QXL.noKategorierFrimerkerNorden - Stemplet Lots / Samlinger - Norden

Lots / Samlinger - Norden

Ikonforklaring
Avslutter innen 3 timer
Avslutter innen 24 timer
Populære gjenstander
Ny gjenstander
Bud innenfor 15% av minstepris
Minstepris ikke opnådd
Direkte tilbud mottas
Bilde på gjenstandssiden
Vis store bilder
1 |
Gjenstand Sluttdato Antall bud Neste bud
sverige stor lott SVERIGE - STOR LOTT 26/4/2017 09:49 0
20,- NOK
blanding sverige lot nr 4 BLANDING SVERIGE LOT. NR. 4 30/4/2017 10:03 0
8,- NOK
danmark ny lot DANMARK - NY LOT 30/4/2017 15:32 0
8,- NOK
danmark ny lot DANMARK - NY LOT 30/4/2017 15:34 0
8,- NOK
album danmark superb fortrykkalbum 17 opplag Album Danmark "Superb" Fortrykkalbum. 17 opplag. Ca. 450 ulike frimerker fra 1907-1980 4/5/2017 07:32 0
200,- NOK
fdc faeroeyane 1975 3 6 1991 FDC Færøyane 1975-3.6.1991 7/5/2017 16:42 0
1,- NOK
danmark ny lot DANMARK - NY LOT 7/5/2017 22:48 0
3,- NOK
sverige ny lot SVERIGE - NY LOT 7/5/2017 22:49 0
3,- NOK
danmark ny lot DANMARK - NY LOT 8/5/2017 13:48 0
5,- NOK
Vis: 1-9 av 9 linjer
1 | Tilbake til toppen
-->
Har du en frimerkesamling du vil bli kvitt? Alle serier finnes på QXL.no. Vi har alt inne frimerkerlot og andre typer samling fra Norden.
Oppdatert: 25/4/2017 18:40.

By på spendene auksjoner fra Fretex