QXL.noKategorierFrimerkerAndre områder Lots / Samlinger - Andre områder

Lots / Samlinger - Andre områder

Lenker
Ikonforklaring
Avslutter innen 3 timer
Avslutter innen 24 timer
Populære gjenstander
Ny gjenstander
Bud innenfor 15% av minstepris
Minstepris ikke opnådd
Direkte tilbud mottas
Bilde på gjenstandssiden
Vis store bilder
1 |
Profilerte
Gjenstand Sluttdato Antall bud Neste bud
4000 forskjellige hele verden 160 land gratis porto 4000 forskjellige hele verden, 160 land, gratis porto! 28/12/2014 12:45 3
130,- NOK
samling med julemerker Samling med Julemerker! 26/12/2014 20:46 1
20,- NOK
automatmerker stemplet oslo paa utgivelsesdagen Automatmerker - Stemplet Oslo På Utgivelsesdagen 26/12/2014 20:54 0
30,- NOK
350g mange land mye postfrisk mange forskjellige 350g mange land, mye postfrisk, mange forskjellige. 28/12/2014 12:49 3
46,- NOK
stempelmerker norske bra lot STEMPELMERKER (NORSKE) - BRA LOT!!!! 28/12/2014 20:17 9
160,- NOK
julemerker merkater full scanner se denne JULEMERKER/MERKATER - FULL SCANNER!!!! SE DENNE 28/12/2014 20:41 0
1,- NOK
100 limloese a merker les tekst 100 LIMLØSE A MERKER!!!!! LES TEKST 28/12/2014 20:45 15
180,- NOK
nordenfrimerker 1986 samlemappe m merker fra fire land Nordenfrimerker 1986, samlemappe m merker fra fire land ** 2/1/2015 14:41 0
20,- NOK
liten lot postfriske merker hoey katalogverdi lavt utrop LITEN LOT POSTFRISKE MERKER - HØY KATALOGVERDI - LAVT UTROP ALLE ER POSTFRISKE 2/1/2015 20:01 1
85,- NOK
lot norge stemplet LOT NORGE STEMPLET GOD KVALITET 2/1/2015 20:01 0
35,- NOK
frimerkersamlinger lot samlinger en baerepose full Frimerkersamlinger: Lot samlinger. En bærepose full. Slutte p g.a.alder/sykdom. Se bilder. 2/1/2015 20:22 0
1200,- NOK
posearkiv fra doedsbo norge noe utland Posearkiv fra Dødsbo Norge + noe utland 3/1/2015 09:26 0
200,- NOK
instikkbok m ca 500 merker hele verden Instikkbok m/ca 500 +++ merker hele verden 3/1/2015 09:31 0
100,- NOK
Vis: 1-13 av 13 linjer
1 | Tilbake til toppen
Har du en frimerkesamling du vil bli kvitt? Alle serier finnes på QXL.no. Vi har alt inne frimerkerlot og andre typer samling fra andre områder.
Oppdatert: 23/12/2014 03:55.