QXL.noKategorierFrimerkerAndre områder Lots / Samlinger - Andre områder

Lots / Samlinger - Andre områder

Lenker
Ikonforklaring
Avslutter innen 3 timer
Avslutter innen 24 timer
Populære gjenstander
Ny gjenstander
Bud innenfor 15% av minstepris
Minstepris ikke opnådd
Direkte tilbud mottas
Bilde på gjenstandssiden
Vis store bilder
1 |
Gjenstand Sluttdato Antall bud Neste bud
25 forskellige blokke 25 forskellige blokke. Har Norsk konto. 27/4/2015 19:32 0
20,- NOK
25 forskellige blokke 25 Forskellige blokke Har Norsk konto. 27/4/2015 19:34 0
20,- NOK
enrings reisende Enrings Reisende 28/4/2015 05:17 0
1,- NOK
julemerker merkater full scanner se denne JULEMERKER/MERKATER - FULL SCANNER!!!! SE DENNE 28/4/2015 18:47
20,- NOK
boka sykkelvm hamar oslo 1993 se beskriv utrop 1 kr BOKA SYKKELVM HAMAR-OSLO 1993 (SE BESKRIV) UTROP 1 KR 28/4/2015 19:48 0
1,- NOK
nordenfrimerker 1986 samlemappe m merker fra fire land Nordenfrimerker 1986, samlemappe m merker fra fire land ** 28/4/2015 20:40 0
20,- NOK
vm paa ski 97 mappe nr 2 97 postfriske 4 blokker VM PÅ SKI 97 + MAPPE NR.2/97 (POSTFRISKE 4 BLOKKER) 29/4/2015 16:36
10,- NOK
postens jubileumssamling 1647 1997 med kassett POSTENS JUBILEUMSSAMLING 1647 - 1997 med KASSETT. prima, som ny 30/4/2015 21:51 0
100,- NOK
oslo 86 adgangstegn meny med frimerke stempel mm OSLO 86 - adgangstegn, meny med frimerke/stempel mm 2/5/2015 07:16 0
10,- NOK
automatmerker stemplet oslo paa utgivelsesdagen Automatmerker - Stemplet Oslo På Utgivelsesdagen 3/5/2015 20:10 0
10,- NOK
hefte og miniark Hefte og Miniark 4/5/2015 17:58 0
25,- NOK
lillehammer ol offisielle frimerkesamlimg Lillehammer OL - offisielle frimerkesamlimg Komplett samling 2 permer 5/5/2015 07:10 0
400,- NOK
liten lot postfriskt norge LITEN LOT POSTFRISKT NORGE PRIMA POSTFRISKE MERKER 7/5/2015 20:01 0
200,- NOK
Vis: 1-13 av 13 linjer
1 | Tilbake til toppen
-->
Har du en frimerkesamling du vil bli kvitt? Alle serier finnes på QXL.no. Vi har alt inne frimerkerlot og andre typer samling fra andre områder.
Oppdatert: 26/4/2015 22:58.

By på spendene auksjoner fra Fretex