QXL.noKategorierFrimerkerEuropa / Verden - Stemplet Lots / Samlinger - Europa / Verden

Lots / Samlinger - Europa / Verden

Ikonforklaring
Avslutter innen 3 timer
Avslutter innen 24 timer
Populære gjenstander
Ny gjenstander
Bud innenfor 15% av minstepris
Minstepris ikke opnådd
Direkte tilbud mottas
Bilde på gjenstandssiden
Vis store bilder
1 |
Gjenstand Sluttdato Antall bud Neste bud
lott plansje cekoslovakia frimerker stemplet LOTT PLANSJE CEKOSLOVAKIA FRIMERKER STEMPLET LOTT PLANSJE 18/11/2019 23:10 0
20,- NOK
lott romania stemplende merker LOTT ROMANIA STEMPLENDE MERKER MANGLER 6 FRIMERKER 18/11/2019 23:11 0
20,- NOK
lott plansje joguslavia frimerker stemplet LOTT PLANSJE JOGUSLAVIA FRIMERKER STEMPLET LOTT PLANSJE 18/11/2019 23:12 0
20,- NOK
lott plansje belgia frimerker stemplet LOTT PLANSJE BELGIA FRIMERKER STEMPLET LOTT PLANSJE 18/11/2019 23:12 0
20,- NOK
lott plansje magyar frimerker stemplet LOTT PLANSJE MAGYAR FRIMERKER STEMPLET LOTT PLANSJE 18/11/2019 23:12 0
20,- NOK
lott plansje engeland frimerker stemplet LOTT PLANSJE ENGELAND FRIMERKER STEMPLET LOT PLANSJE 18/11/2019 23:12 0
20,- NOK
lott plansje engeland frimerker stemplet LOTT PLANSJE ENGELAND FRIMERKER STEMPLET LOTT PLANSJE 18/11/2019 23:12 0
30,- NOK
lott plansje tyskland frimerker stemplet LOTT PLANSJE TYSKLAND FRIMERKER STEMPLET LOTT PLANSJE 18/11/2019 23:12 0
30,- NOK
plansje med oesterrike Plansje med Østerrike 19/11/2019 16:02 0
30,- NOK
instikker almbum med mange frimerker england lot INSTIKKER ALMBUM MED MANGE FRIMERKER ENGLAND LOT LOT ENGLAND ALBUM 19/11/2019 22:35 0
150,- NOK
lott bosnia herzegowina LOTT BOSNIA HERZEGOWINA 1906 LANSKAPSUTGAVER KOBBERTRYKK TAGGET 12 1/2 20/11/2019 22:15 0
50,- NOK
lot oesterreich lett blanding eldre Lot Østerreich, lett blanding eldre VV 22/11/2019 13:28 0
1,- NOK
vatican lott 15 stk stemplet ustemplet ★★ VATICAN LOTT 15 STK STEMPLET / USTEMPLET ★★ Se Beskrivelse !!! Se Flere BILDER !!! 23/11/2019 09:49 0
40,- NOK
145,- NOK
lot europa verden lett blanding eldre Lot Europa/Verden lett blanding eldre VV 23/11/2019 10:50 0
1,- NOK
lot lett blanding eldre Lot lett blanding eldre VV 23/11/2019 11:14 0
1,- NOK
hellas 1896 lott 9 olympiske stempelt frimerker ikke sk ★★ HELLAS 1896. LOTT 9 OLYMPISKE STEMPELT FRIMERKER, IKKE Sk BRA LOTT ! Se BESKRIVELSE BILDER ! IKKE Skjekket fra meg 24/11/2019 11:53 0
245,- NOK
495,- NOK
hellas lott over 140 gamle stempelt ustemplet frimerker ★★ HELLAS. LOTT OVER 140 GAMLE STEMPELT/ USTEMPLET FRIMERKER BRA SAK ! Se BESKRIVELSE BILDER ! IKKE SKJEKKET fra meg 24/11/2019 13:06 0
445,- NOK
795,- NOK
hellas lott noen gamle frimerker stempelt ikke skjekket ★★ HELLAS. LOTT NOEN GAMLE FRIMERKER STEMPELT, IKKE Skjekket BRA SAK ! Se BESKRIVELSE ! FLERE BILDER ! 24/11/2019 13:24 0
35,- NOK
145,- NOK
lot stemplet fra hele verden oppsatt paa 11 safe albumark Lot stemplet fra hele verden oppsatt på 11 Safe albumark 25/11/2019 14:35 0
300,- NOK
stor pergamynt konforlutt lott mangolia STOR PERGAMYNT KONFORLUTT LOTT MANGOLIA LOTT STEMPLENDE MERKER 25/11/2019 23:12 0
40,- NOK
stor lott ceylon frimerke i pergokonforlitt STOR LOTT CEYLON FRIMERKE I PERGOKONFORLITT STOR LOTT STEMPLENDE MERKER 25/11/2019 23:12 0
40,- NOK
liten lot 2 verden div eldre stemplet Liten lot 2: Verden div. eldre stemplet. 27/11/2019 14:35 0
1,- NOK
liten lot 1 verden div eldre stemplet Liten lot 1: Verden div. eldre stemplet. 27/11/2019 14:35 0
1,- NOK
liten lot 3 verden div eldre stemplet Liten lot 3: Verden div. eldre stemplet. 27/11/2019 14:35 0
1,- NOK
lot verden div stmpl ustmpl Lot verden div. stmpl./ustmpl. 27/11/2019 14:45 0
1,- NOK
lot oesterike stemplet merker LOT ØSTERIKE STEMPLET MERKER LOT ØSTERIKE 27/11/2019 22:10 0
100,- NOK
frimerker fra tyskland sverige danmark norge russland Frimerker fra Tyskland, Sverige, Danmark, Norge, Russland 30/11/2019 15:56
210,- NOK
Vis: 1-27 av 27 linjer
1 | Tilbake til toppen
Har du en frimerkesamling du vil bli kvitt? Alle serier finnes på QXL.no. Vi har alt inne frimerkerlot og andre typer samling fra Europa / Verden.

Akkurat nå har QXL.no bud fra 10,- NOK til 20,- NOK på auksjoner i denne kategorien.

Oppdatert: 18/11/2019 07:23.