QXL.noKategorierFrimerkerFDC, Brev og Hjemstedsfilateli Lots / Samlinger

Lots / Samlinger

Ikonforklaring
Avslutter innen 3 timer
Avslutter innen 24 timer
Populære gjenstander
Ny gjenstander
Bud innenfor 15% av minstepris
Minstepris ikke opnådd
Direkte tilbud mottas
Bilde på gjenstandssiden
Vis store bilder
1 |
Profilerte
Gjenstand Sluttdato Antall bud Neste bud
komplett 1994 2002 1 brev Komplett 1994-2002 (- 1 brev) Har store mengder FDC som skal ut 1/6/2015 19:25 0
300,- NOK
skogstad i valdres 1930 til danmark SKOGSTAD I VALDRES 1930 til Danmark. Par NK 179 26/5/2015 15:34 0
5,- NOK
saerstempler 1979 1980 1981 1982 Særstempler 1979-1980-1981-1982 27/5/2015 11:26 0
230,- NOK
fdc 1990 2000 mangler kun 6 stk paa komplett utrop 1kr FDC, 1990-2000, mangler kun 6 stk på komplett, Utrop=1kr!! 27/5/2015 22:01 5
5,- NOK
lot div samlerobjekter fra posten helsaker utrop 1kr Lot, div samlerobjekter fra Posten +helsaker, Utrop=1kr!! 27/5/2015 22:01 0
1,- NOK
aatte diverse brev fire sendt som rek brev Åtte diverse brev - Fire sendt som Rek brev 28/5/2015 20:18 0
5,- NOK
aatte diverse brev fire sendt som rek brev Åtte diverse brev - Fire sendt som Rek brev 28/5/2015 20:23 0
5,- NOK
lott med fdc og andre saker fra ol paa lillehammer Lott med FDC og andre saker fra OL på Lillehammer 28/5/2015 21:46
60,- NOK
postbrev julen 1980 ubrukt Postbrev julen 1980 (ubrukt) 29/5/2015 19:53 0
3,- NOK
nk 823 30 norwex 80 paa hvert sitt fdc brev NK 823-30 NORWEX 80 på hvert sitt FDC brev Har store mengder FDC som skal ut 29/5/2015 20:28 0
20,- NOK
saerstempler og andre stempler nedlagte steder Særstempler og andre stempler(nedlagte steder) 29/5/2015 22:47 0
50,- NOK
norsk post fra 1980 tallet lot ca 100 stk Norsk post fra 1980 tallet, lot ca 100 stk 30/5/2015 11:32 0
50,- NOK
lot brevkort fra 50 tallet alle sent til samme firma Lot brevkort fra 50 tallet, alle sent til samme firma 30/5/2015 11:40 1
36,- NOK
stor lot foelgebrev fra ca 1944 omlag 200 stk Stor lot følgebrev fra ca 1944, omlag 200 stk(?) 30/5/2015 11:51 1
110,- NOK
brevlot norge ca enhalvkilo hovedsakelig gamle brev fra bo Brevlot Norge, ca enhalvkilo hovedsakelig gamle brev fra bo 30/5/2015 11:59 1
55,- NOK
89 stk 1958 79 til dansk adressat bl a nk 479 80 89 stk. 1958/79 til dansk adressat. Bl.a. NK 479-80 God kvalitet 30/5/2015 20:44 0
350,- NOK
fdc album med 74 fdc er 1978 1980 FDC Album med 74 FDC er 1978-1980 31/5/2015 09:05 0
150,- NOK
lot 5 brev stemplet 1910 tallet Lot 5 brev stemplet 1910-tallet 1/6/2015 17:27 1
2,- NOK
2,- NOK
lot 15 brev stemplet 1930 tallet Lot 15 brev stemplet 1930-tallet 1/6/2015 18:09 0
1,- NOK
lot 10 brev stemplet 1930 tallet Lot 10 brev stemplet 1930-tallet 1/6/2015 18:09 0
1,- NOK
komplett 1961 68 3stk Komplett 1961-68 (- 3stk) Har store mengder FDC som skal ut 1/6/2015 19:15 0
200,- NOK
komplett 1969 1983 1 brev Komplett 1969-1983 (- 1 brev) Har store mengder FDC som skal ut 1/6/2015 19:20 0
300,- NOK
komplett 1984 1993 Komplett 1984-1993 Har store mengder FDC som skal ut 1/6/2015 19:23 0
350,- NOK
lot 4 forsendelser m hurtigrutestempel lot 4 forsendelser m hurtigrutestempel 1/6/2015 19:57 1
12,- NOK
lot 4 ok forsendelser lot 4 ok forsendelser 1/6/2015 20:03 0
10,- NOK
1936 1954 5 litt uvanlige brev finland tyskland rek m m 1936-1954. 5 litt uvanlige brev. Finland, Tyskland, REK m.m. SJEKK BILLEDET !! 2/6/2015 20:12 0
36,- NOK
15 frimerkebunter a 100 stk 15 Frimerkebunter a 100 stk 7/6/2015 11:45 0
200,- NOK
posten julekort 15 11 01 POSTEN JULEKORT 15.11.01 POSTFRISKE - SE BILDE-NORGE! 7/6/2015 21:09 0
10,- NOK
postens julekort nr 3 av 5 2000 POSTENS JULEKORT NR 3 AV 5 - 2000! POSTFRISKE - SE BILDE-NORGE! 7/6/2015 21:09 0
10,- NOK
9 tms brev fra 1964 mm 9 TMS brev fra 1964 mm Bla.til KNM Tromsø og KNM Harald Hårfagre. 8/6/2015 23:21 0
5,- NOK
Vis: 1-31 av 31 linjer
1 | Tilbake til toppen
-->
Har du en samling av FDC, Brev eller Hjemstedsfilateli du vil bli kvitt? Alle serier finnes på QXL.no. Vi har alt inne FDC, Brev eller Hjemstedsfilateli lot og andre typer samlinger
Oppdatert: 26/5/2015 07:38.

By på spendene auksjoner fra Fretex