QXL.noKategorierFrimerkerEuropa / Verden - Postfrisk Lots / Samlinger - Europa / Verden

Lots / Samlinger - Europa / Verden

Ikonforklaring
Avslutter innen 3 timer
Avslutter innen 24 timer
Populære gjenstander
Ny gjenstander
Bud innenfor 15% av minstepris
Minstepris ikke opnådd
Direkte tilbud mottas
Bilde på gjenstandssiden
Vis store bilder
1 |
Gjenstand Sluttdato Antall bud Neste bud
oesterike ungarn feltpost merker fra 1 verdenskrig Østerike/Ungarn Feltpost Merker Fra 1 Verdenskrig! 26/5/2017 20:10 1
40,- NOK
nye republikker samling med 40 merker Nye republikker - Samling med 40 merker 27/5/2017 21:16 0
100,- NOK
aaland aarssett 1993 1996 ÅLAND Årssett 1993-1996 28/5/2017 18:14 0
1,- NOK
samling eldre spanske kolonimerker spansk sahara Samling Eldre Spanske Kolonimerker - Spansk Sahara! 30/5/2017 20:16 0
30,- NOK
samling eldre spanske kolonimerker spansk montserrat Samling Eldre Spanske Kolonimerker - Spansk Montserrat! 30/5/2017 20:20 0
30,- NOK
samling eldre spanske kolonimerker spansk tanger Samling Eldre Spanske Kolonimerker - Spansk Tanger! 30/5/2017 20:22 1
40,- NOK
samling eldre spanske kolonimerker ifini Samling Eldre Spanske Kolonimerker - Ifini! 30/5/2017 20:24 0
30,- NOK
samling eldre usjekket samling merker fra spania Samling Eldre Usjekket Samling Merker Fra Spania! 30/5/2017 20:26 0
100,- NOK
italia samling postfriske merker Italia - Samling Postfriske Merker! 2/6/2017 20:10 0
50,- NOK
portugal samling postfriske merker Portugal - Samling Postfriske Merker! 2/6/2017 20:24 0
50,- NOK
lott hong kong postfriske LOTT HONG KONG POSTFRISKE EN FIN SAMLING 2/6/2017 22:52 0
50,- NOK
lott hong kong postfriske merker LOTT HONG KONG POSTFRISKE MERKER LOTT 2/6/2017 22:52 0
50,- NOK
lott plansje russland ustempler med lim LOTT PLANSJE RUSSLAND USTEMPLER MED LIM LOTT PLANSJE 2/6/2017 22:52 0
30,- NOK
30,- NOK
lot plansje manoco frimerker stemplet LOT PLANSJE MANOCO FRIMERKER STEMPLET LOT PLANSJE 3/6/2017 22:02 0
20,- NOK
Vis: 1-15 av 15 linjer
1 | Tilbake til toppen
Har du en frimerkesamling du vil bli kvitt? Alle serier finnes på QXL.no. Vi har alt inne frimerkerlot og andre typer samling fra Europa / Verden.
Oppdatert: 25/5/2017 12:52.