QXL.noKategorierFrimerkerFDC, Brev og Hjemstedsfilateli Lots / Samlinger

Lots / Samlinger

Ikonforklaring
Avslutter innen 3 timer
Avslutter innen 24 timer
Populære gjenstander
Ny gjenstander
Bud innenfor 15% av minstepris
Minstepris ikke opnådd
Direkte tilbud mottas
Bilde på gjenstandssiden
Vis store bilder
1 |
Profilerte
Gjenstand Sluttdato Antall bud Neste bud
5 kg brev med hovedvekt midtnorge nordland 1980 til 2000 5 kg. brev med hovedvekt MidtNorge/Nordland 1980 til 2000. stempelfunn 1/2/2015 21:56 8
270,- NOK
lot 25 forskjellige brev hefter kort fdc og signerte LOT 25 forskjellige - Brev, Hefter, Kort, FDC og Signerte Se bilde. 31/1/2015 21:01 0
50,- NOK
sydney ol 2000 nedtelling Sydney OL 2000 nedtelling Se også mine mange andre auksjoner 1/2/2015 11:58 0
29,- NOK
fdc lot 17 stk fra 1990 91 92 FDC - Lot 17 stk fra 1990-91-92 1/2/2015 18:44 0
25,- NOK
lot 4 stk fdc inkludert 1 med miniark Lot 4 stk FDC - inkludert 1 med miniark 1/2/2015 18:46 0
7,- NOK
eske med brev norge ca 350 stk Eske Med Brev, Norge ca. 350 stk flest fra 60 - 70 Åra. 1/2/2015 19:20 1
30,- NOK
7 stk foretningskonvolutter 7 STK FORETNINGSKONVOLUTTER. 1/2/2015 21:26 0
8,- NOK
bunke forsendelser fraa 1960 talet BUNKE FORSENDELSER FRÅ 1960-TALET. 1/2/2015 21:32 0
8,- NOK
10 stk sjoemannskonvolutter 10 STK. SJØMANNSKONVOLUTTER. 1/2/2015 21:34 0
8,- NOK
8 stk foretningskonvolutter 8 STK. FORETNINGSKONVOLUTTER. 1/2/2015 22:28 0
8,- NOK
samling diverse brev SAMLING DIVERSE BREV SAMLING DIVERSE BREV 2/2/2015 20:55 0
1,- NOK
20 stk postsendte postkort i smaaformat 20 stk. postsendte postkort i småformat Se bildet. 4/2/2015 19:47 0
100,- NOK
20 stk postsendte postkort 20 stk. postsendte postkort Se bildet. 4/2/2015 19:47 0
100,- NOK
20 stk postsendte postkort i smaaformat 20 stk. postsendte postkort i småformat Småformat. Se bildet. 4/2/2015 19:47 0
100,- NOK
100,- NOK
15 stk postsendte smaaformat fra norge 15 stk. postsendte småformat fra Norge Se bildet. 5/2/2015 18:51 0
150,- NOK
20 stk postsendte smaaformat fra norge 20 stk. postsendte småformat fra Norge Se bildet. 5/2/2015 18:52 0
200,- NOK
nesten komplett fdc samling norge fra 1959 1998 NESTEN KOMPLETT FDC SAMLING NORGE FRA 1959- 1998 6/2/2015 23:13 1
850,- NOK
11 svenske brev med bra stempler og frim 11 svenske brev med bra stempler og frim. 7/2/2015 12:37 0
10,- NOK
1 eske med div brukte konvolutter 1 ESKE MED DIV BRUKTE KONVOLUTTER! SE BILDE 8/2/2015 18:35 0
100,- NOK
perm fra posten lillehammer 1994 PERM FRA POSTEN - LILLEHAMMER 1994! SE BILDE 8/2/2015 19:01 0
45,- NOK
samling med 7 brev konvolutter helsak Samling Med 7 Brev/Konvolutter/helsak 8/2/2015 20:10 0
50,- NOK
usa 20 brev litt eldre ca USA - 20 brev - litt eldre.ca. 10/2/2015 17:27 0
10,- NOK
usa 20 brev litt eldre USA - 20 brev - litt eldre. 10/2/2015 17:28 0
10,- NOK
usa 5 gamle brev 1890 og nyere USA - 5 gamle brev - 1890 og nyere 11/2/2015 12:31 0
10,- NOK
nordraak flyktning div 1970 aarene Nordraak & Flyktning + div 1970 årene sk fil 450.- 11/2/2015 20:31 0
20,- NOK
posten julekort 15 11 01 POSTEN JULEKORT 15.11.01 POSTFRISKE - SE BILDE-NORGE! 11/2/2015 21:20 0
10,- NOK
ol vinnere i ii iii iv v OL-VINNERE I -II-III-IV-V sk fil 315.- 11/2/2015 21:31 0
15,- NOK
posten julekort 1999 POSTEN JULEKORT 1999! BRUKT - SE BILDE! 11/2/2015 21:35 0
10,- NOK
postens julekort nr 3 av 5 2000 POSTENS JULEKORT NR 3 AV 5 - 2000! POSTFRISKE - SE BILDE-NORGE! 11/2/2015 21:35 0
10,- NOK
Vis: 1-30 av 30 linjer
1 | Tilbake til toppen
-->
Har du en samling av FDC, Brev eller Hjemstedsfilateli du vil bli kvitt? Alle serier finnes på QXL.no. Vi har alt inne FDC, Brev eller Hjemstedsfilateli lot og andre typer samlinger
Oppdatert: 31/1/2015 12:35.

By på spendene auksjoner fra Fretex