QXL.noKategorierFrimerkerNorge - Postfrisk Lots / Samlinger

Lots / Samlinger - Norske Frimerker Postfrisk

Ikonforklaring
Avslutter innen 3 timer
Avslutter innen 24 timer
Populære gjenstander
Ny gjenstander
Bud innenfor 15% av minstepris
Minstepris ikke opnådd
Direkte tilbud mottas
Bilde på gjenstandssiden
Vis store bilder
1 |
Gjenstand Sluttdato Antall bud Neste bud
hefteaarsett 1995 08 paalydende 5120 Hefteårsett 1995-08 **, pålydende =5120 Mindre enn 40min
3000,- NOK
20 postfriske a post norge nok 340 til portobruk 20 postfriske A-post Norge (NOK 340), til portobruk!! 8/7/2020 10:14
255,- NOK
20 postfriske a post europa nok 520 til portobruk 20 postfriske A-post Europa (NOK 520), til portobruk!! 8/7/2020 10:16
310,- NOK
norge lot postfriske frimerker mange i blokker NORGE - LOT POSTFRISKE FRIMERKER - MANGE I BLOKKER. POSTFRISK KVALITET. 9/7/2020 20:51 0
150,- NOK
175,- NOK
postens ol 1994 plansje samling 1994 postfriske med lim POSTENS OL 1994 PLANSJE SAMLING 1994 POSTFRISKE MED LIM THE 1994 OLLYMIC COLLECTION 11/7/2020 23:02 0
100,- NOK
20 postfriske a post verden nok 640 til portobruk 20 postfriske A-post Verden (NOK 640), til portobruk!! 12/7/2020 13:59
380,- NOK
norske postbreve NORSKE POSTBREVE ÆLDRE UBRUGTE POSTBREVE 12/7/2020 14:22 0
26,- NOK
postfriske frimerker frank verdi kr 1870 POSTFRISKE FRIMERKER FRANK.VERDI KR 1870 40 A-MERKER OG 70 ENHETER A KR 17 12/7/2020 19:42 0
930,- NOK
131 259 lott 36 merker mest mellomkrig sk 1117 131/259. * Lott 36 merker, mest mellomkrig. (SK 1117) . 13/7/2020 03:38
225,- NOK
aarboekene 2000 10 kat v 9115 paalyd 5638 billig porto Årbøkene 2000-10. Kat.v 9115, pålyd 5638. Billig porto??!! Ønskes bare merkene, tømmer jeg bøkene for deg! 13/7/2020 10:18
2800,- NOK
hefteaarsett 2005 08 paalydende 3051 Hefteårsett 2005-08 **, pålydende =3051 13/7/2020 10:18
1980,- NOK
hefteaarsett 1995 99 paalydende 914 kat 2545 Hefteårsett 1995-99 **, pålydende =914, kat=2545 13/7/2020 10:18
450,- NOK
hefteaarsett 2000 04 paalydende 1155 Hefteårsett 2000-04 **, pålydende =1155 13/7/2020 10:20
650,- NOK
postfriske norske merker paalydende nok 100 til portobruk Postfriske norske merker pålydende NOK 100, til portobruk 13/7/2020 10:24
55,- NOK
norge 34 forskjellige fireblokker i komplette serier NORGE - 34 FORSKJELLIGE FIREBLOKKER - I KOMPLETTE SERIER. FLOTT, POSTFRISK KVALITET. 13/7/2020 18:14 1
150,- NOK
175,- NOK
aarboeker 1988 1999 årbøker 1988-1999 norske frimerkebøker 14/7/2020 07:42 0
2000,- NOK
2500,- NOK
aarboeker 2000 2005 årbøker 2000-2005 norske frimerkebøker 14/7/2020 07:48 0
1000,- NOK
1250,- NOK
norge ustemplet 048 152 lott 18 forskjellige merker Norge ustemplet: 048/152. ** Lott 18 forskjellige merker. Perioden 1888-1925. 15/7/2020 09:14
300,- NOK
