QXL.noKategorierFrimerkerNorden - Stemplet Lots / Samlinger - Norden

Lots / Samlinger - Norden

Ikonforklaring
Avslutter innen 3 timer
Avslutter innen 24 timer
Populære gjenstander
Ny gjenstander
Bud innenfor 15% av minstepris
Minstepris ikke opnådd
Direkte tilbud mottas
Bilde på gjenstandssiden
Vis store bilder
1 |
Gjenstand Sluttdato Antall bud Neste bud
sverige liten lot 1 SVERIGE - LITEN LOT 1 27/3/2017 09:52 0
10,- NOK
sverige stor lott SVERIGE - STOR LOTT 27/3/2017 09:52 0
20,- NOK
danmark ny lot DANMARK - NY LOT 27/3/2017 13:12 0
5,- NOK
danmark 259n paen ryddelot afa ca 210 00 kr Danmark 259N pæn Ryddelot AFA ca 210,00 kr 27/3/2017 22:01 0
12,- NOK
danmark 260n paen ryddelot afa ca 220 00 kr Danmark 260N pæn Ryddelot AFA ca 220,00 kr 27/3/2017 22:01 0
12,- NOK
svenskt gammelt album med ca 250 frimerker fra foer 1953 Svenskt gammelt album med ca. 250 frimerker fra før 1953. 28/3/2017 20:58 0
20,- NOK
en lot med usorterte svenske frimerker En lot med usorterte Svenske frimerker 28/3/2017 21:16 1
12,- NOK
svenske god helg merker fra 1919 til 1996 Svenske God helg merker fra 1919 til 1996 29/3/2017 21:42 0
5,- NOK
danmark ny lot DANMARK - NY LOT 2/4/2017 13:00 1
4,- NOK
5 svenske bunker ingen like bunker 5 svenske bunker, ingen like bunker. 2/4/2017 15:36 0
1,- NOK
sverige ny lot SVERIGE - NY LOT 9/4/2017 13:16 0
3,- NOK
liten lot fra sverige LITEN LOT FRA SVERIGE ELDRE MERKER 9/4/2017 13:16 0
3,- NOK
blanding sverige nr 1 BLANDING SVERIGE NR. 1 9/4/2017 13:16 0
3,- NOK
danmark ny lot DANMARK - NY LOT 9/4/2017 13:16 0
3,- NOK
blanding sverige nr 3 BLANDING SVERIGE NR. 3 9/4/2017 13:17 0
3,- NOK
Vis: 1-15 av 15 linjer
1 | Tilbake til toppen
-->
Har du en frimerkesamling du vil bli kvitt? Alle serier finnes på QXL.no. Vi har alt inne frimerkerlot og andre typer samling fra Norden.
Oppdatert: 26/3/2017 18:57.

By på spendene auksjoner fra Fretex