QXL.noKategorierFrimerkerFDC, Brev og Hjemstedsfilateli Lots / Samlinger

Lots / Samlinger

Ikonforklaring
Avslutter innen 3 timer
Avslutter innen 24 timer
Populære gjenstander
Ny gjenstander
Bud innenfor 15% av minstepris
Minstepris ikke opnådd
Direkte tilbud mottas
Bilde på gjenstandssiden
Vis store bilder
1 |
Gjenstand Sluttdato Antall bud Neste bud
23 smaabrev hvorav 4 soergebrev 23 småbrev hvorav 4 sørgebrev 22/11/2014 17:12 1
32,- NOK
15 stk postsendte smaaformat fra norge 15 stk. postsendte småformat fra Norge Se bildet. 23/11/2014 22:34 0
150,- NOK
15 stk postsendte smaaformat fra norge 15 stk. postsendte småformat fra Norge Se bildet. 23/11/2014 22:35 0
150,- NOK
20 stk postsendte smaaformat fra norge 20 stk. postsendte småformat fra Norge Se bildet. 23/11/2014 22:37 0
200,- NOK
9 forskjellige bl3 norwex stemplet paa konvolutter 9 forskjellige BL3 Norwex stemplet på konvolutter 2 brever med signatur 24/11/2014 18:35 0
50,- NOK
06 11 postkort helsak brevets dag oslo 22 6 80 [06] 11 Postkort/helsak Brevets dag Oslo 22.6.80 24/11/2014 18:35 0
1,- NOK
nff ofisielle samling vm fotball frankrike 1998 NFF ofisielle samling VM fotball frankrike 1998 26/11/2014 08:10 0
150,- NOK
fdc album m 72 stk fdc 1974 75 FDC Album m/72 stk FDC 1974/75 26/11/2014 08:10 0
150,- NOK
posearkiv div fra doedsbo Posearkiv + div fra dødsbo !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 26/11/2014 08:11 0
250,- NOK
stor samling fdc selges utrop kr 1 STOR SAMLING FDC SELGES - UTROP KR 1,- 26/11/2014 19:53 9
55,- NOK
word wildlife foundation permer med foerstedagsbrev Word Wildlife Foundation permer med førstedagsbrev Ypperlig samling førstedagsbrev i permer!! 26/11/2014 21:48 0
1700,- NOK
1800,- NOK
kjempe lot postkort og brev sendt fra utlandet til norge Kjempe LOT postkort og brev sendt fra utlandet til Norge 26/11/2014 22:56 0
120,- NOK
4 polarrelaterte svalbard brev bra 4 polarrelaterte (Svalbard) brev. Bra. prima kval 28/11/2014 04:55 0
80,- NOK
4 forsendelser 2 brev 2 kort st longyearbyen 4 forsendelser: 2 brev, 2 kort st LONGYEARBYEN ENE kortets forside: Nunataker på kongsbreen 28/11/2014 18:21 0
90,- NOK
lot 10 kort m ulik frank usa 3 dk 2 innanlands 5 Lot 10 kort m/ulik frank. USA (3),DK (2),innanlands (5). 29/11/2014 21:16 0
24,- NOK
brevlot Brevlot div. brev 1/12/2014 18:01 0
10,- NOK
4 bedre fdc 2 fra 1942 3 2 fra 1960 61 4 bedre FDC: 2 fra 1942/3 & 2 fra 1960/61 ca 450.- 3/12/2014 20:29 0
15,- NOK
Vis: 1-17 av 17 linjer
1 | Tilbake til toppen
Har du en samling av FDC, Brev eller Hjemstedsfilateli du vil bli kvitt? Alle serier finnes på QXL.no. Vi har alt inne FDC, Brev eller Hjemstedsfilateli lot og andre typer samlinger
Oppdatert: 22/11/2014 02:42.