QXL.noKategorierFrimerkerAndre områder Lots / Samlinger - Andre områder

Lots / Samlinger - Andre områder

Lenker
Ikonforklaring
Avslutter innen 3 timer
Avslutter innen 24 timer
Populære gjenstander
Ny gjenstander
Bud innenfor 15% av minstepris
Minstepris ikke opnådd
Direkte tilbud mottas
Bilde på gjenstandssiden
Vis store bilder
1 |
Gjenstand Sluttdato Antall bud Neste bud
nordenfrimerker 1986 samlemappe m merker fra fire land Nordenfrimerker 1986, samlemappe m merker fra fire land ** 2/11/2014 11:31 0
20,- NOK
3 gamle kasselapper til 0101 3 gamle kasselapper til 0101 5/11/2014 13:50 0
5,- NOK
julemerker merkater full scanner se denne JULEMERKER/MERKATER - FULL SCANNER!!!! SE DENNE 5/11/2014 19:56 6
44,- NOK
liten lot paa innstikkskort Liten lot på innstikkskort 7/11/2014 16:57 0
250,- NOK
maksimumskort postens olsamling til 11 kort realisasjon MAKSIMUMSKORT - Postens OLsamling, til 11 kort -Realisasjon 2 av 2, 4 av 4, 1,2,3,4 og 6 av 6. kv 1 9/11/2014 17:28 0
30,- NOK
innstikk bok med united nations utrop kr 1 Innstikk bok med UNITED NATIONS / utrop kr. 1.- !!! de fleste er stemplet 10/11/2014 18:01 1
2,- NOK
usa 2 store plansjesider med frimerker utrop kr 1 USA / 2 store plansjesider med frimerker / utrop kr. 1.- !!! stemplet 10/11/2014 18:01 0
1,- NOK
norge engroslot se spes utrop kr 1 Norge / engroslot / se spes!!!! / Utrop kr. 1.- alle er stemplet 10/11/2014 18:01 0
1,- NOK
Vis: 1-8 av 8 linjer
1 | Tilbake til toppen
Har du en frimerkesamling du vil bli kvitt? Alle serier finnes på QXL.no. Vi har alt inne frimerkerlot og andre typer samling fra andre områder.
Oppdatert: 31/10/2014 21:44.