QXL.noKategorierFrimerkerFDC, Brev og Hjemstedsfilateli Lots / Samlinger

Lots / Samlinger

Ikonforklaring
Avslutter innen 3 timer
Avslutter innen 24 timer
Populære gjenstander
Ny gjenstander
Bud innenfor 15% av minstepris
Minstepris ikke opnådd
Direkte tilbud mottas
Bilde på gjenstandssiden
Vis store bilder
1 |
Gjenstand Sluttdato Antall bud Neste bud
stor lott paa 29 med luftpost brev div land STOR LOTT PÅ 29 MED LUFTPOST BREV DIV LAND LOTT 13/2/2016 22:19 0
30,- NOK
stor perm med 32 norske ol signaturbrev Stor perm med 32 norske OL signaturbrev ! Utgitt av Skanfil. Opplag 2000. Nummererte. 14/2/2016 08:59 0
500,- NOK
fdc album faeroeyene og island totalt 91 brev FDC album, Færøyene og Island. Totalt 91 brev. Fullt, Davo album med 29 + 62 brev. 1976-1983. 14/2/2016 12:13 0
700,- NOK
4 tms 1947 1958 katalogverdi 80 4 TMS 1947 - 1958 - Katalogverdi 80,- 14/2/2016 16:05 0
10,- NOK
lott med 5 stk postens samlersett Lott med 5 stk postens samlersett 14/2/2016 17:48
50,- NOK
lot 20 stk brev LOT 20 STK. BREV 14/2/2016 18:24 0
3,- NOK
20 stk postsendte postkort i smaaformat 20 stk. postsendte postkort i småformat Se bildet. 17/2/2016 01:54 0
72,- NOK
20 stk postsendte postkort i smaaformat 20 stk. postsendte postkort i småformat Se bildet. 17/2/2016 01:56 0
80,- NOK
20 stk postsendte postkort 20 stk. postsendte postkort Se bildet. 17/2/2016 01:56 0
80,- NOK
15 stk postsendte smaaformat fra norge 15 stk. postsendte småformat fra Norge Se bildet. 18/2/2016 00:55 0
120,- NOK
20 stk postsendte smaaformat fra norge 20 stk. postsendte småformat fra Norge Se bildet. 18/2/2016 00:55 0
144,- NOK
100 g klipp 100 g klipp, 18/2/2016 13:54 0
15,- NOK
album med norskie frimerke stemplet og postfrisk Album med Norskie frimerke stemplet og postfrisk 20/2/2016 17:15 0
250,- NOK
over 50 stk h7 lotteri kort OVER 50 STK. H7-LOTTERI KORT. 21/2/2016 21:21 4
55,- NOK
7 norske konvolutter med saerstempler 7 NORSKE KONVOLUTTER MED SÆRSTEMPLER. 21/2/2016 21:26 0
8,- NOK
sjoemannspost fraa rundt i verda alle med maskinstempel SJØMANNSPOST FRÅ RUNDT I VERDA, ALLE MED MASKINSTEMPEL 21/2/2016 21:31 1
9,- NOK
220 gram klipp 220 gram klipp. 24/2/2016 08:34 0
10,- NOK
tms bergen og oslo 1951 og 1961 katalogverdi kr 120 TMS Bergen og Oslo 1951 og 1961. Katalogverdi kr. 120,- 3 pene brev. Et med julemerke. 24/2/2016 11:00 0
20,- NOK
fdc lots 1980 90 FDC Lots 1980 - 90 FDC Lots 1980 - 90 24/2/2016 17:33 0
300,- NOK
Vis: 1-19 av 19 linjer
1 | Tilbake til toppen
-->
Har du en samling av FDC, Brev eller Hjemstedsfilateli du vil bli kvitt? Alle serier finnes på QXL.no. Vi har alt inne FDC, Brev eller Hjemstedsfilateli lot og andre typer samlinger
Oppdatert: 11/2/2016 14:01.

By på spendene auksjoner fra Fretex