QXL.noKategorierFrimerkerEuropa / Verden - Postfrisk Lots / Samlinger - Europa / Verden

Lots / Samlinger - Europa / Verden

Ikonforklaring
Avslutter innen 3 timer
Avslutter innen 24 timer
Populære gjenstander
Ny gjenstander
Bud innenfor 15% av minstepris
Minstepris ikke opnådd
Direkte tilbud mottas
Bilde på gjenstandssiden
Vis store bilder
1 |
Gjenstand Sluttdato Antall bud Neste bud
nye republikker samling med 40 merker Nye republikker - Samling med 40 merker 23/1/2020 15:39 0
100,- NOK
europa cept 1971 postfrisk Europa Cept 1971 (Postfrisk) Europa Cept 1971 (Postfrisk) 23/1/2020 18:30 0
118,- NOK
130,- NOK
europa cept 1972 postfrisk Europa Cept 1972 (Postfrisk) Europa Cept 1972 (Postfrisk) 23/1/2020 18:32 0
129,- NOK
143,- NOK
europa cept 1973 postfrisk Europa CEPT 1973 (Postfrisk) Europa CEPT 1973 (Postfrisk) 23/1/2020 18:48 0
99,- NOK
109,- NOK
europa cept 1974 postfrisk Europa CEPT 1974 (Postfrisk) Europa CEPT 1974 (Postfrisk) 23/1/2020 18:50 0
216,- NOK
238,- NOK
europa cept 1975 postfrisk Europa CEPT 1975 (Postfrisk) Europa CEPT 1975 (Postfrisk) 23/1/2020 20:04 0
275,- NOK
299,- NOK
europa cept 1976 postfrisk Europa CEPT 1976 (Postfrisk) Europa CEPT 1976 (Postfrisk) 23/1/2020 20:08 0
178,- NOK
196,- NOK
europa cept 1977 postfrisk Europa CEPT 1977 (Postfrisk) Europa CEPT 1977 (Postfrisk) 24/1/2020 11:20 0
116,- NOK
128,- NOK
europa cept 1978 postfrisk Europa CEPT 1978 (Postfrisk) Europa CEPT 1978 (Postfrisk) 24/1/2020 11:22 0
89,- NOK
99,- NOK
europa cept 1979 postfrisk Europa CEPT 1979 (Postfrisk) Europa CEPT 1979 (Postfrisk) 24/1/2020 11:26 0
59,- NOK
65,- NOK
lott hong kong postfriske LOTT HONG KONG POSTFRISKE EN FIN SAMLING 26/1/2020 23:48 0
50,- NOK
lott hong kong postfriske merker LOTT HONG KONG POSTFRISKE MERKER LOTT 26/1/2020 23:48 0
50,- NOK
lott plansje russland ustempler med lim LOTT PLANSJE RUSSLAND USTEMPLER MED LIM LOTT PLANSJE 26/1/2020 23:48 0
30,- NOK
30,- NOK
lot plansje manoco frimerker stemplet LOT PLANSJE MANOCO FRIMERKER STEMPLET LOT PLANSJE 26/1/2020 23:54 0
20,- NOK
Vis: 1-15 av 15 linjer
1 | Tilbake til toppen
Har du en frimerkesamling du vil bli kvitt? Alle serier finnes på QXL.no. Vi har alt inne frimerkerlot og andre typer samling fra Europa / Verden.
Oppdatert: 23/1/2020 04:24.