QXL.noKategorierFrimerkerNorge - Postfrisk Lots / Samlinger

Lots / Samlinger - Norske Frimerker Postfrisk

Ikonforklaring
Avslutter innen 3 timer
Avslutter innen 24 timer
Populære gjenstander
Ny gjenstander
Bud innenfor 15% av minstepris
Minstepris ikke opnådd
Direkte tilbud mottas
Bilde på gjenstandssiden
Vis store bilder
1 |
Gjenstand Sluttdato Antall bud Neste bud
lott postfriske merker mest 1990 tall paalyd 1070 ** Lott postfriske merker, mest 1990-tall. (pålyd.1070) . 24/10/2021 12:00
650,- NOK
lott postfriske merker mest 1963 70 sk 2000 ** Lott postfriske merker, mest 1963-70. (SK 2000) . 24/10/2021 12:02
325,- NOK
lott heftepar hovedsakelig 1990 tallet paalyd 840 ** Lott heftepar hovedsakelig 1990-tallet. (Pålyd. 840,-) . 24/10/2021 12:04
500,- NOK
postfriske frimerker frank verdi kr 720 POSTFRISKE FRIMERKER FRANK.VERDI KR 720 20 A-merker + 20 enheter a kr 18 24/10/2021 19:53 0
360,- NOK
postfriske frimerker frank verdikr 1296 POSTFRISKE FRIMERKER FRANK.VERDIKR 1296 72 enheter a kr 18 24/10/2021 19:54 0
640,- NOK
aarssett frimerker paalyd kr 1043 ÅRSSETT FRIMERKER PÅLYD KR 1043 Årgangene 1978-81, 1993-97 24/10/2021 19:58 0
350,- NOK
frankering til verden frankeringsverdi kr 1320 FRANKERING TIL VERDEN FRANKERINGSVERDI KR 1320 20 A-merker + 20 enheter a kr 33 24/10/2021 20:41 0
660,- NOK
4 par post friske norge 4 par post friske norge 4 par post friske norge 24/10/2021 21:50 0
1,- NOK
hefteaarsett 2005 08 paalydende 3051 Hefteårsett 2005-08 **, pålydende =3051 25/10/2021 12:32
1980,- NOK
lott enheter og enkeltmerker mrdy 1970 80 tall paal 520 ** Lott enheter og enkeltmerker mrdy 1970-80-tall. (Pål.520) . 26/10/2021 05:40
250,- NOK
22 178 lott 18 postfriske merker 1877 1930 sk 1027 22/178. ** Lott 18 postfriske merker 1877-1930. (SK 1027) . 26/10/2021 11:04
200,- NOK
20 postfriske a post norge nok 360 til portobruk 20 postfriske A-post Norge (NOK 360), til portobruk!! 26/10/2021 11:52
270,- NOK
norge gode komplette serier postfriske Norge - Gode komplette serier postfriske 26/10/2021 18:57 0
200,- NOK
hefteaarsett 2000 04 paalydende 1155 Hefteårsett 2000-04 **, pålydende =1155 27/10/2021 11:16
650,- NOK
postens ol 1994 plansje samling 1994 postfriske med lim POSTENS OL 1994 PLANSJE SAMLING 1994 POSTFRISKE MED LIM THE 1994 OLLYMIC COLLECTION 28/10/2021 22:33 0
100,- NOK
7 frimerkehefter til frankering 7 frimerkehefter til frankering. 7x8 frimerker selges til frankering. A merker. 30/10/2021 21:41 0
400,- NOK
131 259 lott 36 merker mest mellomkrig sk 1117 131/259. * Lott 36 merker, mest mellomkrig. (SK 1117) . 1/11/2021 04:46
225,- NOK
norge utvalg bruksmerker 50 70 aarene Norge - Utvalg bruksmerker 50-70 årene 1/11/2021 12:11 0
50,- NOK
norge 12 forskjellige minneblokker 8 pr stk Norge - 12 forskjellige minneblokker 8,- pr stk 3/11/2021 10:07 0
90,- NOK
norge ustemplet 048 152 lott 18 forskjellige merker Norge ustemplet: 048/152. ** Lott 18 forskjellige merker. Perioden 1888-1925. 3/11/2021 10:22
300,- NOK
norge ustemplet nk 096 181 lott 14 forskjellige prakt Norge ustemplet: NK 096/181. ** Lott 14 forskjellige prakt/ Smålots 3/11/2021 10:22
300,- NOK
postdirektoratets spesialmappe med merker fra 1975 1980 Postdirektoratets spesialmappe med merker fra 1975-1980 3/11/2021 10:43 0
300,- NOK
generaldirektoerens gavebok med merker fra 1974 1977 Generaldirektørens gavebok med merker fra 1974-1977 3/11/2021 10:43 0
400,- NOK
liten lot postfrisk se foto hk ca 800 Liten lot postfrisk - se foto. HK ca 800 3/11/2021 10:43 0
150,- NOK
nk 686 1217 miniark nr 1 20 komplett hk 1195 NK 686/1217 ** Miniark nr 1-20 komplett. HK=1195 3/11/2021 10:43 0
350,- NOK
liten samling 1946 1966 inkl bedre utgaver Liten samling * 1946-1966 inkl bedre utgaver. 3/11/2021 10:43 0
200,- NOK
norske aarsett 1969 1975 komplett hk 8120 Norske årsett 1969-1975 komplett. HK=8120 3/11/2021 10:43 0
2500,- NOK
liten samling norge postfrisk hk 727 Liten samling Norge postfrisk. HK=727 3/11/2021 10:45 0
150,- NOK
stor flott samling norge ubrukt 1863 1966 hk 15 026 Stor flott samling Norge ubrukt 1863-1966. HK=15.026 3/11/2021 10:45 0
3000,- NOK
gavesett fra den norske postdirektoeren meget uvanlig Gavesett fra den norske postdirektøren. Meget uvanlig! 3/11/2021 10:45 0
400,- NOK
97 99 117 140 157 58 174 lott postfriske merker ** 97, 99, 117, 140, 157-58, 174. Lott postfriske merker Postfriske samlinger og lots 3/11/2021 12:00
150,- NOK
norge postfrisk samling kjempelav startpris Norge - Postfrisk samling KJEMPELAV startpris 3/11/2021 13:28 0
150,- NOK
norge samling postfriske 1977 98 Norge - Samling postfriske 1977-98 3/11/2021 13:28 0
190,- NOK
213 16 229 36 294 99 fire prima serier 1937 41 ** 213-16, 229-36, 294-99. Fire prima serier 1937-41. Postfriske samlinger og lots 4/11/2021 12:04
200,- NOK
norge utvalg postfriske til lavpris Norge - Utvalg postfriske til lavpris 4/11/2021 20:04 0
150,- NOK
norge postfrisk samling se bilder Norge - Postfrisk samling se bilder 5/11/2021 11:46 0
50,- NOK
Vis: 1-36 av 36 linjer
1 | Tilbake til toppen
Har du en frimerkesamling du vil bli kvitt? Postfriske og ustemplede frimerke lots til salgs på auksjon og til fastpris på QXL.no Vi har det aller meste innen frimerkerlot og andre typer samling fra Norge Postfriske.

Akkurat nå har QXL.no bud fra 199,- NOK til 2500,- NOK på auksjoner i denne kategorien.

Oppdatert: 24/10/2021 05:24.