QXL.noKategorierFrimerkerEuropa / Verden - Postfrisk Lots / Samlinger - Europa / Verden

Lots / Samlinger - Europa / Verden

Ikonforklaring
Avslutter innen 3 timer
Avslutter innen 24 timer
Populære gjenstander
Ny gjenstander
Bud innenfor 15% av minstepris
Minstepris ikke opnådd
Direkte tilbud mottas
Bilde på gjenstandssiden
Vis store bilder
1 |
Profilerte
Gjenstand Sluttdato Antall bud Neste bud
1 kilo lot eu verden frimerker usortert ut 1 krone 1 KILO LOT EU VERDEN FRIMERKER ! USORTERT ! ut 1,- krone ! Se og Antikk Gull Sølv Mynt Vintage Sjelden Kunst Smykke + 1/2/2015 14:12 37
320,- NOK
1 perm fn 50 aar med div postfriske merker og kassett 1 PERM - FN 50 ÅR MED DIV POSTFRISKE MERKER OG KASSETT! SE BILDE 1/2/2015 20:54 0
45,- NOK
frimerke hefte nederland FRIMERKE HEFTE NEDERLAND! SE BILDE-POSTFRISK 1/2/2015 20:54 0
10,- NOK
frimerke hefte nederland FRIMERKE HEFTE NEDERLAND! POSTFRISKE - SE BILDE 1/2/2015 20:54 0
10,- NOK
frimerke hefte tyskland FRIMERKE HEFTE TYSKLAND! POSTFRISKE - SE BILDE 1/2/2015 20:54 0
10,- NOK
frimerke hefte tyskland FRIMERKE HEFTE TYSKLAND! 1/2/2015 20:54 0
10,- NOK
frimerke hefte foeroya FRIMERKE HEFTE FØROYA! POSTFRISKE - SE BILDE 1/2/2015 20:54 0
10,- NOK
10,- NOK
frankrike afa 1963 xx 2 bilder Frankrike afa 1963 XX 2 Bilder 3/2/2015 22:25 0
45,- NOK
lot oesterrike en meget god lot stemplet LOT ØSTERRIKE EN MEGET GOD LOT STEMPLET STEMPLET LOT 6/2/2015 23:02 0
100,- NOK
lot ustemplet merker san marino LOT USTEMPLET MERKER SAN MARINO EN MEGET FIN LOT USTEMLET 6/2/2015 23:04 0
60,- NOK
2 postfriske miniark fra ddr og gibraltar og 3 stempled 2 postfriske miniark fra DDR og GIBRALTAR og 3 stempled miniark fra Polen, Rusland og Vestyskland. 7/2/2015 20:33 0
18,- NOK
lot med stemplende frimerker irland LOT MED STEMPLENDE FRIMERKER IRLAND EN FIN LOT 8/2/2015 22:47 0
50,- NOK
lot med postfriske monaco og stemplende frimerker LOT MED POSTFRISKE MONACO OG STEMPLENDE FRIMERKER EN FIN LOT 8/2/2015 22:47 0
60,- NOK
lot med frimerker LOT MED FRIMERKER. 12/2/2015 19:06 0
195,- NOK
Vis: 1-15 av 15 linjer
1 | Tilbake til toppen
-->
Har du en frimerkesamling du vil bli kvitt? Alle serier finnes på QXL.no. Vi har alt inne frimerkerlot og andre typer samling fra Europa / Verden.
Oppdatert: 1/2/2015 09:40.

By på spendene auksjoner fra Fretex