QXL.noKategorierFrimerkerFDC, Brev og Hjemstedsfilateli Lots / Samlinger

Lots / Samlinger

Ikonforklaring
Avslutter innen 3 timer
Avslutter innen 24 timer
Populære gjenstander
Ny gjenstander
Bud innenfor 15% av minstepris
Minstepris ikke opnådd
Direkte tilbud mottas
Bilde på gjenstandssiden
Vis store bilder
1 |
Gjenstand Sluttdato Antall bud Neste bud
8 konvolutter med saerstempler lot 1 8 konvolutter med særstempler Lot # 1 18/4/2014 18:42 0
10,- NOK
8 konvolutter med saerstempler lot 2 8 konvolutter med særstempler Lot # 2 18/4/2014 18:48 0
10,- NOK
8 konvolutter med saerstempler lot 3 8 konvolutter med særstempler Lot # 3 18/4/2014 18:54 1
12,- NOK
8 konvolutter med saerstempler lot 4 8 konvolutter med særstempler Lot # 4 18/4/2014 19:01 0
10,- NOK
8 konvolutter med saerstempler lot 5 8 konvolutter med særstempler Lot # 5 18/4/2014 19:13 0
10,- NOK
nidaroe 78 x 7 og norwex x 1 nk 823 830 Nidarø 78 x 7 og Norwex x 1 NK 823-830 18/4/2014 19:22 0
10,- NOK
80 stk fdc 70 80 90 tallet 80 stk FDC 70-80-90 tallet 18/4/2014 19:28 1
12,- NOK
7 div spesialstempel postkort les 7 div spesialstempel postkort les... Se også mine mange andre auksjoner 21/4/2014 20:01 0
9,- NOK
tjenestebrevkort tidlig 1900 tallet Tjenestebrevkort tidlig 1900 tallet Se også mine mange andre auksjoner 21/4/2014 20:08 0
9,- NOK
porto betalt og postoppkrav 70 tallet Porto betalt og Postoppkrav 70-tallet Se også mine mange andre auksjoner 21/4/2014 20:18 0
9,- NOK
brev og postkort les Brev og postkort les... Se også mine mange andre auksjoner 21/4/2014 20:52 0
9,- NOK
eldre brev med flotte stempler Eldre brev med FLOTTE stempler Se også mine mange andre auksjoner 21/4/2014 21:01 0
9,- NOK
spesialstempel les Spesialstempel les... Se også mine mange andre auksjoner 21/4/2014 21:08 0
9,- NOK
ca 1 kilo internasjonale forsendelser CA. 1 KILO INTERNASJONALE FORSENDELSER. 21/4/2014 21:41 0
8,- NOK
lot 11 fdc alle med blokker hk 645 00 Lot(11) FDC, alle med blokker, HK 645,00 Pynter enhver samling!! 24/4/2014 13:17 0
120,- NOK
saerstempler 1979 1980 1981 1982 Særstempler 1979-1980-1981-1982 26/4/2014 12:25 0
400,- NOK
island 1945 2012 kilovare 40gr ISLAND. 1945-2012. Kilovare. 40gr. 26/4/2014 15:23 0
60,- NOK
lot paa 6 eldre brev en fin lot LOT PÅ 6 ELDRE BREV EN FIN LOT ELDRE BREV LOT 26/4/2014 22:01 0
100,- NOK
lot paa 5 elder brev et er stemplet feltpostkontoret LOT PÅ 5 ELDER BREV ET ER STEMPLET FELTPOSTKONTORET ELDRE BREV LOT 27/4/2014 20:01 0
100,- NOK
lot paa 9 eldre brev en fin lot LOT PÅ 9 ELDRE BREV EN FIN LOT ELDRE BREV LOT 27/4/2014 20:01 0
100,- NOK
omnibus 1953 nesten komplett postfrisk mangler 3 merker OMNIBUS 1953 nesten komplett postfrisk (mangler 3 merker) Storauksjon fra NORSTAMPS-AS.Alle objekter sendes portofritt 27/4/2014 20:02 0
250,- NOK
vm 1999 ishockey 4 brev VM.1999 -ISHOCKEY - 4 BREV FINT EKSEMPLAR 28/4/2014 20:37 0
1,- NOK
lot 4 konv 1920 46 sjaa scan Lot 4 konv. 1920-46. sjå scan. 30/4/2014 20:44 0
10,- NOK
Vis: 1-23 av 23 linjer
1 | Tilbake til toppen
Har du en samling av FDC, Brev eller Hjemstedsfilateli du vil bli kvitt? Alle serier finnes på QXL.no. Vi har alt inne FDC, Brev eller Hjemstedsfilateli lot og andre typer samlinger
Oppdatert: 17/4/2014 20:25.

Hundrevis av butikker på QXL.no - Besøk QXL Butikk