QXL.noKategorierFrimerkerNorge - Postfrisk Lots / Samlinger

Lots / Samlinger - Norske Frimerker Postfrisk

Ikonforklaring
Avslutter innen 3 timer
Avslutter innen 24 timer
Populære gjenstander
Ny gjenstander
Bud innenfor 15% av minstepris
Minstepris ikke opnådd
Direkte tilbud mottas
Bilde på gjenstandssiden
Vis store bilder
1 |
Gjenstand Sluttdato Antall bud Neste bud
postfriske norske merker paalydende nok 100 til portobruk Postfriske norske merker pålydende NOK 100, til portobruk 18/11/2019 10:56
60,- NOK
lot postfriske hoeyvaloerer nok 400 til portobruk Lot postfriske høyvalører (NOK 400), til portobruk!! 18/11/2019 11:35
275,- NOK
20 postfriske a post europa nok 500 til portobruk 20 postfriske A-post Europa (NOK 500), til portobruk!! 18/11/2019 11:40
300,- NOK
20 postfriske a post verden nok 620 til portobruk 20 postfriske A-post Verden (NOK 620), til portobruk!! 18/11/2019 11:42
375,- NOK
flott lott ustemplete med hengselrest Flott lott ustemplete med hengselrest 18/11/2019 12:12
40,- NOK
flott lott ustemplete med hengselrest Flott lott ustemplete med hengselrest Flott lott ustemplete med hengselrest 18/11/2019 16:32
80,- NOK
flott lott ustemplete med hengselrest Flott lott ustemplete med hengselrest Flott lott ustemplete med hengselrest 18/11/2019 17:18
135,- NOK
flott lott ustemplete med hengselrest Flott lott ustemplete med hengselrest Flott lott ustemplete med hengselrest 18/11/2019 17:20
45,- NOK
4 blokk ustemplet xx av nk 441 442 4 blokk ustemplet xx av nk 441-442 4 blokk ustemplet xx av nk 441-442 18/11/2019 19:56
50,- NOK
4 blokk ustemplet xx av nk 445 446 447 4 blokk ustemplet xx av Nk 445-446-447 18/11/2019 20:30
190,- NOK
hefteaarsett 1995 99 paalydende 914 Hefteårsett 1995-99 **, pålydende =914 18/11/2019 22:24
450,- NOK
hefteaarsett 1995 08 paalydende 4996 Hefteårsett 1995-08 **, pålydende =4996 Billig porto??! Se beskrivelse! 19/11/2019 11:34
2835,- NOK
hefteaarsett 2000 04 paalydende 1155 Hefteårsett 2000-04 **, pålydende =1155 Billig porto??! Se beskrivelse! 19/11/2019 11:36
650,- NOK
hefteaarsett 2005 08 paalydende 2927 Hefteårsett 2005-08 **, pålydende =2927 Billig porto??! Se beskrivelse! 19/11/2019 11:40
1735,- NOK
norge ustemplet 048 152 lott 18 forskjellige merker Norge ustemplet: 048/152. ** Lott 18 forskjellige merker. Perioden 1888-1925. 20/11/2019 08:40
300,- NOK
norge ustemplet nk 096 181 lott 14 forskjellige prakt Norge ustemplet: NK 096/181. ** Lott 14 forskjellige prakt/ Smålots 20/11/2019 08:40
300,- NOK
97 99 117 140 157 58 174 lott postfriske merker ** 97, 99, 117, 140, 157-58, 174. Lott postfriske merker Postfriske samlinger og lots 20/11/2019 10:18
150,- NOK
postens ol 1994 plansje samling 1994 postfriske med lim POSTENS OL 1994 PLANSJE SAMLING 1994 POSTFRISKE MED LIM THE 1994 OLLYMIC COLLECTION 20/11/2019 22:13 0
100,- NOK
213 16 229 36 294 99 fire prima serier 1937 41 ** 213-16, 229-36, 294-99. Fire prima serier 1937-41. Postfriske samlinger og lots 21/11/2019 08:50
200,- NOK
norske postbreve NORSKE POSTBREVE ÆLDRE UBRUGTE POSTBREVE 21/11/2019 11:32 0
25,- NOK
norge lott 38 postfrisk frimerker ikke skjekket ★★ NORGE. LOTT 38 POSTFRISK FRIMERKER (**), IKKE Skjekket ★★ Se Beskrivelse !!! Se Flere BILDER !!! 23/11/2019 09:51 0
95,- NOK
195,- NOK
aarssett norske frimerker 1996 Årssett Norske Frimerker 1996 24/11/2019 20:08 0
100,- NOK
213 16 223 24 229 32 255 58 fire serier 1937 41 ** 213-16, 223-24, 229-32, 255-58. Fire serier 1937-41. Postfriske samlinger og lots 25/11/2019 04:18
200,- NOK
