QXL.noKategorierFrimerkerNorge - Postfrisk Lots / Samlinger

Lots / Samlinger - Norske Frimerker Postfrisk

Ikonforklaring
Avslutter innen 3 timer
Avslutter innen 24 timer
Populære gjenstander
Ny gjenstander
Bud innenfor 15% av minstepris
Minstepris ikke opnådd
Direkte tilbud mottas
Bilde på gjenstandssiden
Vis store bilder
1 |
Gjenstand Sluttdato Antall bud Neste bud
norge lot postfriske 1939 1941 kompl serier Norge lot postfriske 1939 - 1941 kompl. serier NK225-228, 254, 255-258 og 295-299 26/3/2019 15:15 0
90,- NOK
nyere variert sett perfekt postfriskt Nyere variert sett, perfekt postfriskt Pålydende: Kr 400 26/3/2019 21:10 0
175,- NOK
norge ustemplet 048 152 lott 18 forskjellige merker Norge ustemplet: 048/152. ** Lott 18 forskjellige merker. Perioden 1888-1925. 27/3/2019 08:06
300,- NOK
norge ustemplet nk 096 181 lott 14 forskjellige prakt Norge ustemplet: NK 096/181. ** Lott 14 forskjellige prakt/ Smålots 27/3/2019 08:06
300,- NOK
97 99 117 140 157 58 174 lott postfriske merker ** 97, 99, 117, 140, 157-58, 174. Lott postfriske merker Postfriske samlinger og lots 27/3/2019 09:44
150,- NOK
flott lott ustemplete med hengselrest Flott lott ustemplete med hengselrest 27/3/2019 10:12
140,- NOK
flott lott ustemplete med hengselrest Flott lott ustemplete med hengselrest 27/3/2019 10:14
40,- NOK
flott lott ustemplete med hengselrest Flott lott ustemplete med hengselrest Flott lott ustemplete med hengselrest 27/3/2019 13:32
60,- NOK
flott lott med diverse v merker ustemplet med hengselrest Flott lott med diverse V merker ustemplet med hengselrest Flott lott med diverse V merker ustemplet med hengselrest 27/3/2019 13:44
100,- NOK
flott lott ustemplete med hengselrest Flott lott ustemplete med hengselrest Flott lott ustemplete med hengselrest 27/3/2019 14:34
80,- NOK
flott lott ustemplete med hengselrest Flott lott ustemplete med hengselrest Flott lott ustemplete med hengselrest 27/3/2019 14:36
190,- NOK
flott lott ustemplete med hengselrest Flott lott ustemplete med hengselrest Flott lott ustemplete med hengselrest 27/3/2019 14:38
80,- NOK
flott lott ustemplete med hengselrest Flott lott ustemplete med hengselrest Flott lott ustemplete med hengselrest 27/3/2019 15:20
175,- NOK
flott lott ustemplete med hengselrest Flott lott ustemplete med hengselrest Flott lott ustemplete med hengselrest 27/3/2019 15:22
45,- NOK
flott lott ustemplete xx Flott lott ustemplete xx Flott lott ustemplete xx 27/3/2019 17:54
70,- NOK
4 blokk ustemplet xx av nk 441 442 4 blokk ustemplet xx av nk 441-442 4 blokk ustemplet xx av nk 441-442 27/3/2019 17:58
50,- NOK
4 blokk ustemplet xx av nk 445 446 447 4 blokk ustemplet xx av Nk 445-446-447 27/3/2019 18:32
190,- NOK
norge s lott 2004 stemplende merker ikke komplett NORGE`S LOTT 2004 STEMPLENDE MERKER IKKE KOMPLETT LOTT 2004 ( 1 ) 27/3/2019 22:02 0
50,- NOK
213 16 229 36 294 99 fire prima serier 1937 41 ** 213-16, 229-36, 294-99. Fire prima serier 1937-41. Postfriske samlinger og lots 28/3/2019 08:16
200,- NOK
postfriske merker variert sett Postfriske merker, variert sett Pålydende: Kr 1000 28/3/2019 09:16 0
450,- NOK
postfriske norske merker paalydende nok 100 til portobruk Postfriske norske merker pålydende NOK 100, til portobruk 28/3/2019 09:42 1
60,- NOK
lot postfriske hoeyvaloerer nok 400 til portobruk Lot postfriske høyvalører (NOK 400), til portobruk!! 28/3/2019 09:42
300,- NOK
20 postfriske a post verden nok 480 til portobruk 20 postfriske A-post Verden (NOK 480), til portobruk!! 28/3/2019 09:48
