QXL.noKategorierFrimerkerNorge - Postfrisk Lots / Samlinger

Lots / Samlinger - Norske Frimerker Postfrisk

Ikonforklaring
Avslutter innen 3 timer
Avslutter innen 24 timer
Populære gjenstander
Ny gjenstander
Bud innenfor 15% av minstepris
Minstepris ikke opnådd
Direkte tilbud mottas
Bilde på gjenstandssiden
Vis store bilder
1 |
Gjenstand Sluttdato Antall bud Neste bud
aarssett frimerker paalyd kr 1000 ÅRSSETT FRIMERKER PÅLYD KR 1000 Årg. 1976, 1980-83, 1987, 1999, 2003 19/1/2019 21:17 1
320,- NOK
norsk verdi a s olav 5 konge i 30 aar NORSK VERDI A/S - OLAV 5 KONGE I 30 ÅR! 7/2500 ( NR 0547 ) - SE BILDE!! 20/1/2019 20:23 0
50,- NOK
norsk verdi a s motiver fra okkupasjonstiden NORSK VERDI A/S - MOTIVER FRA OKKUPASJONSTIDEN! 6/2500 ( NR 00487 ) - SE BILDE! 20/1/2019 20:25 0
50,- NOK
norsk verdi a s konglige portretter NORSK VERDI A/S - KONGLIGE PORTRETTER! 5/2500 ( NR 1120 ) - SE BILDE! 20/1/2019 20:27 0
50,- NOK
norsk verdi a s haakon 7 norges konge 1905 1957 NORSK VERDI A/S - HAAKON 7 NORGES KONGE 1905 - 1957! 2/2000 ( NR 1710 ) - SE BILDE! 20/1/2019 20:30 0
50,- NOK
norsk verdi 7 stk sett NORSK VERDI - 7 STK SETT! SE BILDE! 20/1/2019 21:16 0
350,- NOK
norsk verdi a s norsk polarmotiv 4 2500 NORSK VERDI A/S - NORSK POLARMOTIV - 4/2500 SE BILDE 20/1/2019 21:18 0
50,- NOK
norsk verdi a s olav 5 konge i 30 aar NORSK VERDI A/S - OLAV 5 KONGE I 30 ÅR! 7/2500 ( NR 1438 ) - SE BILDE!! 20/1/2019 21:21 0
50,- NOK
postens ol bok 94 med merker POSTENS OL BOK 94 MED MERKER! POSTFRISKE - SE BILDE-NORGE! 20/1/2019 21:32 0
100,- NOK
aarbok norske frimerker 1993 med merker ÅRBOK NORSKE FRIMERKER 1993 MED MERKER! POSTFRISKE - SE BILDE-NORGE! 20/1/2019 21:33 0
100,- NOK
aarbok norske frimerker 1998 med merker ÅRBOK NORSKE FRIMERKER 1998 MED MERKER! POSTFRISKE - SE BILDE-NORGE! 20/1/2019 21:34 0
100,- NOK
1 lot med div postens presentasjons pakker ppp kr 300 1 LOT MED DIV POSTENS PRESENTASJONS PAKKER! (PPP-KR 300,-) POSTFRISKE - SE BILDE-NORGE! 20/1/2019 21:40 0
75,- NOK
kronemerker staaltrykk Kronemerker - Ståltrykk 20/1/2019 22:26 2
60,- NOK
213 16 223 24 229 32 255 58 fire serier 1937 41 ** 213-16, 223-24, 229-32, 255-58. Fire serier 1937-41. Postfriske samlinger og lots 21/1/2019 03:34
200,- NOK
norge ustemplet nk 096 181 lott 14 forskjellige prakt Norge ustemplet: NK 096/181. ** Lott 14 forskjellige prakt/ Smålots 21/1/2019 10:21 0
300,- NOK
norge ustemplet 048 152 lott 18 forskjellige merker Norge ustemplet: 048/152. ** Lott 18 forskjellige merker. Perioden 1888-1925. 21/1/2019 10:21 0
300,- NOK
postfriske n frimerker i aarssett 1981 Postfriske n. frimerker i årssett 1981 i originalpakning fra Posten. Pålydende kr.44,30 21/1/2019 13:29 0
52,- NOK
postfriske n frimerker i aarssett 1985 Postfriske n. frimerker i årssett 1985 i originalpakning fra Posten. Pålydende kr.66,- 21/1/2019 13:32 0
75,- NOK
postfriske n frimerker i aarssett 1983 Postfriske n. frimerker i årssett 1983 i originalpakning fra Posten. Pålydende kr.108,50 21/1/2019 13:35 0
115,- NOK
nk 190 og automathefte 11 1b og automathefte 15 a NK 190 og Automathefte 11 1b og Automathefte 15 A 21/1/2019 18:24 0
25,- NOK
postdirektoratets spesialmappe med merker fra 1975 1980 Postdirektoratets spesialmappe med merker fra 1975-1980 21/1/2019 18:41 0
300,- NOK
90 prima postfriske serier fra 1945 1985 hk 2500 90 prima postfriske serier fra 1945-1985. HK 2500 21/1/2019 18:41 0
500,- NOK
generaldirektoerens gavebok med merker fra 1974 1977 Generaldirektørens gavebok med merker fra 1974-1977 21/1/2019 18:41 0
400,- NOK
liten lot postfrisk se foto hk ca 800 Liten lot postfrisk - se foto. HK ca 800 21/1/2019 18:41 0
200,- NOK
nk 686 1217 miniark nr 1 20 komplett hk 1195 NK 686/1217 ** Miniark nr 1-20 komplett. HK=1195 21/1/2019 18:41 0
