, i hvert fall om vi skal dømme den etter hvordan 13,3-tommeren har imponert oss". Teknofil avslutter på denne måten: "Vi har ingen planer om å slenge ut toppkarakterer i hytt og vær, men her er det fortjent". Les hele testen   her! 
 

De beste skole-pc-ene : Acer Aspire Timeline 3810T ble anbefalt av Dagens IT som den beste skolePCen, blant annet pga den gode batterilevetiden. Les hele anbefalingen   her .

 

Produktinformasjon

Produktbeskrivelse Acer Aspire Timeline 3810TZ - P SU4100 - 13.3" TFT
Dimensjoner (BxDxH) 32.2 cm x 22.8 cm x 2.9 cm
Vekt 1.6 kg
Lokalisering Norge
Systemtype Notebook
Innebygde enheter Stereohøyttalere, trådløs LAN-antenne
Prosessor Intel Pentium SU4100 ( Dual-Core )
RAM 4 GB (installert) / 8 GB (maks.) - DDR3 SDRAM - 1066 MHz ( 2 x 2 GB )
Kortleser 5 i 1
Harddisk 500 GB - Serial ATA-150
Skjerm 13.3" TFT 1366 x 768 ( WXGA ) - 24-bit (16,7 millioner farger) - CineCrystal
Grafikk-kontroller Intel GMA 4500MHD Dynamic Video Memory Technology 5.0
Lydutgang Lydkort
Nettverkstilknytning Nettverksadapter - Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet
Notebook-kamera Integrert
Inn-enhet Tastatur, touchpad
Strømforsyning AC 120/230 V ( 50/60 Hz )
Batteri Litiumion
Levetid (inntil) 8 time(r)
Operativsystem Microsoft Windows 7 Home Premium 64-bit Edition - Dansk / Engelsk / Finsk / Norsk / Svensk
Miljøstandarder EPA Energy Star
Fabrikantgaranti 1 års garanti

 

Spesifikasjoner
Generelt
Systemtype Notebook
Innebygde enheter Stereohøyttalere, trådløs LAN-antenne
Bredde 32.2 cm
Dybde 22.8 cm
Høyde 2.9 cm
Vekt 1.6 kg
Lokalisering Norge
Prosessor
Prosessor Intel Pentium SU4100
Multi-Core-teknologi Dual-Core
64-bits databehandling Ja
RAM
Installert størrelse 4 GB / 8 GB (maks.)
Teknologi DDR3 SDRAM - 1066 MHz
Produktformfaktor SO DIMM 204-pins
Konfigurasjonsfunksjoner 2 x 2 GB
Diskkontroller
Type Serial ATA
Serielt ATA-grensesnitt Serial ATA-150
Lager
Harddisk 500 GB - Serial ATA-150
Kortleser
Type 5 i 1-kortleser
Støttede flashminnekort SD Memory Card, Memory Stick, Memory Stick PRO, MultiMediaCard, xD-Picture Card
Skjerm
Skjermtype 13.3" TFT
Maks. oppløsning 1366 x 768 ( WXGA )
Bredskjerm Ja
Fargestøtte 24-bit (16,7 millioner farger)
Egenskaper LED-bakgrunnsbelysning, CineCrystal
Video
Grafisk prosessor / leverandør Intel GMA 4500MHD Dynamic Video Memory Technology 5.0
Maks allokert RAM-størrelse 1759 MB
Lyd
Lydutgang Lydkort
Tilpassede standarder Dolby Headphone, High Definition Audio, Dolby Sound Room
Lydinngang Mikrofon
Notebook-kamera
Kameratype Integrert
Inngangsenhet(er)
Type Tastatur, touchpad
Nettverkstilknytning
Nettverkstilknytning Nettverksadapter
Trådløs LAN-støtte Ja
Datakjedeprotokoll Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet
Ekspansjon / Tilkoplinger
Totalt antall (frie) ekspansjonsspor 2 ( 0 ) x minne - SO DIMM 204-pins
Grensesnitt 3 x Hi-Speed USB - 4 pin USB Type A ¦ 1 x audio / video - HDMI - 19-pin HDMI Type A ¦ 1 x skjerm/video - VGA - 15-pin HD D-Sub (HD-15) ¦ 1 x lyd - SPDIF-utgang/hodetelefoner/utlinje - stereo minijack 3,5 mm ¦ 1 x mikrofon - inngang - minijack 3,5 mm ¦ 1 x nettverk - Ethernet 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T - RJ-45 ¦ 1 x lyd - line-In - minijack 3,5 mm
Diverse
Egenskaper Sikkerhetslåsspor (kabellås solgt separat), administratorpassord, systempassord, harddiskpassord, wake on LAN
Tilpassede standarder ACPI 3.0
Strømforsyning
Strøminnretning Ekstern
Påkrevd nettspenning AC 120/230 V ( 50/60 Hz )
Operativsystem / Programvare
OS Medfølger Microsoft Windows 7 Home Premium 64-bit Edition - Dansk / Engelsk / Finsk / Norsk / Svensk
Programvare Adobe Acrobat Reader, AntiVirus software, Acer GameZone, NTI Media Maker
Miljøstandarder
EPA Energy Star-samsvar Ja
Fabrikantgaranti
Service og støtte 1 års garanti
Service- og støttedetaljer Begrenset garanti - 1 år


