QXL.noKategorierFrimerkerFDC, Brev og Hjemstedsfilateli Lots / Samlinger

Lots / Samlinger

Ikonforklaring
Avslutter innen 3 timer
Avslutter innen 24 timer
Populære gjenstander
Ny gjenstander
Bud innenfor 15% av minstepris
Minstepris ikke opnådd
Direkte tilbud mottas
Bilde på gjenstandssiden
Vis store bilder
1 |
Profilerte
Gjenstand Sluttdato Antall bud Neste bud
kjempesamling fdc utrolig hoey anskaffelses verdi KJEMPESAMLING FDC - UTROLIG HØY ANSKAFFELSES VERDI 6/11/2014 15:41 3
280,- NOK
06 11 postkort helsak brevets dag oslo 22 6 80 [06] 11 Postkort/helsak Brevets dag Oslo 22.6.80 2/11/2014 18:17 0
1,- NOK
9 forskjellige bl3 norwex stemplet paa konvolutter 9 forskjellige BL3 Norwex stemplet på konvolutter 2 brever med signatur 2/11/2014 18:17 0
50,- NOK
konvolutter med maritim tilknytning 700 gram KONVOLUTTER MED MARITIM TILKNYTNING,700 GRAM. 2/11/2014 22:38 0
8,- NOK
47 stk fdc island 1956 1969 i perm 47 stk FDC ISLAND 1956-1969 i perm LOT med FDC inkl perm. Ikke komplett men noen godbiter. 4/11/2014 08:59 0
50,- NOK
kjempe lot postkort og brev sendt fra utlandet til norge Kjempe LOT postkort og brev sendt fra utlandet til Norge 5/11/2014 22:42 0
140,- NOK
lot med 188 stemplede diverse brev postkort brevkort etc Lot med 188 stemplede diverse brev/postkort/brevkort etc. Båt/jernbanest, Kr.posthorn, småsteder, sensurbrev etc. 5/11/2014 23:23 0
1000,- NOK
eske med flere hundre brev norge Eske Med Flere Hundre Brev NORGE. Fra 1960 og fremover..Selges som det er avbildet. 6/11/2014 18:59 1
40,- NOK
thematics olympic games very varied lot in stock book THEMATICS: OLYMPIC GAMES: Very varied lot in stock book 7/11/2014 12:23 0
300,- NOK
iceland germany tiny range in stck book priced as stock ICELAND/GERMANY: Tiny range in stck book. Priced as stock 7/11/2014 12:23 0
40,- NOK
mixed lot in binder mostly mint Mixed lot in binder. Mostly mint 7/11/2014 12:23 0
200,- NOK
range in stock book Range in stock book 7/11/2014 12:23 0
150,- NOK
mixed lot in a small tub Mixed lot in a small tub 7/11/2014 12:23 0
175,- NOK
4 brev alle frankert med off sak 4 brev alle frankert med off.sak.. 9/11/2014 18:01 1
46,- NOK
4 foelgebrev fra 1917 til 1924 god kvalitet 4 følgebrev fra 1917 til 1924.- God kvalitet 9/11/2014 18:01 0
44,- NOK
ryddelot ca 100 brev alle norske Ryddelot ca 100 brev. Alle norske. rimelig utrop 9/11/2014 20:09 0
50,- NOK
4 polarrelaterte svalbard brev bra 4 polarrelaterte (Svalbard) brev. Bra. prima kval 9/11/2014 20:57 0
90,- NOK
4 forsendelser 2 brev 2 kort st longyearbyen 4 forsendelser: 2 brev, 2 kort st LONGYEARBYEN ENE kortets forside: Nunataker på kongsbreen 10/11/2014 21:05 0
100,- NOK
posearkiv div fra doedsbo Posearkiv + div fra dødsbo !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 12/11/2014 01:37 0
250,- NOK
nff ofisielle samling vm fotball frankrike 1998 NFF ofisielle samling VM fotball frankrike 1998 12/11/2014 05:42 0
150,- NOK
fdc album m 72 stk fdc 1974 75 FDC Album m/72 stk FDC 1974/75 12/11/2014 05:42 0
150,- NOK
word wildlife foundation permer med foerstedagsbrev Word Wildlife Foundation permer med førstedagsbrev Ypperlig samling førstedagsbrev i permer!! 12/11/2014 21:46 0
1700,- NOK
1800,- NOK
Vis: 1-22 av 22 linjer
1 | Tilbake til toppen
Har du en samling av FDC, Brev eller Hjemstedsfilateli du vil bli kvitt? Alle serier finnes på QXL.no. Vi har alt inne FDC, Brev eller Hjemstedsfilateli lot og andre typer samlinger
Oppdatert: 1/11/2014 12:03.