QXL.noKategorierFrimerkerAndre områder Lots / Samlinger - Andre områder

Lots / Samlinger - Andre områder

Lenker
Ikonforklaring
Avslutter innen 3 timer
Avslutter innen 24 timer
Populære gjenstander
Ny gjenstander
Bud innenfor 15% av minstepris
Minstepris ikke opnådd
Direkte tilbud mottas
Bilde på gjenstandssiden
Vis store bilder
1 |
Gjenstand Sluttdato Antall bud Neste bud
unge hoeyre og unge venstres profikkonvolutter Unge Høyre og Unge Venstres profikkonvolutter 3/10/2016 11:26 0
5,- NOK
arbeiderpartiet og svs profilkonvolutter 1992 Arbeiderpartiet og SVs profilkonvolutter 1992 3/10/2016 11:28 0
5,- NOK
liten eske stappfull av div merker fra doedsbo Liten eske stappfull av div merker fra dødsbo !!!!!!!!!!!!!! 4/10/2016 16:20 0
30,- NOK
liten rotelot fra doedsbo Liten rotelot fra Dødsbo !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 4/10/2016 16:20 0
20,- NOK
liten lot oesterrike fra doedsbo Liten lot Østerrike fra dødsbo !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 4/10/2016 16:20 0
10,- NOK
sigareske med div merker paa klipp fra doedsbo Sigareske med div merker på klipp fra dødsbo !!!!!!!!!!!!!!! 4/10/2016 16:20 0
30,- NOK
gammelt scaubek album europa Gammelt Scaubek Album Europa 4/10/2016 16:23 0
50,- NOK
lot danmark stemplet Lot Danmark stemplet 4/10/2016 16:23 0
10,- NOK
posearkiv bruksmerker flere 1000 merker fra doedsbo Posearkiv bruksmerker flere 1000 merker fra dødsbo !!!!!!! 4/10/2016 16:24 0
100,- NOK
20 stk 100 bunter mest norge fra doedsbo 20 stk 100 bunter mest Norge fra dødsbo !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 4/10/2016 16:25 0
100,- NOK
sigareske med flere hundre merker hele verden fra doedsbo Sigareske med flere hundre merker hele verden fra dødsbo !!! 4/10/2016 16:25 0
50,- NOK
samling merker med roede posthorn stempler Samling Merker Med Røde Posthorn Stempler 4/10/2016 20:33 0
10,- NOK
pen samling norske og danske julemerker Pen Samling Norske og Danske Julemerker! 6/10/2016 20:25 0
30,- NOK
ca 600 gram klipp norsk og finsk blanding ca 600 gram klipp norsk og finsk blanding 9/10/2016 16:02 0
50,- NOK
14 stk prima maxikort 14 stk PRIMA MAXIKORT ALLE FORSKJELLIGE 11/10/2016 03:05 0
90,- NOK
Vis: 1-15 av 15 linjer
1 | Tilbake til toppen
-->
Har du en frimerkesamling du vil bli kvitt? Alle serier finnes på QXL.no. Vi har alt inne frimerkerlot og andre typer samling fra andre områder.
Oppdatert: 28/9/2016 00:35.

By på spendene auksjoner fra Fretex