360,- NOK
hefteaarsett 1995 99 Hefteårsett 1995-99 ** Billig porto, kjøp nå mindre enn pålydende!! 28/3/2019 09:56
550,- NOK
hefteaarsett 2000 04 Hefteårsett 2000-04 ** 28/3/2019 09:58
700,- NOK
norske postbreve NORSKE POSTBREVE ÆLDRE UBRUGTE POSTBREVE 28/3/2019 13:02 0
32,- NOK
2 aeldre norske aerogrammer 2 ÆLDRE NORSKE AÉROGRAMMER ÆLDRE AÉROGRAMMER 28/3/2019 13:38 0
20,- NOK
20 postfriske a post norge nok 320 til portobruk 20 postfriske A-post Norge (NOK 320), til portobruk!! 29/3/2019 10:00
240,- NOK
20 postfriske a post europa nok 420 til portobruk 20 postfriske A-post Europa (NOK 420), til portobruk!! 29/3/2019 10:02
315,- NOK
50 stk ustemplede a post 50 stk Ustemplede A-post 29/3/2019 13:35
275,- NOK
postens gavesett religioese motiver 11 Postens gavesett "RELIGIØSE MOTIVER" (11) 31/3/2019 19:16 0
60,- NOK
213 16 223 24 229 32 255 58 fire serier 1937 41 ** 213-16, 223-24, 229-32, 255-58. Fire serier 1937-41. Postfriske samlinger og lots 1/4/2019 03:44
200,- NOK
stor samling 4 blokker postfriske Stor samling 4-blokker, postfriske HK 2008: Kr 27000 1/4/2019 08:08 0
3200,- NOK
postens gavesett dyr paa frimerker 12 Postens Gavesett "Dyr på Frimerker" (12) 2/4/2019 19:34 0
50,- NOK
postens gavesett Postens Gavesett 2/4/2019 19:36 0
60,- NOK
2 hele hefter 2 HELE HEFTER PRIMA POSTFRISK--NEDSATT PRIS -BILLIG NÅ 3/4/2019 17:39 0
80,- NOK
postdirektoratets spesialmappe med merker fra 1975 1980 Postdirektoratets spesialmappe med merker fra 1975-1980 3/4/2019 19:59 0
300,- NOK
komplett postfrisk samling nk 212 590 men uten nk 272 Komplett postfrisk samling NK 212-590, men uten NK 272. 3/4/2019 20:01 0
3250,- NOK
liten samling norge postfrisk hk 727 Liten samling Norge postfrisk. HK=727 3/4/2019 20:01 0
175,- NOK
gavesett fra den norske postdirektoeren meget uvanlig Gavesett fra den norske postdirektøren. Meget uvanlig! 3/4/2019 20:01 0
400,- NOK
stor flott samling norge ubrukt 1863 1966 hk 15 026 Stor flott samling Norge ubrukt 1863-1966. HK=15.026 3/4/2019 20:01 0
3500,- NOK
norske aarsett 1969 1975 komplett hk 8120 Norske årsett 1969-1975 komplett. HK=8120 3/4/2019 20:01 0
2750,- NOK
liten samling 1946 1966 inkl bedre utgaver Liten samling * 1946-1966 inkl bedre utgaver. 3/4/2019 20:01 0
250,- NOK
nk 686 1217 miniark nr 1 20 komplett hk 1195 NK 686/1217 ** Miniark nr 1-20 komplett. HK=1195 3/4/2019 20:01 0
350,- NOK
liten lot postfrisk se foto hk ca 800 Liten lot postfrisk - se foto. HK ca 800 3/4/2019 20:01 0
200,- NOK
generaldirektoerens gavebok med merker fra 1974 1977 Generaldirektørens gavebok med merker fra 1974-1977 3/4/2019 20:01 0
400,- NOK
90 prima postfriske serier fra 1945 1985 hk 2500 90 prima postfriske serier fra 1945-1985. HK 2500 3/4/2019 20:01 0
500,- NOK
posten s ol bok 1994 bok m interessant stoff og frimerker POSTEN'S OL-BOK 1994:BOK m/ INTERESSANT STOFF OG FRIMERKER 65 SIDER. BOK 215X302 CM. BOK I FLOTT COVER. SE INFO 5/4/2019 13:37 0
200,- NOK
nk 190 og automathefte 11 1b og automathefte 15 a NK 190 og Automathefte 11 1b og Automathefte 15 A 7/4/2019 11:12 0
25,- NOK
Vis: 1-49 av 49 linjer
1 | Tilbake til toppen
Har du en frimerkesamling du vil bli kvitt? Postfriske og ustemplede frimerke lots til salgs på auksjon og til fastpris på QXL.no Vi har det aller meste innen frimerkerlot og andre typer samling fra Norge Postfriske.

Akkurat nå har QXL.no bud fra 199,- NOK til 2500,- NOK på auksjoner i denne kategorien.

Oppdatert: 26/3/2019 07:24.