QXL.noKategorierFrimerkerAndre områder Lots / Samlinger - Andre områder

Lots / Samlinger - Andre områder

Lenker
Ikonforklaring
Avslutter innen 3 timer
Avslutter innen 24 timer
Populære gjenstander
Ny gjenstander
Bud innenfor 15% av minstepris
Minstepris ikke opnådd
Direkte tilbud mottas
Bilde på gjenstandssiden
Vis store bilder
1 |
Gjenstand Sluttdato Antall bud Neste bud
nordenfrimerker 1986 samlemappe m merker fra fire land Nordenfrimerker 1986, samlemappe m merker fra fire land ** 2/10/2014 14:58 0
20,- NOK
lot danmark norge island eldre LOT DANMARK NORGE ISLAND - ELDRE 5/10/2014 03:34 0
5,- NOK
stor lot norge stemplet usortert uaapnet STOR LOT NORGE - STEMPLET - USORTERT - UÅPNET 5/10/2014 09:58 0
25,- NOK
norge 65 ulike usortert uaapnet NORGE 65 ? ULIKE USORTERT UÅPNET 5/10/2014 10:00 0
15,- NOK
100 103 div saerstempler luftpost etc utrop 1kr 100-103 div særstempler, luftpost etc, Utrop=1kr!! 8/10/2014 22:01 1
2,- NOK
liten lot paa innstikkskort Liten lot på innstikkskort 10/10/2014 14:37 0
250,- NOK
mange kilo frimerker motiver Mange kilo frimerker / motiver Se bilder 14/10/2014 16:18 0
99,- NOK
Vis: 1-7 av 7 linjer
1 | Tilbake til toppen
Har du en frimerkesamling du vil bli kvitt? Alle serier finnes på QXL.no. Vi har alt inne frimerkerlot og andre typer samling fra andre områder.
Oppdatert: 30/9/2014 19:51.