QXL.noKategorierFrimerkerEuropa / Verden - Postfrisk Lots / Samlinger - Europa / Verden

Lots / Samlinger - Europa / Verden

Ikonforklaring
Avslutter innen 3 timer
Avslutter innen 24 timer
Populære gjenstander
Ny gjenstander
Bud innenfor 15% av minstepris
Minstepris ikke opnådd
Direkte tilbud mottas
Bilde på gjenstandssiden
Vis store bilder
1 |
Gjenstand Sluttdato Antall bud Neste bud
ungarn skip gamel bil to flot motivset kike UNGARN ** SKIP + gamel BIL. to flot motivset. Kike! 3/11/2014 19:11 0
16,- NOK
samling litauen vaerdi 820 kr se tekst og bilder Samling Litauen **,* - værdi 820 kr - SE TEKST OG BILDER Jeg har norsk konto 3/11/2014 22:09 3
16,- NOK
lot letland 1918 1920 verdi 150 kr Lot Letland 1918-1920* - verdi 150 kr Jeg har norsk konto 3/11/2014 22:11 1
22,- NOK
letland afa 54 60 verdi 180 kr Letland AFA 54-60* - verdi 180 kr Jeg har norsk konto 3/11/2014 22:12 0
20,- NOK
lot letland 1920 1924 verdi 150 kr Lot Letland 1920-1924**,* - verdi 150 kr Jeg har norsk konto 3/11/2014 22:13 0
20,- NOK
lot med frimerker LOT MED FRIMERKER. 5/11/2014 19:07 0
195,- NOK
nye republikker samling med 40 merker Nye republikker - Samling med 40 merker 8/11/2014 18:37 0
100,- NOK
usa lokalt maerke ustemplet USA lokalt mærke ustemplet 9/11/2014 17:13 1
12,- NOK
12,- NOK
12,- NOK
12,- NOK
12,- NOK
12,- NOK
Vis: 1-13 av 13 linjer
1 | Tilbake til toppen
Har du en frimerkesamling du vil bli kvitt? Alle serier finnes på QXL.no. Vi har alt inne frimerkerlot og andre typer samling fra Europa / Verden.
Oppdatert: 1/11/2014 11:25.