QXL.noKategorierFrimerkerNorge - Postfrisk Lots / Samlinger

Lots / Samlinger - Norske Frimerker Postfrisk

Ikonforklaring
Avslutter innen 3 timer
Avslutter innen 24 timer
Populære gjenstander
Ny gjenstander
Bud innenfor 15% av minstepris
Minstepris ikke opnådd
Direkte tilbud mottas
Bilde på gjenstandssiden
Vis store bilder
1 |
Gjenstand Sluttdato Antall bud Neste bud
nk 190 og automathefte 11 1b og automathefte 15 a NK 190 og Automathefte 11 1b og Automathefte 15 A Mindre enn 26min 0
25,- NOK
131 259 lott 36 merker mest mellomkrig sk 1117 131/259. * Lott 36 merker, mest mellomkrig. (SK 1117) . 19/5/2019 13:11 0
225,- NOK
59 247 lott 34 postfriske merker i rekkefoelge sk 2246 59/247. ** Lott 34 postfriske merker i rekkefølge. (SK 2246) . 19/5/2019 16:43
450,- NOK
gavesett fra den norske postdirektoeren meget uvanlig Gavesett fra den norske postdirektøren. Meget uvanlig! 19/5/2019 16:55 0
400,- NOK
stor flott samling norge ubrukt 1863 1966 hk 15 026 Stor flott samling Norge ubrukt 1863-1966. HK=15.026 19/5/2019 16:55 0
3500,- NOK
komplett postfrisk samling nk 212 590 men uten nk 272 Komplett postfrisk samling NK 212-590, men uten NK 272. 19/5/2019 16:55 0
3250,- NOK
liten samling norge postfrisk hk 727 Liten samling Norge postfrisk. HK=727 19/5/2019 16:55 0
175,- NOK
norske aarsett 1969 1975 komplett hk 8120 Norske årsett 1969-1975 komplett. HK=8120 19/5/2019 16:55 0
2750,- NOK
liten samling 1946 1966 inkl bedre utgaver Liten samling * 1946-1966 inkl bedre utgaver. 19/5/2019 16:55 0
250,- NOK
nk 686 1217 miniark nr 1 20 komplett hk 1195 NK 686/1217 ** Miniark nr 1-20 komplett. HK=1195 19/5/2019 16:55 0
350,- NOK
liten lot postfrisk se foto hk ca 800 Liten lot postfrisk - se foto. HK ca 800 19/5/2019 16:55 0
200,- NOK
generaldirektoerens gavebok med merker fra 1974 1977 Generaldirektørens gavebok med merker fra 1974-1977 19/5/2019 16:55 0
400,- NOK
90 prima postfriske serier fra 1945 1985 hk 2500 90 prima postfriske serier fra 1945-1985. HK 2500 19/5/2019 16:55 0
500,- NOK
postdirektoratets spesialmappe med merker fra 1975 1980 Postdirektoratets spesialmappe med merker fra 1975-1980 19/5/2019 16:55 0
300,- NOK
postfriske merker frank verdi kr 500 POSTFRISKE MERKER FRANK.VERDI KR 500 10 A-merker + kr 340 i verdiene 1-15 19/5/2019 21:31 1
260,- NOK
postfriske frimerker frank verdi kr 500 POSTFRISKE FRIMERKER FRANK.VERDI KR 500 I verdiene 1-16 19/5/2019 21:38 1
260,- NOK
20 postfriske a post norge nok 320 til portobruk 20 postfriske A-post Norge (NOK 320), til portobruk!! 20/5/2019 10:26
240,- NOK
20 postfriske a post europa nok 420 til portobruk 20 postfriske A-post Europa (NOK 420), til portobruk!! 20/5/2019 10:28
315,- NOK
haakon vii 1905 1957 norges uavhengighet norske polarmotiver Haakon VII 1905-1957*Norges Uavhengighet*Norske Polarmotiver 3 pene sett . Utgiver Norsk Verdi AS. Nummererte. 20/5/2019 21:52 0
300,- NOK
norge 20 forskjellige postfriske fireblokker 1944 1949 NORGE - 20 FORSKJELLIGE, POSTFRISKE FIREBLOKKER 1944/1949. FLOTT, POSTFRISK KVALITET. 21/5/2019 11:18 0
95,- NOK
115,- NOK
norge ustemplet 048 152 lott 18 forskjellige merker Norge ustemplet: 048/152. ** Lott 18 forskjellige merker. Perioden 1888-1925. 22/5/2019 08:14
300,- NOK
norge ustemplet nk 096 181 lott 14 forskjellige prakt Norge ustemplet: NK 096/181. ** Lott 14 forskjellige prakt/ Smålots 22/5/2019 08:14
