QXL.noKategorierFrimerkerEuropa / Verden - Stemplet Lots / Samlinger - Europa / Verden

Lots / Samlinger - Europa / Verden

Ikonforklaring
Avslutter innen 3 timer
Avslutter innen 24 timer
Populære gjenstander
Ny gjenstander
Bud innenfor 15% av minstepris
Minstepris ikke opnådd
Direkte tilbud mottas
Bilde på gjenstandssiden
Vis store bilder
1 |
Gjenstand Sluttdato Antall bud Neste bud
lot stemplet fra hele verden oppsatt paa 11 safe albumark Lot stemplet fra hele verden oppsatt på 11 Safe albumark 20/9/2021 11:59 0
300,- NOK
plansje med oesterrike Plansje med Østerrike 21/9/2021 23:49 0
30,- NOK
lott oesterike stemplet merker LOTT ØSTERIKE STEMPLET MERKER- LOTT ØSTERIKE 24/9/2021 22:11 0
100,- NOK
lott italia stemplet merker LOTT ITALIA STEMPLET MERKER EN FIN LOTT 28/9/2021 22:19 0
60,- NOK
lott argentina stemplet lott LOTT ARGENTINA STEMPLET LOTT EN FIN LOTT 28/9/2021 22:19 0
70,- NOK
lott plansje england steplende frimerker LOTT PLANSJE ENGLAND STEPLENDE FRIMERKER LOTT PLANSJE 28/9/2021 22:19 0
50,- NOK
lott stemplende joguslavia LOTT STEMPLENDE JOGUSLAVIA- EN FIN LOTT 28/9/2021 22:22 0
100,- NOK
Vis: 1-7 av 7 linjer
1 | Tilbake til toppen
Har du en frimerkesamling du vil bli kvitt? Alle serier finnes på QXL.no. Vi har alt inne frimerkerlot og andre typer samling fra Europa / Verden.

Akkurat nå har QXL.no bud fra 10,- NOK til 20,- NOK på auksjoner i denne kategorien.

Oppdatert: 19/9/2021 07:20.