QXL.noKategorierFrimerkerAndre områder Lots / Samlinger - Andre områder

Lots / Samlinger - Andre områder

Lenker
Ikonforklaring
Avslutter innen 3 timer
Avslutter innen 24 timer
Populære gjenstander
Ny gjenstander
Bud innenfor 15% av minstepris
Minstepris ikke opnådd
Direkte tilbud mottas
Bilde på gjenstandssiden
Vis store bilder
1 |
Gjenstand Sluttdato Antall bud Neste bud
russisk i orginal pakke Russisk i orginal pakke 31/3/2015 21:34 0
10,- NOK
portugal automatfrimerker Portugal Automatfrimerker 2/4/2015 18:04 0
10,- NOK
enrings reisende Enrings Reisende 4/4/2015 01:36 0
1,- NOK
automatmerker stemplet oslo paa utgivelsesdagen Automatmerker - Stemplet Oslo På Utgivelsesdagen 5/4/2015 20:06 0
10,- NOK
25 forskellige blokke 25 forskellige blokke. Har Norsk konto. 6/4/2015 19:26 0
20,- NOK
25 forskellige blokke 25 Forskellige blokke Har Norsk konto. 6/4/2015 19:28 0
20,- NOK
lillehammer ol offisielle frimerkesamlimg Lillehammer OL - offisielle frimerkesamlimg Komplett samling 2 permer 7/4/2015 07:07 0
450,- NOK
2 store plansjesider med div frimerker o utrop kr 1 2 store plansjesider med div. frimerker o/*/** utrop kr. 1.- diverse land 7/4/2015 18:01 0
1,- NOK
lot oesterreich postfriske merker ligger i orginal inpakking LOT ØSTERREICH POSTFRISKE MERKER LIGGER I ORGINAL INPAKKING 8/4/2015 23:53 0
40,- NOK
fdc album med 40 ark FDC Album med 40 ark 9/4/2015 23:24 0
75,- NOK
fdc album sverige fra doedsbo FDC album Sverige fra Dødsbo !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 9/4/2015 23:24 0
250,- NOK
eske med flere 1000 norge vaskede merker fra doedsbo Eske med flere 1000 norge vaskede merker fra dødsbo !!!!!!!! 12/4/2015 16:46 0
200,- NOK
6 norske fdc 1999 2000 2010 6 Norske FDC 1999-2000-2010 12/4/2015 16:46 0
20,- NOK
roede 10 oeringer se denne RØDE 10 ØRINGER!!!! SE DENNE 12/4/2015 19:42
25,- NOK
lot julemerker 1931 1941 Lot Julemerker 1931-1941 14/4/2015 08:36 0
130,- NOK
Vis: 1-15 av 15 linjer
1 | Tilbake til toppen
-->
Har du en frimerkesamling du vil bli kvitt? Alle serier finnes på QXL.no. Vi har alt inne frimerkerlot og andre typer samling fra andre områder.
Oppdatert: 31/3/2015 14:37.

By på spendene auksjoner fra Fretex