QXL.noKategorierFrimerkerFDC, Brev og Hjemstedsfilateli Lots / Samlinger

Lots / Samlinger

Ikonforklaring
Avslutter innen 3 timer
Avslutter innen 24 timer
Populære gjenstander
Ny gjenstander
Bud innenfor 15% av minstepris
Minstepris ikke opnådd
Direkte tilbud mottas
Bilde på gjenstandssiden
Vis store bilder
1 |
Gjenstand Sluttdato Antall bud Neste bud
16 siders instikkbok ca 400 merker diverse 16 Siders Instikkbok ca 400 merker Diverse 24/6/2021 10:16 0
160,- NOK
16 siders instikkbok med ca 250 merker 16 Siders Instikkbok med ca 250 merker 24/6/2021 10:16 0
160,- NOK
to stemplet kort To stemplet kort Midnattsol. og Rjukan. jerbanefergen-Storegut. 30/6/2021 21:01 0
10,- NOK
sykkel vm tusenaarsbyen oslo bislettbrevet2005 salt lake 2002 Sykkel-vm.Tusenårsbyen Oslo.Bislettbrevet2005.Salt Lake 2002 4 stk Brev 30/6/2021 21:01 0
20,- NOK
troms filatelistklubb vm ski oslo 2 postkort frimerkets dag Troms Filatelistklubb.VM ski Oslo. 2 Postkort Frimerkets dag 4 stk Brev/ kort 30/6/2021 21:01 0
20,- NOK
4 stk brev 4 stk brev 4 stk brev 30/6/2021 21:01 0
20,- NOK
1 kort 3 brev spesialkonvollutter 1 kort 3 brev spesialkonvollutter 1 kort 3 brev spesialkonvollutter 30/6/2021 21:01 0
30,- NOK
hkh prinsesse ingrid alexandra HKH prinsesse ingrid alexandra postens hefter 5/7/2021 11:42 0
40,- NOK
Vis: 1-8 av 8 linjer
1 | Tilbake til toppen
Har du en samling av FDC, Brev eller Hjemstedsfilateli du vil bli kvitt? Alle serier finnes på QXL.no. Vi har alt inne FDC, Brev eller Hjemstedsfilateli lot og andre typer samlinger
Oppdatert: 24/6/2021 02:33.