Produktspesifikasjonene publiseres i samarbeid med CNET. Vi reserverer oss mot eventuelle feil.

Betaling
  • Bank Konto Nr er: 81011837026
  • Betaling til vår konto bør skje senest 7 dager etter auksjon slutt.
  • Vær vennlig å ikke by hvis du ikke har til hensikt å kjøpe. Ubetalte auksjoner og useriøse bud vil bli anmeldt til Qxl i tilleg til at negativ karakter vil bli gitt.
  • I følge QXL regler ber vi deg ta kontakt hvis du ikke føler at vi fortjener positiv karakter slik at vi kan rette opp feil eller mangler før negativ/nøytral karakter blir gitt
Frakt
  • Kjøper betaler for frakt
  • Varen blir sendt fra norge med Posten/Bring eller Tollpost.
  • Leveringstid er ca 30 virkedager etter motatt betaling + frakt tid. Virkedager er mandag - fredag og beregnes etter pengene er motatt på vår konto. Husk det tar gjerne 1-3 dager med bankoverrføring, spørs hvilken bank man har.
  • Vi sender IKKE pakker i oppkrav kun FORSKUDDSBETALING. 
"Se selgers andre auksjoner" klikk øverst på listesiden for å gå til disse auksjonene!!!!!!!

 

Betalingsinfo Til toppen
Hvordan betaler jeg for gjenstanden?
Betalingsvilkår : Du aksepterer følgende vilkår ved bud/kjøp:

Alle bud/kjøp er bindende. Det er ikke mulig å hente eller få overlevert varer, dette fordi vi ikke har noe lager selv. Alle varer blir utsendt fra våre forskjellige partnere. Vi sender ikke i postoppkrav.

Alle kjøp må forskuddsbetales innen 7 dager. Varen(e) blir sendt til personen/adressen som står oppført på qxl (så lenge ikke annet er avtalt).

Varen(e) blir normalt sendt 30 virkedager etter mottatt innbetaling.Grunnen til at leveringstiden er så lang er fordi alle varer blir sendt direkte fra våre forskjellige partnere.

Det tilkommer ingen ekstra kostnader utover kjøpssum og opplyst porto. Vi tar ikke ansvar for følger av bruken av produktet.

VI HAR KUN MAIL SUPPORT OG HAR DERFOR IKKE MULIGHET BESVARE TLF HENVENDELSER. VÅRE ÅPNINGSTIDER PÅ SUPPORT ER MANDAG-FREDAG FRA 0900-1700

I følge QXL regler ber vi deg ta kontakt hvis du ikke føler at vi fortjener positiv karakter slik at vi kan rette opp feil eller mangler før negativ/nøytral karakter blir gitt.
Betalingsmetoder :  
Frakt Til toppen
Hvordan blir gjenstanden levert?
Fraktvilkår : Kjøper betaler frakt Fraktkostnader : Ikke oppgitt
Garanti Til toppen
Hvilken garanti følger med dette produktet?
Garantivilkår : Ifølge kjøpsloven
Spørsmål Til toppen
Spørsmål og svar
Bud Til toppen
Liste over budgivere på denne auksjonen. (Trykk F5 eller refresh i nettleseren for å oppdatere siden)
  Brukernavn Pris/Bud Antall Tidspunkt & dato for dette budet
Kjøperen er i ferd med å vinne eller har vunnet auksjonen. dr.beat 4100,- NOK 1 8/3/2010 22:18
Kjøperen er i ferd med å vinne eller har vunnet auksjonen. Sgerhardsen (7) Antallet stjerner avgjøres av antall % positive karakterer  4100,- NOK 1 9/3/2010 19:36
1KR CRAZY WEEK! Acer Aspire Timeline 3810TZ 13.3" WXGA. Kjøp av bærbare PC-er over 2,5 ghz på QXL.no.