QXL.noKategorierFrimerkerEuropa / Verden - Postfrisk Lots / Samlinger - Europa / Verden

Lots / Samlinger - Europa / Verden

Ikonforklaring
Avslutter innen 3 timer
Avslutter innen 24 timer
Populære gjenstander
Ny gjenstander
Bud innenfor 15% av minstepris
Minstepris ikke opnådd
Direkte tilbud mottas
Bilde på gjenstandssiden
Vis store bilder
1 |
Gjenstand Sluttdato Antall bud Neste bud
lott plansje russland ustempler med lim LOTT PLANSJE RUSSLAND USTEMPLER MED LIM LOTT PLANSJE 18/11/2019 23:11 0
30,- NOK
lott hong kong postfriske LOTT HONG KONG POSTFRISKE EN FIN SAMLING 18/11/2019 23:12 0
50,- NOK
lott hong kong postfriske merker LOTT HONG KONG POSTFRISKE MERKER LOTT 18/11/2019 23:12 0
50,- NOK
lott plansje russland ustempler med lim LOTT PLANSJE RUSSLAND USTEMPLER MED LIM LOTT PLANSJE 18/11/2019 23:12 0
30,- NOK
lot plansje manoco frimerker stemplet LOT PLANSJE MANOCO FRIMERKER STEMPLET LOT PLANSJE 19/11/2019 22:30 0
20,- NOK
lot sharjah oman rommerker miniark par Lot Sharjah/Oman, rommerker, miniark/par VV 23/11/2019 11:30 0
1,- NOK
nye republikker samling med 40 merker Nye republikker - Samling med 40 merker 25/11/2019 14:33 0
100,- NOK
liten lot verden div eldre ustemplet Liten lot: Verden div. eldre ustemplet. 27/11/2019 14:39 0
1,- NOK
lot oesterike postfriske merker LOT ØSTERIKE POSTFRISKE MERKER LOT ØSTERIKE 27/11/2019 22:13 0
100,- NOK
lot verden div eldre prima ustmpl blokker striper Lot Verden div eldre prima ustmpl. Blokker/striper. 30/11/2019 09:17 0
5,- NOK
lot spania eldre prima ustemplet Lot SPANIA eldre prima ustemplet. 30/11/2019 09:23 0
1,- NOK
lot verden div eldre prima ustmpl Lot Verden div eldre prima ustmpl. 30/11/2019 10:45 0
10,- NOK
lot verden verden rundt eldre prima ustempl Lot Verden verden rundt eldre prima ustempl. 30/11/2019 11:21 0
20,- NOK
lot verden eldre prima ustempl Lot Verden eldre prima ustempl. 30/11/2019 12:07 0
1,- NOK
Vis: 1-14 av 14 linjer
1 | Tilbake til toppen
Har du en frimerkesamling du vil bli kvitt? Alle serier finnes på QXL.no. Vi har alt inne frimerkerlot og andre typer samling fra Europa / Verden.
Oppdatert: 18/11/2019 08:04.