350,- NOK
liten samling 1946 1966 inkl bedre utgaver Liten samling * 1946-1966 inkl bedre utgaver. 21/1/2019 18:41 0
250,- NOK
norske aarsett 1969 1975 komplett hk 8120 Norske årsett 1969-1975 komplett. HK=8120 21/1/2019 18:41 0
2750,- NOK
liten samling norge postfrisk hk 727 Liten samling Norge postfrisk. HK=727 21/1/2019 18:43 0
175,- NOK
komplett postfrisk samling nk 212 590 men uten nk 272 Komplett postfrisk samling NK 212-590, men uten NK 272. 21/1/2019 18:43 0
3250,- NOK
stor flott samling norge ubrukt 1863 1966 hk 15 026 Stor flott samling Norge ubrukt 1863-1966. HK=15.026 21/1/2019 18:43 0
3500,- NOK
gavesett fra den norske postdirektoeren meget uvanlig Gavesett fra den norske postdirektøren. Meget uvanlig! 21/1/2019 18:43 0
400,- NOK
norge 386n lot ustemplede limloese paalydende 1000 00 kr Norge 386N lot ustemplede - limløse pålydende 1000,00 kr 21/1/2019 20:57 0
340,- NOK
norge 387n 100 stk ustemplede limloese a maerker Norge 387N 100 stk ustemplede - limløse A mærker 21/1/2019 20:57 0
460,- NOK
flott lott ustemplete med hengselrest Flott lott ustemplete med hengselrest 22/1/2019 09:40
140,- NOK
flott lott ustemplete med hengselrest Flott lott ustemplete med hengselrest 22/1/2019 09:42
40,- NOK
flott lott ustemplete med hengselrest Flott lott ustemplete med hengselrest Flott lott ustemplete med hengselrest 22/1/2019 13:00
60,- NOK
flott lott med diverse v merker ustemplet med hengselrest Flott lott med diverse V merker ustemplet med hengselrest Flott lott med diverse V merker ustemplet med hengselrest 22/1/2019 13:12
100,- NOK
flott lott ustemplete med hengselrest Flott lott ustemplete med hengselrest Flott lott ustemplete med hengselrest 22/1/2019 14:02
80,- NOK
flott lott ustemplete med hengselrest Flott lott ustemplete med hengselrest Flott lott ustemplete med hengselrest 22/1/2019 14:04
190,- NOK
flott lott ustemplete med hengselrest Flott lott ustemplete med hengselrest Flott lott ustemplete med hengselrest 22/1/2019 14:06
80,- NOK
flott lott ustemplete med hengselrest Flott lott ustemplete med hengselrest Flott lott ustemplete med hengselrest 22/1/2019 14:48
175,- NOK
flott lott ustemplete med hengselrest Flott lott ustemplete med hengselrest Flott lott ustemplete med hengselrest 22/1/2019 14:50
45,- NOK
postens originale aarssett 1980 selges paa fastpris for 25 kr Postens originale årssett 1980 selges på fastpris for 25 kr Katalogverdi 60 kroner 24/1/2019 17:50
25,- NOK
norge lott 38 postfrisk frimerker ikke skjekket ★★ NORGE. LOTT 38 POSTFRISK FRIMERKER (**), IKKE Skjekket ★★ Se Beskrivelse !!! Se Flere BILDER !!! 26/1/2019 10:27 0
95,- NOK
195,- NOK
norge s lott 2004 stemplende merker ikke komplett NORGE`S LOTT 2004 STEMPLENDE MERKER IKKE KOMPLETT LOTT 2004 ( 1 ) 28/1/2019 23:07 0
50,- NOK
16 norske miniark med noe dublering 16 norske miniark med noe dublering. 29/1/2019 18:23 0
75,- NOK
97 99 117 140 157 58 174 lott postfriske merker ** 97, 99, 117, 140, 157-58, 174. Lott postfriske merker Postfriske samlinger og lots 30/1/2019 09:36
150,- NOK
213 16 229 36 294 99 fire prima serier 1937 41 ** 213-16, 229-36, 294-99. Fire prima serier 1937-41. Postfriske samlinger og lots 31/1/2019 08:08
200,- NOK
rotelott med stort sett postfriske merker Rotelott med stort sett postfriske merker 31/1/2019 18:57 0
39,- NOK
Vis: 1-49 av 49 linjer
1 | Tilbake til toppen
Har du en frimerkesamling du vil bli kvitt? Postfriske og ustemplede frimerke lots til salgs på auksjon og til fastpris på QXL.no Vi har det aller meste innen frimerkerlot og andre typer samling fra Norge Postfriske.

Akkurat nå har QXL.no bud fra 199,- NOK til 2500,- NOK på auksjoner i denne kategorien.

Oppdatert: 19/1/2019 07:29.