QXL.noKategorierFrimerkerEuropa / Verden - Postfrisk Lots / Samlinger - Europa / Verden

Lots / Samlinger - Europa / Verden

Ikonforklaring
Avslutter innen 3 timer
Avslutter innen 24 timer
Populære gjenstander
Ny gjenstander
Bud innenfor 15% av minstepris
Minstepris ikke opnådd
Direkte tilbud mottas
Bilde på gjenstandssiden
Vis store bilder
1 |
Gjenstand Sluttdato Antall bud Neste bud
italia samling postfriske merker Italia - Samling Postfriske Merker! 25/9/2017 20:32 1
50,- NOK
samling eldre usjekket samling merker fra spania Samling Eldre Usjekket Samling Merker Fra Spania! 26/9/2017 20:25 0
75,- NOK
lott hong kong postfriske LOTT HONG KONG POSTFRISKE EN FIN SAMLING 26/9/2017 23:16 0
50,- NOK
lott hong kong postfriske merker LOTT HONG KONG POSTFRISKE MERKER LOTT 26/9/2017 23:17 0
50,- NOK
lott plansje russland ustempler med lim LOTT PLANSJE RUSSLAND USTEMPLER MED LIM LOTT PLANSJE 26/9/2017 23:17 0
30,- NOK
30,- NOK
lot plansje manoco frimerker stemplet LOT PLANSJE MANOCO FRIMERKER STEMPLET LOT PLANSJE 27/9/2017 23:05 0
20,- NOK
nye republikker samling med 40 merker Nye republikker - Samling med 40 merker 28/9/2017 21:58 0
100,- NOK
unik lord of the rings original frimerkehefter x2 Unik Lord of the Rings, original frimerkehefter x2 New Zealand Post. 5/10/2017 16:40
550,- NOK
Vis: 1-9 av 9 linjer
1 | Tilbake til toppen
Har du en frimerkesamling du vil bli kvitt? Alle serier finnes på QXL.no. Vi har alt inne frimerkerlot og andre typer samling fra Europa / Verden.
Oppdatert: 22/9/2017 04:49.