Du gikk glipp av denne auksjonen, be selger reaktivere den.
Du har tastet inn feil brukernavn eller passord
Reaktivering
Gjør at huden føles myk og dufter nydelig av kokosolje. I tillegg til økologisk, kaldpresset, virgin kokosolje fra Community Fair Trade på Samoa, inneholder dusjkremen også solsikkeolje og økologisk soyaolje. Soyaoljen kommer fra Community Fair Trade i Brasil.
Fyldig og kremet dusjkrem med økologisk kaldpresset kokosolje fra Solidarisk Handel. I tillegg har produktet en sepefri formulering, som gjør at huden ikke tørkes ut.
Butikkpris: 89,-
Da jeg er gravid og ikke tålte lukten på denne velger jeg å selge den. Den lukter godt, men som gravid er det ikke alle lukter en tåler :o)
Vennligst logg inn
X[LoginFormLoginFailAttempts]0[LoginFormLoginFailSeconds][LoginFormCaptchaBypassTimer]
Brukernavn
Passord
Husk meg
Mistet brukernavn eller passord ?
Du må være medlem for å kunne by på denne auksjonen; Registrer deg gratis eller logg inn her.
Bli medlem gratis på QXL.no i dag
Still selger ett spørsmål
Her kan du stille selger ett spørsmål vedrørende auksjonen
Bekreft ditt bud på
The Boddy Shop - 250ml Coconut Shower Cream kun 39,-!! (666570210)
Du byr nå på denne auksjonen.For å legge inn maksbud setter du et høyere beløp enn det som er foreslått i budfeltet. Systemet vil da by automatisk for deg opp til ditt maksbud!
Du bekrefter også våre betingelser
Beklager, du er ikke høyeste budgiver.
[PurchaseErrorEnterBid]
[PurchaseErrorInvalidBidValue]
[PurchaseErrorBidTooLow]
Rapporter denne gjenstanden til QXL!
Noen mistanke? Hvis denne gjenstanden ikke følger QXL.no sine regler, vennligst rapporter dette til oss. Tusen takk!
Mistenkelig gjenstand
Misbruk av bilder/tekst