QXL.noKategorierFrimerkerFDC, Brev og Hjemstedsfilateli Lots / Samlinger

Lots / Samlinger

Ikonforklaring
Avslutter innen 3 timer
Avslutter innen 24 timer
Populære gjenstander
Ny gjenstander
Bud innenfor 15% av minstepris
Minstepris ikke opnådd
Direkte tilbud mottas
Bilde på gjenstandssiden
Vis store bilder
1 |
Gjenstand Sluttdato Antall bud Neste bud
thematics olympic games very varied lot in stock book THEMATICS: OLYMPIC GAMES: Very varied lot in stock book 24/10/2014 14:01 0
300,- NOK
iceland germany tiny range in stck book priced as stock ICELAND/GERMANY: Tiny range in stck book. Priced as stock 24/10/2014 14:01 0
40,- NOK
mixed lot in binder mostly mint Mixed lot in binder. Mostly mint 24/10/2014 14:01 0
200,- NOK
range in stock book Range in stock book 24/10/2014 14:01 0
150,- NOK
mixed lot in a small tub Mixed lot in a small tub 24/10/2014 14:01 0
175,- NOK
9 forskjellige bl3 norwex stemplet paa konvolutter 9 forskjellige BL3 Norwex stemplet på konvolutter 2 brever med signatur 26/10/2014 18:09 0
50,- NOK
06 11 postkort helsak brevets dag oslo 22 6 80 [06] 11 Postkort/helsak Brevets dag Oslo 22.6.80 26/10/2014 18:09 0
1,- NOK
konvolutter med maritim tilknytning 700 gram KONVOLUTTER MED MARITIM TILKNYTNING,700 GRAM. 26/10/2014 22:37 0
8,- NOK
lott amerikabrev 35 stk LOTT AMERIKABREV.35 STK. 26/10/2014 22:52 1
9,- NOK
bunke med ca 320 gr brev m roede frankeringsavtrykk c6 Bunke med ca 320 gr brev m/RØDE frankeringsavtrykk. C6. 27/10/2014 00:05 0
20,- NOK
bunke med ca 210 gr Bunke med ca 210 gr 27/10/2014 00:05 0
20,- NOK
6 norske brev til utlandet mest 1946 6 norske brev til utlandet. Mest 1946. 27/10/2014 15:43 0
20,- NOK
tyskland ca 1940 1950 85 ulike mest ustemplet Tyskland ca 1940/1950. 85 ulike mest ustemplet *. 28/10/2014 11:13 0
50,- NOK
posearkiv div fra doedsbo Posearkiv + div fra dødsbo !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 28/10/2014 17:59 0
250,- NOK
nff ofisielle samling vm fotball frankrike 1998 NFF ofisielle samling VM fotball frankrike 1998 29/10/2014 05:33 0
150,- NOK
fdc album m 72 stk fdc 1974 75 FDC Album m/72 stk FDC 1974/75 29/10/2014 05:33 0
150,- NOK
Vis: 1-16 av 16 linjer
1 | Tilbake til toppen
Har du en samling av FDC, Brev eller Hjemstedsfilateli du vil bli kvitt? Alle serier finnes på QXL.no. Vi har alt inne FDC, Brev eller Hjemstedsfilateli lot og andre typer samlinger
Oppdatert: 21/10/2014 02:33.