postdirektoratets spesialmappe med merker fra 1975 1980 Postdirektoratets spesialmappe med merker fra 1975-1980 25/11/2019 14:33 0
300,- NOK
gavesett fra den norske postdirektoeren meget uvanlig Gavesett fra den norske postdirektøren. Meget uvanlig! 25/11/2019 14:33 0
400,- NOK
stor flott samling norge ubrukt 1863 1966 hk 15 026 Stor flott samling Norge ubrukt 1863-1966. HK=15.026 25/11/2019 14:33 0
3500,- NOK
komplett postfrisk samling nk 212 590 men uten nk 272 Komplett postfrisk samling NK 212-590, men uten NK 272. 25/11/2019 14:33 0
3250,- NOK
liten samling norge postfrisk hk 727 Liten samling Norge postfrisk. HK=727 25/11/2019 14:33 0
175,- NOK
norske aarsett 1969 1975 komplett hk 8120 Norske årsett 1969-1975 komplett. HK=8120 25/11/2019 14:33 0
2750,- NOK
liten samling 1946 1966 inkl bedre utgaver Liten samling * 1946-1966 inkl bedre utgaver. 25/11/2019 14:33 0
250,- NOK
nk 686 1217 miniark nr 1 20 komplett hk 1195 NK 686/1217 ** Miniark nr 1-20 komplett. HK=1195 25/11/2019 14:33 0
350,- NOK
liten lot postfrisk se foto hk ca 800 Liten lot postfrisk - se foto. HK ca 800 25/11/2019 14:33 0
200,- NOK
generaldirektoerens gavebok med merker fra 1974 1977 Generaldirektørens gavebok med merker fra 1974-1977 25/11/2019 14:33 0
400,- NOK
12 128 lott 19 hengslede merker inkl skilling sk 1059 12/128. * Lott 19 hengslede merker inkl. skilling. (SK 1059) . 26/11/2019 17:58
200,- NOK
48 247 lott 36 postfriske merker i rekkefoelge sk 1760 48/247. ** Lott 36 postfriske merker i rekkefølge. (SK 1760) . 26/11/2019 18:08
350,- NOK
posten s ol bok 1994 bok m interessant stoff og frimerker POSTEN'S OL-BOK 1994:BOK m/ INTERESSANT STOFF OG FRIMERKER 65 SIDER. BOK 215X302 CM. BOK I FLOTT COVER. SE INFO 27/11/2019 14:48 0
180,- NOK
samling eldre postfriske merker i kvalitet Samling Eldre Postfriske merker i Kvalitet **! 27/11/2019 20:35 0
130,- NOK
postfriske n frimerker i aarssett 1985 Postfriske n. frimerker i årssett 1985 i originalpakning fra Posten. Pålydende kr.66,- 29/11/2019 16:58 0
74,- NOK
postfriske n frimerker i aarssett 1983 Postfriske n. frimerker i årssett 1983 i originalpakning fra Posten. Pålydende kr.108,50 29/11/2019 17:49 0
114,- NOK
59 247 lott 35 postfriske merker i rekkefoelge sk 2145 59/247. ** Lott 35 postfriske merker i rekkefølge. (SK 2145) . 30/11/2019 07:20
400,- NOK
59 247 lott 34 postfriske merker i rekkefoelge sk 2246 59/247. ** Lott 34 postfriske merker i rekkefølge. (SK 2246) . 1/12/2019 17:10
450,- NOK
postfriske n frimerker i aarssett 2000 Postfriske n. frimerker i årssett 2000 i originalpakning fra Posten. Pålydende verdi kr.255,80 1/12/2019 19:34 0
260,- NOK
postfriske n frimerker i aarssett 1997 Postfriske n. frimerker i årssett 1997 i originalpakning fra Posten. Pålydende kr.205- 1/12/2019 19:36 0
214,- NOK
postfriske n frimerker i aarssett 1999 Postfriske n. frimerker i årssett 1999 i originalpakning fra Posten. Pålydende kr.234,80 1/12/2019 19:38 0
240,- NOK
postfriske n frimerker i aarssett 1998 Postfriske n. frimerker i årssett 1998 i originalpakning fra Posten. Pålydende kr.203,- 1/12/2019 19:39 0
210,- NOK
131 259 lott 36 merker mest mellomkrig sk 1117 131/259. * Lott 36 merker, mest mellomkrig. (SK 1117) . 2/12/2019 03:06
225,- NOK
Vis: 1-46 av 46 linjer
1 | Tilbake til toppen
Har du en frimerkesamling du vil bli kvitt? Postfriske og ustemplede frimerke lots til salgs på auksjon og til fastpris på QXL.no Vi har det aller meste innen frimerkerlot og andre typer samling fra Norge Postfriske.

Akkurat nå har QXL.no bud fra 199,- NOK til 2500,- NOK på auksjoner i denne kategorien.

Oppdatert: 18/11/2019 07:20.