QXL.noKategorierFrimerkerFDC, Brev og Hjemstedsfilateli Lots / Samlinger

Lots / Samlinger

Ikonforklaring
Avslutter innen 3 timer
Avslutter innen 24 timer
Populære gjenstander
Ny gjenstander
Bud innenfor 15% av minstepris
Minstepris ikke opnådd
Direkte tilbud mottas
Bilde på gjenstandssiden
Vis store bilder
1 |
Gjenstand Sluttdato Antall bud Neste bud
06 11 postkort helsak brevets dag oslo 22 6 80 [06] 11 Postkort/helsak Brevets dag Oslo 22.6.80 21/9/2014 18:23 0
1,- NOK
03 3stk fdc [03] 3stk FDC 21/9/2014 18:23 0
3,- NOK
02 3stk fdc [02] 3stk FDC 21/9/2014 18:23 0
3,- NOK
01 4stk fdc [01] 4stk FDC 21/9/2014 18:23 0
1,- NOK
2 album i kasett postfrisk norge 2 Album i kasett postfrisk Norge 21/9/2014 20:40 0
300,- NOK
nff ofisielle samling vm fotball frankrike 1998 NFF ofisielle samling VM fotball frankrike 1998 21/9/2014 20:44 0
150,- NOK
fdc album 84 stk fdc fra doedsbo FDC Album 84 stk FDC fra dødsbo !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 21/9/2014 20:49 0
150,- NOK
fdc album m 80 fdc 1983 84 FDC album m/80 fdc 1983/84 21/9/2014 20:51 0
150,- NOK
fdc album m 72 stk fdc 1974 75 FDC Album m/72 stk FDC 1974/75 21/9/2014 20:54 0
150,- NOK
over 1 kilo norske brev mye soerland OVER 1 KILO NORSKE BREV, MYE SØRLAND... 21/9/2014 21:23 0
8,- NOK
lot maxikort LOT MAXIKORT 28/9/2014 19:53 0
5,- NOK
antarkrisbrev ANTARKRISBREV 28/9/2014 19:55 0
5,- NOK
posearkiv div fra doedsbo Posearkiv + div fra dødsbo !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 29/9/2014 00:27 0
250,- NOK
Vis: 1-13 av 13 linjer
1 | Tilbake til toppen
Har du en samling av FDC, Brev eller Hjemstedsfilateli du vil bli kvitt? Alle serier finnes på QXL.no. Vi har alt inne FDC, Brev eller Hjemstedsfilateli lot og andre typer samlinger
Oppdatert: 16/9/2014 04:51.