norge ustemplet nk 096 181 lott 14 forskjellige prakt Norge ustemplet: NK 096/181. ** Lott 14 forskjellige prakt/ Smålots 15/7/2020 09:14
300,- NOK
97 99 117 140 157 58 174 lott postfriske merker ** 97, 99, 117, 140, 157-58, 174. Lott postfriske merker Postfriske samlinger og lots 15/7/2020 10:52
150,- NOK
213 16 229 36 294 99 fire prima serier 1937 41 ** 213-16, 229-36, 294-99. Fire prima serier 1937-41. Postfriske samlinger og lots 16/7/2020 10:56
200,- NOK
liten samling norge postfrisk hk 727 Liten samling Norge postfrisk. HK=727 17/7/2020 20:41 0
175,- NOK
komplett postfrisk samling nk 212 590 men uten nk 272 Komplett postfrisk samling NK 212-590, men uten NK 272. 17/7/2020 20:41 0
3250,- NOK
stor flott samling norge ubrukt 1863 1966 hk 15 026 Stor flott samling Norge ubrukt 1863-1966. HK=15.026 17/7/2020 20:41 0
3500,- NOK
gavesett fra den norske postdirektoeren meget uvanlig Gavesett fra den norske postdirektøren. Meget uvanlig! 17/7/2020 20:41 0
400,- NOK
postdirektoratets spesialmappe med merker fra 1975 1980 Postdirektoratets spesialmappe med merker fra 1975-1980 17/7/2020 20:42 0
300,- NOK
generaldirektoerens gavebok med merker fra 1974 1977 Generaldirektørens gavebok med merker fra 1974-1977 17/7/2020 20:42 0
400,- NOK
liten lot postfrisk se foto hk ca 800 Liten lot postfrisk - se foto. HK ca 800 17/7/2020 20:42 0
200,- NOK
nk 686 1217 miniark nr 1 20 komplett hk 1195 NK 686/1217 ** Miniark nr 1-20 komplett. HK=1195 17/7/2020 20:42 0
350,- NOK
liten samling 1946 1966 inkl bedre utgaver Liten samling * 1946-1966 inkl bedre utgaver. 17/7/2020 20:42 0
250,- NOK
norske aarsett 1969 1975 komplett hk 8120 Norske årsett 1969-1975 komplett. HK=8120 17/7/2020 20:42 0
2750,- NOK
213 16 223 24 229 32 255 58 fire serier 1937 41 ** 213-16, 223-24, 229-32, 255-58. Fire serier 1937-41. Postfriske samlinger og lots 20/7/2020 04:52
200,- NOK
posten s ol bok 1994 bok m interessant stoff og frimerker POSTEN'S OL-BOK 1994:BOK m/ INTERESSANT STOFF OG FRIMERKER 65 SIDER. BOK 215X302 CM. BOK I FLOTT COVER. SE INFO 20/7/2020 16:32 0
225,- NOK
norge 18 forskjellige komplette serier fireblokker NORGE - 18 FORSKJELLIGE KOMPLETTE SERIER FIREBLOKKER. POSTFRISK KVALITET. 21/7/2020 08:45 0
300,- NOK
350,- NOK
12 128 lott 19 hengslede merker inkl skilling sk 1059 12/128. * Lott 19 hengslede merker inkl. skilling. (SK 1059) . 21/7/2020 18:32
200,- NOK
Vis: 1-35 av 35 linjer
1 | Tilbake til toppen
Har du en frimerkesamling du vil bli kvitt? Postfriske og ustemplede frimerke lots til salgs på auksjon og til fastpris på QXL.no Vi har det aller meste innen frimerkerlot og andre typer samling fra Norge Postfriske.

Akkurat nå har QXL.no bud fra 199,- NOK til 2500,- NOK på auksjoner i denne kategorien.

Oppdatert: 7/7/2020 20:56.