QXL.noKategorierFrimerkerNorden - Stemplet Lots / Samlinger - Norden

Lots / Samlinger - Norden

Ikonforklaring
Avslutter innen 3 timer
Avslutter innen 24 timer
Populære gjenstander
Ny gjenstander
Bud innenfor 15% av minstepris
Minstepris ikke opnådd
Direkte tilbud mottas
Bilde på gjenstandssiden
Vis store bilder
1 |
Gjenstand Sluttdato Antall bud Neste bud
lott plansje danmark frimerker stemplet LOTT PLANSJE DANMARK FRIMERKER STEMPLET LOTT PLANSJE 19/8/2017 22:09 0
20,- NOK
lott plansje sverige frimerker stemplet LOTT PLANSJE SVERIGE FRIMERKER STEMPLET LOTT PLANSJE 19/8/2017 22:09 0
30,- NOK
1 750 kg klipp danmark 1,750 kg klipp Danmark 20/8/2017 15:49 0
300,- NOK
mange merker stort sett norsk fra 1888 og frem mye fint Mange merker, stort sett norsk, fra 1888 og frem, Mye fint STor lott mange løve, blokker fra 1940-60 Førstedagsst. 22/8/2017 17:06 0
100,- NOK
Vis: 1-4 av 4 linjer
1 | Tilbake til toppen
Har du en frimerkesamling du vil bli kvitt? Alle serier finnes på QXL.no. Vi har alt inne frimerkerlot og andre typer samling fra Norden.
Oppdatert: 19/8/2017 13:19.