QXL.noKategorierFrimerkerFDC, Brev og Hjemstedsfilateli Lots / Samlinger

Lots / Samlinger

Ikonforklaring
Avslutter innen 3 timer
Avslutter innen 24 timer
Populære gjenstander
Ny gjenstander
Bud innenfor 15% av minstepris
Minstepris ikke opnådd
Direkte tilbud mottas
Bilde på gjenstandssiden
Vis store bilder
1 |
Gjenstand Sluttdato Antall bud Neste bud
4 foelgebrev fra 1917 til 1924 god kvalitet 4 følgebrev fra 1917 til 1924.- God kvalitet 21/12/2014 16:59 0
34,- NOK
bunke mest fdc hv BUNKE MEST FDC HV. 21/12/2014 21:58 0
8,- NOK
ca 30 konvoluttar dei fleste fraa rundt krigstida CA.30 KONVOLUTTAR,DEI FLESTE FRÅ RUNDT KRIGSTIDA. 21/12/2014 22:35 2
10,- NOK
saerstempler 1979 1980 1981 1982 Særstempler 1979-1980-1981-1982 22/12/2014 20:12 0
230,- NOK
nff ofisielle samling vm fotball frankrike 1998 NFF ofisielle samling VM fotball frankrike 1998 24/12/2014 08:55 1
160,- NOK
fdc album m 72 stk fdc 1974 75 FDC Album m/72 stk FDC 1974/75 24/12/2014 08:55 0
150,- NOK
posearkiv div fra doedsbo Posearkiv + div fra dødsbo !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 24/12/2014 08:57 1
260,- NOK
nk 100 med varianter heftemerker m m NK 100 med varianter heftemerker m.m !############## 24/12/2014 21:56 1
95,- NOK
nk 53 iv med platefeil m m bl a sprukket plate NK 53 IV med platefeil m,m bl a sprukket plate"#"#"#"#"#"#"# 24/12/2014 21:58 1
160,- NOK
nnorges samling komplett 1961 1982 i pen kvalitet i safe alb nnorges samling komplett 1961-1982 i pen kvalitet i safe alb 25/12/2014 22:16 0
250,- NOK
nk 43 bl 3 sripe par plate feil hvit strek m m Nk 43 bl 3 sripe + par plate feil hvit strek "m,m,!"¤¤¤ 26/12/2014 22:47 0
120,- NOK
15 stk postsendte smaaformat fra norge 15 stk. postsendte småformat fra Norge Se bildet. 27/12/2014 18:51 0
150,- NOK
20 stk postsendte smaaformat fra norge 20 stk. postsendte småformat fra Norge Se bildet. 27/12/2014 18:51 0
200,- NOK
lot brev stemplet lillehammer se 5 bilder Lot brev stemplet LILLEHAMMER - se 5 bilder.. 27/12/2014 22:20 0
10,- NOK
samling med 7 brev konvolutter helsak Samling Med 7 Brev/Konvolutter/helsak 28/12/2014 20:04 0
50,- NOK
06 11 postkort helsak brevets dag oslo 22 6 80 [06] 11 Postkort/helsak Brevets dag Oslo 22.6.80 29/12/2014 21:21 0
1,- NOK
lot med 188 stemplede diverse brev postkort brevkort etc Lot med 188 stemplede diverse brev/postkort/brevkort etc. Båt/jernbanest, Kr.posthorn, småsteder, sensurbrev etc. 2/1/2015 10:31 0
1000,- NOK
Vis: 1-17 av 17 linjer
1 | Tilbake til toppen
Har du en samling av FDC, Brev eller Hjemstedsfilateli du vil bli kvitt? Alle serier finnes på QXL.no. Vi har alt inne FDC, Brev eller Hjemstedsfilateli lot og andre typer samlinger
Oppdatert: 20/12/2014 13:56.