QXL.noKategorierFrimerkerNorden - Stemplet Lots / Samlinger - Norden

Lots / Samlinger - Norden

Ikonforklaring
Avslutter innen 3 timer
Avslutter innen 24 timer
Populære gjenstander
Ny gjenstander
Bud innenfor 15% av minstepris
Minstepris ikke opnådd
Direkte tilbud mottas
Bilde på gjenstandssiden
Vis store bilder
1 |
Gjenstand Sluttdato Antall bud Neste bud
lot finland en god lot LOT FINLAND EN GOD LOT EN FIN LOT 1/4/2019 22:00 0
20,- NOK
40,- NOK
lot gamle noe bedre katalog verdi ca 820 Lot gamle - noe bedre - Katalog verdi. ca 820,- 1/4/2019 22:32 0
40,- NOK
lot finland en god lot LOT FINLAND EN GOD LOT EN FIN LOT 2/4/2019 21:06 0
30,- NOK
Vis: 1-4 av 4 linjer
1 | Tilbake til toppen
Har du en frimerkesamling du vil bli kvitt? Alle serier finnes på QXL.no. Vi har alt inne frimerkerlot og andre typer samling fra Norden.
Oppdatert: 25/3/2019 00:18.