QXL.noKategorierFrimerkerNorden - Stemplet Lots / Samlinger - Norden

Lots / Samlinger - Norden

Ikonforklaring
Avslutter innen 3 timer
Avslutter innen 24 timer
Populære gjenstander
Ny gjenstander
Bud innenfor 15% av minstepris
Minstepris ikke opnådd
Direkte tilbud mottas
Bilde på gjenstandssiden
Vis store bilder
1 |
Gjenstand Sluttdato Antall bud Neste bud
groenland samling Grønland Samling 20/1/2019 17:42 0
460,- NOK
stor rotekasse island 14 5 kg STOR ROTEKASSE ISLAND!!! 14,5 KG. 21/1/2019 21:08 0
1,- NOK
lot med usorterte danske frimerker gammelt og nytt Lot med usorterte danske frimerker, gammelt og nytt 22/1/2019 10:46 0
10,- NOK
lot med cv ch cu co og andre svenske par og strimler Lot med CV ,CH,CU,CO og andre svenske par og strimler 22/1/2019 10:56 0
10,- NOK
groenland samling Grønland samling 23/1/2019 17:37 0
480,- NOK
Vis: 1-5 av 5 linjer
1 | Tilbake til toppen
Har du en frimerkesamling du vil bli kvitt? Alle serier finnes på QXL.no. Vi har alt inne frimerkerlot og andre typer samling fra Norden.
Oppdatert: 19/1/2019 07:09.