QXL.noKategorierFrimerkerAndre områder Lots / Samlinger - Andre områder

Lots / Samlinger - Andre områder

Lenker
Ikonforklaring
Avslutter innen 3 timer
Avslutter innen 24 timer
Populære gjenstander
Ny gjenstander
Bud innenfor 15% av minstepris
Minstepris ikke opnådd
Direkte tilbud mottas
Bilde på gjenstandssiden
Vis store bilder
1 |
Gjenstand Sluttdato Antall bud Neste bud
lot postfriske merker med paalydende 1 052 Lot postfriske merker med pålydende 1.052,- 6/3/2015 16:49 0
500,- NOK
advent merker 1960 70 80 samling i alt 65 stk Advent merker, 1960-70-80. Samling i alt 65 stk. Fin gammel samling av nye og brukte merker. 8/3/2015 19:05 1
12,- NOK
julemerker stor gammel samling div organisasjoner Julemerker, Stor gammel samling. Div organisasjoner. Ialt 60 stk ifra 1960 - 1980 årene. Nye og brukte. 8/3/2015 19:16 1
12,- NOK
automatmerker stemplet oslo paa utgivelsesdagen Automatmerker - Stemplet Oslo På Utgivelsesdagen 8/3/2015 20:02 0
10,- NOK
frimerkersamlinger lot samlinger en baerepose full i konvo Frimerkersamlinger: Lot samlinger. En bærepose full. I konvo Slutte p g.a.alder/sykdom. Se bilder.Dette kan være et kupp. 10/3/2015 17:47 0
500,- NOK
lot oesterreich postfriske merker ligger i orginal inpakking LOT ØSTERREICH POSTFRISKE MERKER LIGGER I ORGINAL INPAKKING 10/3/2015 23:59 0
40,- NOK
fdc album sverige fra doedsbo FDC album Sverige fra Dødsbo !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 12/3/2015 09:18 0
250,- NOK
leuchturm fdc album exklusive m 28 fdc 2009 10 Leuchturm FDC album Exklusive m/ 28 FDC 2009/10 12/3/2015 16:29 0
150,- NOK
fdc album med 40 ark FDC Album med 40 ark 12/3/2015 16:31 0
75,- NOK
instikkbok m ca 500 merker hele verden Instikkbok m/ca 500 +++ merker hele verden 15/3/2015 09:44 0
80,- NOK
nordenfrimerker 1986 samlemappe m merker fra fire land Nordenfrimerker 1986, samlemappe m merker fra fire land ** 15/3/2015 16:02 0
20,- NOK
lot julemerker 1931 1941 Lot Julemerker 1931-1941 17/3/2015 00:20 0
130,- NOK
Vis: 1-12 av 12 linjer
1 | Tilbake til toppen
-->
Har du en frimerkesamling du vil bli kvitt? Alle serier finnes på QXL.no. Vi har alt inne frimerkerlot og andre typer samling fra andre områder.
Oppdatert: 3/3/2015 08:21.

By på spendene auksjoner fra Fretex