QXL.noKategorierFrimerkerEuropa / Verden - Stemplet Lots / Samlinger - Europa / Verden

Lots / Samlinger - Europa / Verden

Ikonforklaring
Avslutter innen 3 timer
Avslutter innen 24 timer
Populære gjenstander
Ny gjenstander
Bud innenfor 15% av minstepris
Minstepris ikke opnådd
Direkte tilbud mottas
Bilde på gjenstandssiden
Vis store bilder
1 |
Gjenstand Sluttdato Antall bud Neste bud
lot oesterike stemplet merker LOT ØSTERIKE STEMPLET MERKER LOT ØSTERIKE 25/3/2019 22:17 0
100,- NOK
plansje med oesterrike Plansje med Østerrike 28/3/2019 23:57 0
30,- NOK
innstikkbok 32 siders chekoslovakia ca 1400 merker fra doedsb Innstikkbok 32 siders Chekoslovakia ca 1400 merker fra dødsb 30/3/2019 18:52 1
220,- NOK
10 fdc fra island 10 FDC fra Island 31/3/2019 10:54 0
10,- NOK
liten boks med bunter Liten boks med bunter 31/3/2019 16:53 0
25,- NOK
75,- NOK
liten lot europa Liten LOT, Europa 1/4/2019 20:34 0
25,- NOK
lot stemplende joguslavia LOT STEMPLENDE JOGUSLAVIA EN FIN LOT 1/4/2019 21:58 0
40,- NOK
lot argentina stemplet lot LOT ARGENTINA STEMPLET LOT EN FIN LOT 1/4/2019 21:58 0
30,- NOK
lot plansje england steplende frimerker LOT PLANSJE ENGLAND STEPLENDE FRIMERKER LOT PLANSJE 1/4/2019 21:59 0
20,- NOK
lot italia stemplet merker LOT ITALIA STEMPLET MERKER EN FIN LOT 1/4/2019 21:59 0
20,- NOK
600g klipp hele verden 600g klipp hele verden Mye billedmerker 2/4/2019 19:20 1
110,- NOK
frimerker fra tyskland sverige danmark norge russland Frimerker fra Tyskland, Sverige, Danmark, Norge, Russland 6/4/2019 15:22
210,- NOK
frimerker lot mange land Frimerker. LOT mange land 7/4/2019 11:14 0
5,- NOK
Vis: 1-13 av 13 linjer
1 | Tilbake til toppen
Har du en frimerkesamling du vil bli kvitt? Alle serier finnes på QXL.no. Vi har alt inne frimerkerlot og andre typer samling fra Europa / Verden.

Akkurat nå har QXL.no bud fra 10,- NOK til 20,- NOK på auksjoner i denne kategorien.

Oppdatert: 25/3/2019 00:38.