QXL.noSøk57 treff
Ikonforklaring
Avslutter innen 3 timer
Avslutter innen 24 timer
Populære gjenstander
Ny gjenstander
Bud innenfor 15% av minstepris
Minstepris ikke opnådd
Direkte tilbud mottas
Bilde på gjenstandssiden
Vis store bilder
1 2
Gjenstand Sluttdato Antall bud Neste bud
13 stk alle kvinner s blad hoveds 1950 tallet 13 stk. Alle kvinner`s blad, hoveds. 1950-tallet 8/8/2014 19:28 0
200,- NOK
den skjulte tradisjon skapende kvinner i kulturhistorien Den skjulte tradisjon Skapende kvinner i kulturhistorien Red. Kari Vogt Sigma forlag A/S - signert av Kari Vogt 1982 10/8/2014 21:15
36,- NOK
deborah tannen det er ikke det jeg sier o omsl Deborah Tannen : Det er ikke det jeg sier! - O.omsl. Når menn og kvinner snakker sammen 10/8/2014 21:15
30,- NOK
guds kall mitt svar 2 oppl 1961 Guds kall - mitt svar - 2.oppl 1961 Innb.m.omslag -41 kjente kvinner og menn gir sine vitnesbyrd 10/8/2014 21:15
32,- NOK
orientens kvinner universitetsforl red kari vogt 1988 Orientens kvinner Universitetsforl red. Kari Vogt 1988. innb.m.omslag Karin Gundersen og Sissel Lie 10/8/2014 21:15
44,- NOK
vera henriksen sagaens kvinner utg 2000 Vera Henriksen : Sagaens kvinner - utg. 2000 Innb 10/8/2014 21:16
40,- NOK
elisabeth loennaa sjoeens kvinner ute og hjemme utg 2010 Elisabeth Lønnå Sjøens kvinner Ute og hjemme utg, 2010 Innb m/omsl Boken virker ikke lest 10/8/2014 21:17
85,- NOK
Vis: 51-57 av 57 linjer
1 2 | Tilbake til toppen
Oppdatert: 28/7/2014 16:22.

Hundrevis av butikker på QXL.no - Besøk QXL Butikk