300,- NOK
97 99 117 140 157 58 174 lott postfriske merker ** 97, 99, 117, 140, 157-58, 174. Lott postfriske merker Postfriske samlinger og lots 22/5/2019 09:52
150,- NOK
flott lott ustemplete med hengselrest Flott lott ustemplete med hengselrest 22/5/2019 10:40
140,- NOK
flott lott ustemplete med hengselrest Flott lott ustemplete med hengselrest 22/5/2019 10:42
40,- NOK
flott lott ustemplete med hengselrest Flott lott ustemplete med hengselrest Flott lott ustemplete med hengselrest 22/5/2019 14:00
60,- NOK
flott lott med diverse v merker ustemplet med hengselrest Flott lott med diverse V merker ustemplet med hengselrest Flott lott med diverse V merker ustemplet med hengselrest 22/5/2019 14:12
80,- NOK
flott lott ustemplete med hengselrest Flott lott ustemplete med hengselrest Flott lott ustemplete med hengselrest 22/5/2019 15:02
80,- NOK
flott lott ustemplete med hengselrest Flott lott ustemplete med hengselrest Flott lott ustemplete med hengselrest 22/5/2019 15:04
140,- NOK
flott lott ustemplete med hengselrest Flott lott ustemplete med hengselrest Flott lott ustemplete med hengselrest 22/5/2019 15:06
80,- NOK
flott lott ustemplete med hengselrest Flott lott ustemplete med hengselrest Flott lott ustemplete med hengselrest 22/5/2019 15:48
135,- NOK
flott lott ustemplete med hengselrest Flott lott ustemplete med hengselrest Flott lott ustemplete med hengselrest 22/5/2019 15:50
45,- NOK
flott lott ustemplete xx Flott lott ustemplete xx Flott lott ustemplete xx 22/5/2019 18:22
70,- NOK
4 blokk ustemplet xx av nk 441 442 4 blokk ustemplet xx av nk 441-442 4 blokk ustemplet xx av nk 441-442 22/5/2019 18:26
50,- NOK
4 blokk ustemplet xx av nk 445 446 447 4 blokk ustemplet xx av Nk 445-446-447 22/5/2019 19:00
190,- NOK
213 16 229 36 294 99 fire prima serier 1937 41 ** 213-16, 229-36, 294-99. Fire prima serier 1937-41. Postfriske samlinger og lots 23/5/2019 08:24
200,- NOK
lot postfriske hoeyvaloerer nok 400 til portobruk Lot postfriske høyvalører (NOK 400), til portobruk!! 23/5/2019 09:59
300,- NOK
postfriske norske merker paalydende nok 100 til portobruk Postfriske norske merker pålydende NOK 100, til portobruk 23/5/2019 09:59
60,- NOK
20 postfriske a post verden nok 480 til portobruk 20 postfriske A-post Verden (NOK 480), til portobruk!! 23/5/2019 10:04
360,- NOK
hefteaarsett 1995 99 Hefteårsett 1995-99 ** Billig porto, kjøp nå mindre enn pålydende!! 23/5/2019 10:12
550,- NOK
hefteaarsett 2000 04 Hefteårsett 2000-04 ** 23/5/2019 10:14
700,- NOK
norge s lott 2004 stemplende merker ikke komplett NORGE`S LOTT 2004 STEMPLENDE MERKER IKKE KOMPLETT LOTT 2004 ( 1 ) 25/5/2019 22:20 0
50,- NOK
norge lott 38 postfrisk frimerker ikke skjekket ★★ NORGE. LOTT 38 POSTFRISK FRIMERKER (**), IKKE Skjekket ★★ Se Beskrivelse !!! Se Flere BILDER !!! 26/5/2019 09:04 0
95,- NOK
195,- NOK
213 16 223 24 229 32 255 58 fire serier 1937 41 ** 213-16, 223-24, 229-32, 255-58. Fire serier 1937-41. Postfriske samlinger og lots 27/5/2019 03:52
200,- NOK
Vis: 1-44 av 44 linjer
1 | Tilbake til toppen
Har du en frimerkesamling du vil bli kvitt? Postfriske og ustemplede frimerke lots til salgs på auksjon og til fastpris på QXL.no Vi har det aller meste innen frimerkerlot og andre typer samling fra Norge Postfriske.

Akkurat nå har QXL.no bud fra 199,- NOK til 2500,- NOK på auksjoner i denne kategorien.

Oppdatert: 19/5/2019 10:52.