QXL.noKategorierFrimerkerAndre områder Lots / Samlinger - Andre områder

Lots / Samlinger - Andre områder

Lenker
Ikonforklaring
Avslutter innen 3 timer
Avslutter innen 24 timer
Populære gjenstander
Ny gjenstander
Bud innenfor 15% av minstepris
Minstepris ikke opnådd
Direkte tilbud mottas
Bilde på gjenstandssiden
Vis store bilder
1 |
Gjenstand Sluttdato Antall bud Neste bud
plansje spania div stemplede merker Plansje Spania div stemplede merker 25/2/2017 10:31 0
50,- NOK
ca 600 gram klipp norsk og finsk blanding ca 600 gram klipp norsk og finsk blanding 25/2/2017 10:33 0
50,- NOK
rotelot arkivkonvolutter brev Rotelot Arkivkonvolutter/brev !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 25/2/2017 17:43 0
75,- NOK
album hellas 1976 1990 i klemlommer Album Hellas 1976-1990 i klemlommer 25/2/2017 17:43 0
100,- NOK
liten rotelot fra doedsbo Liten rotelot fra Dødsbo !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 25/2/2017 17:51 0
20,- NOK
liten lot oesterrike fra doedsbo Liten lot Østerrike fra dødsbo !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 25/2/2017 17:51 0
10,- NOK
sigareske med div merker paa klipp fra doedsbo Sigareske med div merker på klipp fra dødsbo !!!!!!!!!!!!!!! 25/2/2017 17:51 0
30,- NOK
stor lot julemerker postfriske Stor lot Julemerker postfriske 25/2/2017 17:52 0
150,- NOK
posearkiv bruksmerker flere 1000 merker fra doedsbo Posearkiv bruksmerker flere 1000 merker fra dødsbo !!!!!!! 25/2/2017 17:55 0
100,- NOK
gammelt scaubek album europa Gammelt Scaubek Album Europa 25/2/2017 17:55 0
50,- NOK
lot danmark stemplet Lot Danmark stemplet 25/2/2017 17:55 0
10,- NOK
55 ferdig frankerte konvolutter ikke stemplet 55 ferdig frankerte konvolutter ,ikke stemplet 25/2/2017 17:58 0
70,- NOK
usjekket samling div brev og fdc etc Usjekket Samling Div. Brev og FDC + Etc!! 27/2/2017 20:09 0
10,- NOK
7 bunter div norge 7 Bunter div Norge 28/2/2017 01:51 0
50,- NOK
7 bunter div norge 7 Bunter div.Norge 28/2/2017 01:53 0
50,- NOK
Vis: 1-15 av 15 linjer
1 | Tilbake til toppen
-->
Har du en frimerkesamling du vil bli kvitt? Alle serier finnes på QXL.no. Vi har alt inne frimerkerlot og andre typer samling fra andre områder.
Oppdatert: 20/2/2017 21:05.

By på spendene auksjoner fra Fretex