QXL.noKategorierFrimerkerEuropa / Verden - Stemplet Lots / Samlinger - Europa / Verden

Lots / Samlinger - Europa / Verden

Ikonforklaring
Avslutter innen 3 timer
Avslutter innen 24 timer
Populære gjenstander
Ny gjenstander
Bud innenfor 15% av minstepris
Minstepris ikke opnådd
Direkte tilbud mottas
Bilde på gjenstandssiden
Vis store bilder
1 |
Gjenstand Sluttdato Antall bud Neste bud
lott plansje tyskland frimerker stemplet LOTT PLANSJE TYSKLAND FRIMERKER STEMPLET LOTT PLANSJE 9/7/2020 22:46 0
30,- NOK
lott plansje cekoslovakia frimerker stemplet LOTT PLANSJE CEKOSLOVAKIA FRIMERKER STEMPLET LOTT PLANSJE 9/7/2020 22:46 0
20,- NOK
lott plansje joguslavia frimerker stemplet LOTT PLANSJE JOGUSLAVIA FRIMERKER STEMPLET LOTT PLANSJE 9/7/2020 22:46 0
20,- NOK
lott plansje belgia frimerker stemplet LOTT PLANSJE BELGIA FRIMERKER STEMPLET LOTT PLANSJE 9/7/2020 22:47 0
20,- NOK
lott plansje magyar frimerker stemplet LOTT PLANSJE MAGYAR FRIMERKER STEMPLET LOTT PLANSJE 9/7/2020 22:48 0
20,- NOK
lott plansje engeland frimerker stemplet LOTT PLANSJE ENGELAND FRIMERKER STEMPLET LOT PLANSJE 9/7/2020 22:48 0
20,- NOK
lott plansje engeland frimerker stemplet LOTT PLANSJE ENGELAND FRIMERKER STEMPLET LOTT PLANSJE 9/7/2020 22:48 0
30,- NOK
lott romania stemplende merker LOTT ROMANIA STEMPLENDE MERKER MANGLER 6 FRIMERKER 9/7/2020 22:48 0
20,- NOK
instikker almbum med mange frimerker england lot INSTIKKER ALMBUM MED MANGE FRIMERKER ENGLAND LOT LOT ENGLAND ALBUM 10/7/2020 23:47 0
150,- NOK
frimerker fra tyskland sverige danmark norge russland Frimerker fra Tyskland, Sverige, Danmark, Norge, Russland 11/7/2020 16:28
210,- NOK
lott bosnia herzegowina LOTT BOSNIA HERZEGOWINA 1906 LANSKAPSUTGAVER KOBBERTRYKK TAGGET 12 1/2 11/7/2020 23:04 0
50,- NOK
hellas lott over 140 gamle stempelt ustemplet frimerker ★★ HELLAS. LOTT OVER 140 GAMLE STEMPELT/ USTEMPLET FRIMERKER BRA SAK ! Se BESKRIVELSE BILDER ! IKKE SKJEKKET fra meg 12/7/2020 20:57 0
445,- NOK
795,- NOK
hellas lott noen gamle frimerker stempelt ikke skjekket ★★ HELLAS. LOTT NOEN GAMLE FRIMERKER STEMPELT, IKKE Skjekket BRA SAK ! Se BESKRIVELSE ! FLERE BILDER ! 12/7/2020 20:57 0
35,- NOK
145,- NOK
2004 athen olympiske leker lott 5 maxi kort ★★ 2004 ATHEN OLYMPISKE LEKER. LOTT 5 MAXI KORT ★★ BRA LOTT ! Se BESKRIVELSE ! ALLE BILDER ! 13/7/2020 14:04 0
125,- NOK
245,- NOK
2004 athen olympiske leker sett frimerker fdc ★★ 2004 ATHEN OLYMPISKE LEKER. SETT FRIMERKER + FDC ★★ BRA LOTT ! Se BESKRIVELSE ! ALLE BILDER ! 13/7/2020 14:04 0
125,- NOK
295,- NOK
hellas lott over 90 gamle stempelt ustemplet frimerker ★ HELLAS. LOTT OVER 90 GAMLE STEMPELT / USTEMPLET FRIMERKER BRA SAK ! Se BESKRIVELSE BILDER ! HERMES & KRETA & EPIRUS 13/7/2020 14:04 0
245,- NOK
495,- NOK
stor pergamynt konforlutt lott mangolia STOR PERGAMYNT KONFORLUTT LOTT MANGOLIA LOTT STEMPLENDE MERKER 16/7/2020 22:38 0
40,- NOK
stor lott ceylon frimerke i pergokonforlitt STOR LOTT CEYLON FRIMERKE I PERGOKONFORLITT STOR LOTT STEMPLENDE MERKER 16/7/2020 22:38 0
40,- NOK
lot oesterike stemplet merker LOT ØSTERIKE STEMPLET MERKER LOT ØSTERIKE 17/7/2020 20:13 0
100,- NOK
lot stemplet fra hele verden oppsatt paa 11 safe albumark Lot stemplet fra hele verden oppsatt på 11 Safe albumark 17/7/2020 20:41 0
300,- NOK
plansje med oesterrike Plansje med Østerrike 19/7/2020 19:50 0
30,- NOK
vatican lott 15 stk stemplet ustemplet ★★ VATICAN LOTT 15 STK STEMPLET / USTEMPLET ★★ Se Beskrivelse !!! Se Flere BILDER !!! 20/7/2020 09:40 0
40,- NOK
145,- NOK
Vis: 1-22 av 22 linjer
1 | Tilbake til toppen
Har du en frimerkesamling du vil bli kvitt? Alle serier finnes på QXL.no. Vi har alt inne frimerkerlot og andre typer samling fra Europa / Verden.

Akkurat nå har QXL.no bud fra 10,- NOK til 20,- NOK på auksjoner i denne kategorien.

Oppdatert: 7/7/2020 21:00.