QXL.noKategorierFrimerkerEuropa / Verden - Postfrisk Lots / Samlinger - Europa / Verden

Lots / Samlinger - Europa / Verden

Ikonforklaring
Avslutter innen 3 timer
Avslutter innen 24 timer
Populære gjenstander
Ny gjenstander
Bud innenfor 15% av minstepris
Minstepris ikke opnådd
Direkte tilbud mottas
Bilde på gjenstandssiden
Vis store bilder
1 |
Gjenstand Sluttdato Antall bud Neste bud
nye republikker samling med 40 merker Nye republikker - Samling med 40 merker 20/4/2015 20:51 0
100,- NOK
frimerke hefte nederland FRIMERKE HEFTE NEDERLAND! SE BILDE-POSTFRISK 26/4/2015 23:25 0
10,- NOK
frimerke hefte nederland FRIMERKE HEFTE NEDERLAND! POSTFRISKE - SE BILDE 26/4/2015 23:25 0
10,- NOK
frimerke hefte tyskland FRIMERKE HEFTE TYSKLAND! POSTFRISKE - SE BILDE 26/4/2015 23:25 0
10,- NOK
frimerke hefte tyskland FRIMERKE HEFTE TYSKLAND! 26/4/2015 23:25 0
10,- NOK
frimerke hefte foeroya FRIMERKE HEFTE FØROYA! POSTFRISKE - SE BILDE 26/4/2015 23:25 0
10,- NOK
10,- NOK
postfriske og stemplete frimerker og blokker fra ukraina POSTFRISKE OG STEMPLETE FRIMERKER OG BLOKKER FRA UKRAINA 29/4/2015 07:09 0
400,- NOK
lot med frimerker LOT MED FRIMERKER. 29/4/2015 20:24 0
195,- NOK
Vis: 1-9 av 9 linjer
1 | Tilbake til toppen
-->
Har du en frimerkesamling du vil bli kvitt? Alle serier finnes på QXL.no. Vi har alt inne frimerkerlot og andre typer samling fra Europa / Verden.
Oppdatert: 18/4/2015 05:23.

By på spendene auksjoner fra Fretex