QXL.noKategorierFrimerkerFDC, Brev og Hjemstedsfilateli Lots / Samlinger

Lots / Samlinger

Ikonforklaring
Avslutter innen 3 timer
Avslutter innen 24 timer
Populære gjenstander
Ny gjenstander
Bud innenfor 15% av minstepris
Minstepris ikke opnådd
Direkte tilbud mottas
Bilde på gjenstandssiden
Vis store bilder
1 |
Gjenstand Sluttdato Antall bud Neste bud
lott med fdc og andre saker fra ol paa lillehammer Lott med FDC og andre saker fra OL på Lillehammer 20/4/2015 15:54 0
60,- NOK
mange hundre brev noe gml butikk bilag faktura Mange Hundre Brev + noe gml. Butikk Bilag/Faktura. Selges som det er avbildet... KUN NORGE. 21/4/2015 18:27 0
45,- NOK
1936 1954 5 litt uvanlige brev finland tyskland rek m m 1936-1954. 5 litt uvanlige brev. Finland, Tyskland, REK m.m. SJEKK BILLEDET !! 22/4/2015 17:37 0
40,- NOK
samling med 7 brev konvolutter helsak Samling Med 7 Brev/Konvolutter/helsak 22/4/2015 20:40 0
10,- NOK
lot brev maskinstemplet straffeporto feilsendt LOT - BREV - MASKINSTEMPLET - STRAFFEPORTO - FEILSENDT 8 stk konvolutter 22/4/2015 22:01 0
10,- NOK
ca 26 brev med varierende frankering og stempler Ca 26 brev med varierende frankering og stempler. 23/4/2015 16:30 0
10,- NOK
posten julekort 15 11 01 POSTEN JULEKORT 15.11.01 POSTFRISKE - SE BILDE-NORGE! 26/4/2015 14:45 0
10,- NOK
posten julekort 1999 POSTEN JULEKORT 1999! BRUKT - SE BILDE! 26/4/2015 14:45 0
10,- NOK
postens julekort nr 3 av 5 2000 POSTENS JULEKORT NR 3 AV 5 - 2000! POSTFRISKE - SE BILDE-NORGE! 26/4/2015 14:45 0
10,- NOK
fdc 1980 1987 i fdc album 80 fdc fri frakt FDC 1980-1987 i FDC Album - 80 FDC - FRI FRAKT! 26/4/2015 20:25 0
200,- NOK
fdc 1988 1996 i fdc album 50 fdc fri frakt FDC 1988-1996 i FDC Album - 50 FDC - FRI FRAKT! 26/4/2015 20:25 0
150,- NOK
ca 160 brev og forsendelser ca 1910 1965 Ca. 160 brev og forsendelser. Ca. 1910 - 1965. Variabel kvalitet på lotten. Familie korr. Mange med innhold 28/4/2015 21:31 0
70,- NOK
lot brev med div frankering Lot brev med div frankering. 2/5/2015 15:17 0
5,- NOK
lot brev flypost express m m Lot brev - flypost, express m.m. 2/5/2015 15:18 0
5,- NOK
lot brev med div frankering Lot brev med div frankering. 2/5/2015 15:18 0
5,- NOK
Vis: 1-15 av 15 linjer
1 | Tilbake til toppen
-->
Har du en samling av FDC, Brev eller Hjemstedsfilateli du vil bli kvitt? Alle serier finnes på QXL.no. Vi har alt inne FDC, Brev eller Hjemstedsfilateli lot og andre typer samlinger
Oppdatert: 19/4/2015 23:03.

By på spendene auksjoner fra Fretex