QXL.noKategorierFrimerkerAndre områder Lots / Samlinger - Andre områder

Lots / Samlinger - Andre områder

Lenker
Ikonforklaring
Avslutter innen 3 timer
Avslutter innen 24 timer
Populære gjenstander
Ny gjenstander
Bud innenfor 15% av minstepris
Minstepris ikke opnådd
Direkte tilbud mottas
Bilde på gjenstandssiden
Vis store bilder
1 |
Gjenstand Sluttdato Antall bud Neste bud
instikkbok m ca 500 merker hele verden Instikkbok m/ca 500 +++ merker hele verden 31/1/2015 17:52 0
80,- NOK
lot spanske automatmerker LOT SPANSKE AUTOMATMERKER 31/1/2015 20:16 0
5,- NOK
guernsey lot portomerker GUERNSEY - LOT PORTOMERKER UTGAVENE 1977 - 82 - KOMPLETT 3/2/2015 13:56 0
15,- NOK
lot luxembourg LOT - LUXEMBOURG 5/2/2015 11:42 0
5,- NOK
lot portugal LOT - PORTUGAL POSTFRISK OG STEMPLET 5/2/2015 14:34 0
40,- NOK
lot postfriske merker med paalydende 1 056 Lot postfriske merker med pålydende 1.056,- 6/2/2015 16:43 0
500,- NOK
lot postfriske merker med paalydende 1 052 Lot postfriske merker med pålydende 1.052,- 6/2/2015 16:43 0
500,- NOK
stempler b d innstikksbok med 3 400 merker STEMPLER B-D: Innstikksbok med 3-400 merker/ 6/2/2015 16:43 0
400,- NOK
automatmerker stemplet oslo paa utgivelsesdagen Automatmerker - Stemplet Oslo På Utgivelsesdagen 6/2/2015 21:00 0
30,- NOK
rydde lot RYDDE LOT! SE BILDE 8/2/2015 19:11 1
26,- NOK
frimerkersamlinger lot samlinger en baerepose full Frimerkersamlinger: Lot samlinger. En bærepose full. Slutte p g.a.alder/sykdom. Se bilder. 9/2/2015 19:07 0
1000,- NOK
sverige 16 siders innstikk album med en del frimerker Sverige / 16 siders innstikk album med en del frimerker Mange postfriske, lagerbok 10/2/2015 18:01 0
25,- NOK
egypt 2 store pl sider med frimerker o EGYPT / 2 store pl.sider med frimerker o/*/** Bra lot 11/2/2015 18:01 0
50,- NOK
island 3 store pl sider o Island / 3 store pl,sider o/*/** Utrop ca. 10 % av katalogverdi 11/2/2015 18:01 0
80,- NOK
rotelot 6 plansje sider utrop kr 1 Rotelot / 6 plansje sider / Utrop kr. 1.- !!! feil kan forekomme 11/2/2015 18:01 0
1,- NOK
fdc album sverige fra doedsbo FDC album Sverige fra Dødsbo !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 12/2/2015 00:41 0
250,- NOK
Vis: 1-16 av 16 linjer
1 | Tilbake til toppen
-->
Har du en frimerkesamling du vil bli kvitt? Alle serier finnes på QXL.no. Vi har alt inne frimerkerlot og andre typer samling fra andre områder.
Oppdatert: 31/1/2015 11:05.

By på spendene auksjoner fra Fretex