QXL.noKategorierFrimerkerFDC, Brev og Hjemstedsfilateli Lots / Samlinger

Lots / Samlinger

Ikonforklaring
Avslutter innen 3 timer
Avslutter innen 24 timer
Populære gjenstander
Ny gjenstander
Bud innenfor 15% av minstepris
Minstepris ikke opnådd
Direkte tilbud mottas
Bilde på gjenstandssiden
Vis store bilder
1 |
Gjenstand Sluttdato Antall bud Neste bud
to stemplet kort To stemplet kort Midnattsol. og Rjukan. jerbanefergen-Storegut. 24/7/2021 21:06 0
10,- NOK
sykkel vm tusenaarsbyen oslo bislettbrevet2005 salt lake 2002 Sykkel-vm.Tusenårsbyen Oslo.Bislettbrevet2005.Salt Lake 2002 4 stk Brev 24/7/2021 21:06 0
20,- NOK
troms filatelistklubb vm ski oslo 2 postkort frimerkets dag Troms Filatelistklubb.VM ski Oslo. 2 Postkort Frimerkets dag 4 stk Brev/ kort 24/7/2021 21:06 0
20,- NOK
4 stk brev 4 stk brev 4 stk brev 24/7/2021 21:06 0
20,- NOK
1 kort 3 brev spesialkonvollutter 1 kort 3 brev spesialkonvollutter 1 kort 3 brev spesialkonvollutter 24/7/2021 21:06 0
30,- NOK
16 siders instikkbok ca 400 merker diverse 16 Siders Instikkbok ca 400 merker Diverse 26/7/2021 22:05 0
160,- NOK
16 siders instikkbok med ca 250 merker 16 Siders Instikkbok med ca 250 merker 26/7/2021 22:05 0
160,- NOK
stor lott paa 29 med luftpost brev div land STOR LOTT PÅ 29 MED LUFTPOST BREV DIV LAND LOTT 27/7/2021 21:34 0
100,- NOK
hkh prinsesse ingrid alexandra HKH prinsesse ingrid alexandra postens hefter 2/8/2021 11:46 0
40,- NOK
lott sverige motivstempler 1972 1972 1973 afa758 766 814 815 LOTT SVERIGE MOTIVSTEMPLER 1972-1972-1973 AFA758-766-814-815 NORDEN-LYCKSELE-MYNTMOTIV IKKE BRUKTE 2/8/2021 23:00 0
50,- NOK
Vis: 1-10 av 10 linjer
1 | Tilbake til toppen
Oppdatert: 24/7/2021 17:00.