QXL.noKategorierFrimerkerAndre områder Lots / Samlinger - Andre områder

Lots / Samlinger - Andre områder

Lenker
Ikonforklaring
Avslutter innen 3 timer
Avslutter innen 24 timer
Populære gjenstander
Ny gjenstander
Bud innenfor 15% av minstepris
Minstepris ikke opnådd
Direkte tilbud mottas
Bilde på gjenstandssiden
Vis store bilder
1 |
Gjenstand Sluttdato Antall bud Neste bud
posearkiv norge fra doedsbo Posearkiv Norge fra Dødsbo !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Mindre enn 43min 0
500,- NOK
liten eske stappfull av div merker fra doedsbo Liten eske stappfull av div merker fra dødsbo !!!!!!!!!!!!!! 5/5/2016 09:00 0
30,- NOK
liten rotelot fra doedsbo Liten rotelot fra Dødsbo !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 5/5/2016 09:00 0
20,- NOK
liten lot oesterrike fra doedsbo Liten lot Østerrike fra dødsbo !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 5/5/2016 09:00 0
10,- NOK
sigareske med div merker paa klipp fra doedsbo Sigareske med div merker på klipp fra dødsbo !!!!!!!!!!!!!!! 5/5/2016 09:00 0
30,- NOK
nobelprisen 100 aar NOBELPRISEN 100 ÅR UTGITT AV SAMLERHUSET 6/5/2016 19:34 0
100,- NOK
gammelt scaubek album europa Gammelt Scaubek Album Europa 10/5/2016 09:29 0
50,- NOK
lot danmark stemplet Lot Danmark stemplet 10/5/2016 09:29 0
10,- NOK
ol lillehammer 1994 loocs off frimerkesamling OL - LILLEHAMMER 1994 - LOOCs OFF, FRIMERKESAMLING UTGITT AV OLYMPISK SAMLERSERVICE 11/5/2016 19:44 0
100,- NOK
ol lillehammer 1994 loocs off frimerkesamling OL - LILLEHAMMER 1994 - LOOCs OFF, FRIMERKESAMLING UTGITT OLYMPISK SAMLERSERVICE - BIND II 11/5/2016 20:00 0
100,- NOK
sigareske med flere hundre merker hele verden fra doedsbo Sigareske med flere hundre merker hele verden fra dødsbo !!! 12/5/2016 23:29 0
50,- NOK
posearkiv bruksmerker flere 1000 merker fra doedsbo Posearkiv bruksmerker flere 1000 merker fra dødsbo !!!!!!! 13/5/2016 23:42 0
100,- NOK
20 stk 100 bunter mest norge fra doedsbo 20 stk 100 bunter mest Norge fra dødsbo !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 13/5/2016 23:42 0
100,- NOK
Vis: 1-13 av 13 linjer
1 | Tilbake til toppen
-->
Har du en frimerkesamling du vil bli kvitt? Alle serier finnes på QXL.no. Vi har alt inne frimerkerlot og andre typer samling fra andre områder.
Oppdatert: 4/5/2016 21:22.

By på spendene auksjoner fra Fretex