QXL.noKategorierFrimerkerEuropa / Verden - Stemplet Lots / Samlinger - Europa / Verden

Lots / Samlinger - Europa / Verden

Ikonforklaring
Avslutter innen 3 timer
Avslutter innen 24 timer
Populære gjenstander
Ny gjenstander
Bud innenfor 15% av minstepris
Minstepris ikke opnådd
Direkte tilbud mottas
Bilde på gjenstandssiden
Vis store bilder
1 |
Gjenstand Sluttdato Antall bud Neste bud
frimerker lot mange land Frimerker. LOT mange land Mindre enn 25min 0
5,- NOK
lot stemplet fra hele verden oppsatt paa 11 safe albumark Lot stemplet fra hele verden oppsatt på 11 Safe albumark 19/5/2019 16:55 0
300,- NOK
liten lot europa Liten LOT, Europa 19/5/2019 23:56 0
25,- NOK
stor pergamynt konforlutt lott mangolia STOR PERGAMYNT KONFORLUTT LOTT MANGOLIA LOTT STEMPLENDE MERKER 21/5/2019 22:12 0
40,- NOK
stor lott ceylon frimerke i pergokonforlitt STOR LOTT CEYLON FRIMERKE I PERGOKONFORLITT STOR LOTT STEMPLENDE MERKER 21/5/2019 22:12 0
40,- NOK
lot oesterike stemplet merker LOT ØSTERIKE STEMPLET MERKER LOT ØSTERIKE 23/5/2019 22:05 0
100,- NOK
plansje med oesterrike Plansje med Østerrike 24/5/2019 23:49 0
30,- NOK
vatican lott 15 stk stemplet ustemplet ★★ VATICAN LOTT 15 STK STEMPLET / USTEMPLET ★★ Se Beskrivelse !!! Se Flere BILDER !!! 26/5/2019 09:04 0
40,- NOK
145,- NOK
liten boks med bunter Liten boks med bunter 27/5/2019 08:59 0
25,- NOK
75,- NOK
frimerker fra tyskland sverige danmark norge russland Frimerker fra Tyskland, Sverige, Danmark, Norge, Russland 1/6/2019 15:30
210,- NOK
australia liten samling AUSTRALIA - LITEN SAMLING 2/6/2019 09:30 0
10,- NOK
israel liten samling ISRAEL - LITEN SAMLING 2/6/2019 09:30 0
10,- NOK
frankrike liten samling FRANKRIKE - LITEN SAMLING 2/6/2019 09:30 0
10,- NOK
Vis: 1-13 av 13 linjer
1 | Tilbake til toppen
Har du en frimerkesamling du vil bli kvitt? Alle serier finnes på QXL.no. Vi har alt inne frimerkerlot og andre typer samling fra Europa / Verden.

Akkurat nå har QXL.no bud fra 10,- NOK til 20,- NOK på auksjoner i denne kategorien.

Oppdatert: 19/5/2019 10:55.