QXL.noKategorierFrimerkerNorden - Stemplet Lots / Samlinger - Norden

Lots / Samlinger - Norden

Ikonforklaring
Avslutter innen 3 timer
Avslutter innen 24 timer
Populære gjenstander
Ny gjenstander
Bud innenfor 15% av minstepris
Minstepris ikke opnådd
Direkte tilbud mottas
Bilde på gjenstandssiden
Vis store bilder
1 |
Gjenstand Sluttdato Antall bud Neste bud
lott plansje danmark frimerker stemplet LOTT PLANSJE DANMARK FRIMERKER STEMPLET LOTT PLANSJE 18/11/2019 23:08 0
20,- NOK
lott plansje sverige frimerker stemplet LOTT PLANSJE SVERIGE FRIMERKER STEMPLET LOTT PLANSJE 18/11/2019 23:12 0
30,- NOK
lot danmark div 4 blokker 12 atk Lot Danmark div. 4-blokker (12 atk) VV 19/11/2019 13:42 0
1,- NOK
lot danmark div eldre 4 blokker 8 stk Lot Danmark div. eldre 4-blokker (8 stk) VV 19/11/2019 13:48 0
1,- NOK
10 danske brev stemplet paa 1930 tallet 10 danske brev, stemplet på 1930 tallet 19/11/2019 15:08 0
5,- NOK
lot island eldre Lot ISLAND eldre. 20/11/2019 14:35 0
35,- NOK
lot daanmark jsulemerker Lot Daanmark Jsulemerker VV 22/11/2019 11:48 0
1,- NOK
lot daanmark foreningsmerker Lot Daanmark Foreningsmerker VV 22/11/2019 11:56 0
1,- NOK
lott samling groenland Lott samling grønland 24/11/2019 20:00 0
500,- NOK
frimerker fra tubfrim norske FRIMERKER FRA TUBFRIM - NORSKE 24/11/2019 21:50 0
150,- NOK
Vis: 1-10 av 10 linjer
1 | Tilbake til toppen
Har du en frimerkesamling du vil bli kvitt? Alle serier finnes på QXL.no. Vi har alt inne frimerkerlot og andre typer samling fra Norden.
Oppdatert: 18/11/2019 07:11.