QXL.noKategorierFrimerkerEuropa / Verden - Postfrisk Lots / Samlinger - Europa / Verden

Lots / Samlinger - Europa / Verden

Ikonforklaring
Avslutter innen 3 timer
Avslutter innen 24 timer
Populære gjenstander
Ny gjenstander
Bud innenfor 15% av minstepris
Minstepris ikke opnådd
Direkte tilbud mottas
Bilde på gjenstandssiden
Vis store bilder
1 |
Gjenstand Sluttdato Antall bud Neste bud
postfriske og stemplete frimerker og blokker fra ukraina POSTFRISKE OG STEMPLETE FRIMERKER OG BLOKKER FRA UKRAINA 27/5/2015 07:16 0
300,- NOK
div postfrisk fn se scan div postfrisk FN se scan 27/5/2015 18:43 0
14,- NOK
div alderney postfrisk se scan div Alderney postfrisk se scan 27/5/2015 18:47 0
14,- NOK
komplett samling i 3 bind med eu frimerker fra samlerhuset Komplett samling i 3 bind med Eu frimerker fra samlerhuset. Komplett samling i 3 bind med Eu frimerker fra samlerhuset. 28/5/2015 13:22 0
500,- NOK
israel Israel 29/5/2015 12:19 1
160,- NOK
samling verdens foerste Samling verdens første 29/5/2015 12:20 0
3000,- NOK
lot postfriske monaco en fin lot LOT POSTFRISKE MONACO EN FIN LOT 29/5/2015 22:26 0
20,- NOK
lot stemplende oesterike en fin lot LOT STEMPLENDE ØSTERIKE EN FIN LOT 29/5/2015 22:26 0
20,- NOK
san marino lot San Marino lot */** 1/6/2015 21:53 0
10,- NOK
frimerke hefte nederland FRIMERKE HEFTE NEDERLAND! SE BILDE-POSTFRISK 7/6/2015 23:37 0
10,- NOK
frimerke hefte nederland FRIMERKE HEFTE NEDERLAND! POSTFRISKE - SE BILDE 7/6/2015 23:37 0
10,- NOK
frimerke hefte tyskland FRIMERKE HEFTE TYSKLAND! POSTFRISKE - SE BILDE 7/6/2015 23:37 0
10,- NOK
frimerke hefte foeroya FRIMERKE HEFTE FØROYA! POSTFRISKE - SE BILDE 7/6/2015 23:37 0
10,- NOK
lot med frimerker LOT MED FRIMERKER. 8/6/2015 11:49 0
195,- NOK
nye republikker samling med 40 merker Nye republikker - Samling med 40 merker 8/6/2015 18:15 0
100,- NOK
Vis: 1-15 av 15 linjer
1 | Tilbake til toppen
-->
Har du en frimerkesamling du vil bli kvitt? Alle serier finnes på QXL.no. Vi har alt inne frimerkerlot og andre typer samling fra Europa / Verden.
Oppdatert: 25/5/2015 19:23.

By på spendene auksjoner fra Fretex