QXL.noKategorierFrimerkerAndre områder Lots / Samlinger - Andre områder

Lots / Samlinger - Andre områder

Lenker
Ikonforklaring
Avslutter innen 3 timer
Avslutter innen 24 timer
Populære gjenstander
Ny gjenstander
Bud innenfor 15% av minstepris
Minstepris ikke opnådd
Direkte tilbud mottas
Bilde på gjenstandssiden
Vis store bilder
1 |
Gjenstand Sluttdato Antall bud Neste bud
postfriske frimerker aargang 1994 og 1995 Postfriske frimerker årgang 1994 og 1995 pålydende porto for noe over 300 kroner 21/1/2017 18:38
100,- NOK
30 stk disney merker postfriske 30 stk. DISNEY merker, postfriske. Motiver: Donald-Langbein, etc. 22/1/2017 19:36 0
10,- NOK
unge hoeyre venstre sv og ap s profilkonvolutter Unge Høyre, Venstre, SV og AP's profilkonvolutter 23/1/2017 14:32 0
5,- NOK
tre svartavdrag fra utstillinger i 1978 83 og 85 Tre svartavdrag fra utstillinger i 1978, 83 og 85. 25/1/2017 10:50 0
10,- NOK
nft nummerert minneark stemplet isfjord paa svalbard 1985 NFT nummerert minneark stemplet ISFJORD på Svalbard 1985 25/1/2017 10:52 0
20,- NOK
norge stor lott stempler paa klipp NORGE -STOR LOTT STEMPLER PÅ KLIPP. DE FLESTE STEMPLENE ER MODERNE - EN DEL ELDRE FOREKOMMER. 28/1/2017 21:03 0
70,- NOK
Vis: 1-6 av 6 linjer
1 | Tilbake til toppen
-->
Har du en frimerkesamling du vil bli kvitt? Alle serier finnes på QXL.no. Vi har alt inne frimerkerlot og andre typer samling fra andre områder.
Oppdatert: 18/1/2017 06:50.

By på spendene auksjoner fra Fretex