QXL.noKategorierFrimerkerFDC, Brev og Hjemstedsfilateli Lots / Samlinger

Lots / Samlinger

Vis små bilder
1 |
16 Siders Instikkbok ca 400 merker Diverse
160,- NOK
Antall: 1
16 Siders Instikkbok med ca 250 merker
160,- NOK
Antall: 1
LOTT SVERIGE MOTIVSTEMPLER 1972-1972-1973 AFA758-766-814-815
NORDEN-LYCKSELE-MYNTMOTIV IKKE BRUKTE
50,- NOK
Antall: 1
HKH prinsesse ingrid alexandra
postens hefter
40,- NOK
Antall: 1
1 kort 3 brev spesialkonvollutter
30,- NOK
Antall: 1
Sykkel-vm.Tusenårsbyen Oslo.Bislettbrevet2005.Salt Lake 2002
4 stk Brev
20,- NOK
Antall: 1
Troms Filatelistklubb.VM ski Oslo. 2 Postkort Frimerkets dag
4 stk Brev/ kort
20,- NOK
Antall: 1
4 stk brev
4 stk brev
20,- NOK
Antall: 1
To stemplet kort
Midnattsol. og Rjukan. jerbanefergen-Storegut.
10,- NOK
Antall: 1
Vis: 1-9 av 9 linjer
1 | Tilbake til toppen
Oppdatert: 29/7/2021 05:12.