QXL.noKategorierFrimerkerEuropa / Verden - Postfrisk Lots / Samlinger - Europa / Verden

Lots / Samlinger - Europa / Verden

Ikonforklaring
Avslutter innen 3 timer
Avslutter innen 24 timer
Populære gjenstander
Ny gjenstander
Bud innenfor 15% av minstepris
Minstepris ikke opnådd
Direkte tilbud mottas
Bilde på gjenstandssiden
Vis store bilder
1 |
Gjenstand Sluttdato Antall bud Neste bud
lot plansje manoco frimerker stemplet LOT PLANSJE MANOCO FRIMERKER STEMPLET LOT PLANSJE 24/6/2018 23:08 0
20,- NOK
flott samling merker fra san marino Flott Samling Merker Fra San Marino!! 26/6/2018 20:14 0
140,- NOK
unik lord of the rings original frimerkehefter x2 Unik Lord of the Rings, original frimerkehefter x2 New Zealand Post. 28/6/2018 17:18
550,- NOK
fn komplett samling 48 flaggark utgitt 1980 2001 FN - KOMPLETT SAMLING 48 FLAGGARK. UTGITT 1980 - 2001. POSTFRISK KVALITET. 28/6/2018 20:44 0
380,- NOK
un 1951 77 ca 176 postfriske komplet saet inkl UN. 1951-77. Ca. 176 postfriske komplet sæt, inkl. FIRST UN ISSUE 1951** 29/6/2018 19:54 0
365,- NOK
full sko eske med merker hele verden Full sko eske med merker hele verden 1/7/2018 07:03 0
90,- NOK
320,- NOK
Vis: 1-6 av 6 linjer
1 | Tilbake til toppen
Har du en frimerkesamling du vil bli kvitt? Alle serier finnes på QXL.no. Vi har alt inne frimerkerlot og andre typer samling fra Europa / Verden.
Oppdatert: 24/6/2018 16:35.