QXL.noKategorierFrimerkerEuropa / Verden - Stemplet Lots / Samlinger - Europa / Verden

Lots / Samlinger - Europa / Verden

Ikonforklaring
Avslutter innen 3 timer
Avslutter innen 24 timer
Populære gjenstander
Ny gjenstander
Bud innenfor 15% av minstepris
Minstepris ikke opnådd
Direkte tilbud mottas
Bilde på gjenstandssiden
Vis store bilder
1 |
Gjenstand Sluttdato Antall bud Neste bud
frimerker fra tyskland sverige danmark norge russland Frimerker fra Tyskland, Sverige, Danmark, Norge, Russland 28/11/2020 16:48
210,- NOK
eire foerstedagsbrev og brev EIRE FØRSTEDAGSBREV OG BREV Pent stemplet adressert til NORGE. CA 130 STK 29/11/2020 20:43 0
1,- NOK
lott oesterike stemplet merker LOTT ØSTERIKE STEMPLET MERKER- LOTT ØSTERIKE 30/11/2020 23:07 0
100,- NOK
lott italia stemplet merker LOTT ITALIA STEMPLET MERKER EN FIN LOTT 5/12/2020 23:32 0
60,- NOK
lott argentina stemplet lott LOTT ARGENTINA STEMPLET LOTT EN FIN LOTT 5/12/2020 23:32 0
70,- NOK
lott plansje england steplende frimerker LOTT PLANSJE ENGLAND STEPLENDE FRIMERKER LOTT PLANSJE 5/12/2020 23:32 0
50,- NOK
lott stemplende joguslavia LOTT STEMPLENDE JOGUSLAVIA- EN FIN LOTT 5/12/2020 23:36 0
100,- NOK
lot stemplet fra hele verden oppsatt paa 11 safe albumark Lot stemplet fra hele verden oppsatt på 11 Safe albumark 7/12/2020 21:51 0
300,- NOK
plansje med oesterrike Plansje med Østerrike 8/12/2020 02:02 0
30,- NOK
Vis: 1-9 av 9 linjer
1 | Tilbake til toppen
Har du en frimerkesamling du vil bli kvitt? Alle serier finnes på QXL.no. Vi har alt inne frimerkerlot og andre typer samling fra Europa / Verden.

Akkurat nå har QXL.no bud fra 10,- NOK til 20,- NOK på auksjoner i denne kategorien.

Oppdatert: 26/11/2020 19:17.